Anasayfa » Okuma ve Kişisel Gelişim » Zamanında Vazgeçmenin 5 Önemli Belirtisi (e-Kitap Hediyeli)

Zamanında Vazgeçmenin 5 Önemli Belirtisi (e-Kitap Hediyeli)

Zamanında vazgeçmeyi bilmek hayatının değerini bilenlerin başarısıdır. Bu insanların hayat kalitesi vazgeçmeyi başaramayan insanlardan çok daha yüksektir. Hayatınız vazgeçemediğiniz hedeflerle doluysa daha mutlu ve huzurlu bir hayat için bu hedeflerden kurtulmayı denemelisiniz.

Duygularımız istediğimiz her şeye tercüman olmak konusunda yeterli olmayabilir. Bazen duygusallığı bir kenara bırakıp mantık yoluyla hareket etmek gerekir. Bu kararı aldığımız zaman mutlaka tepki ile karşılaşırız ama duygusallığın bizi hataya sürüklemesinden kurtulmuş oluruz.

Vazgeçmek hayatın acımasız kararları arasında yer alır. Vazgeçmeye zorlandığınız anlar olur ama aynı oranda vazgeçmek için can atacağınız anlarla da karşılaşırsınız. Kabul etmek gerekir, vazgeçmek her insanın başarabileceği bir şey değildir. Çünkü insan için alıştığı bir şeyden vazgeçmek risk almak demektir. Risk almak için ise cesaret ve beraberinde sorumluluk gerektirir.

kaan-kitap

Önemli: Bu yazı güncellenip yenilenerek e-Kitap haline dönüştürülmüştür. Hemen aşağıdaki formu doldurup “e-Kitabı Al” butonuna basarak kitabı temin edebilirsiniz.

Bir WattPad üyeliğiniz varsa dilerseniz kitabı orada da okuyabilirsiniz. Zamanında Vazgeçmeli adını taşıyan kitabımı WattPad üzerinden okumak istiyorsanız aşağıdaki bağlantıya göz atmanız yeterlidir. WattPad üzerinden üyelik almak ücretsizdir ama üyeliğiniz yoksa yukarıdaki formu doldurmanızı öneririm.

Zamanında Vazgeçmeli – WattPad’te Oku

Kitapla ilgili görüş ve önerilerinizi benimle paylaşmak istiyorsanız yorum yapabilirsiniz. Daha iyi kitaplar yazabilmek için görüşleriniz benim için oldukça önemlidir. Vakit ayırdığınız ve kitabı okuduğunuz için teşekkür ederim.

Kimim Ben?: Kaan Karadeniz

26 yaşındayım. Yüksek lisans öğrenimini "Bilgi ve Belge Yönetimi" bölümünde sürdürmekteyim. İki farklı oyun sitesinde içerik yöneticiliği, bir sitede içerik danışmanlığı yapmaktayım. Başarının çaba ile doğru orantılı olduğuna inanırım.

2 Yorum

  1. Yazıya nasıl başlayacağım bilmiyorum .. yeni mezun oldum onlisans mezunuyum. Hayata yeni adım atacağım. Başarısız olmak çok korkutuyor yeterince iyi bir eğitim alamadım ama mesleğimi seviyorum ilgimi kapsayan bir alandı. Bu yolda ilerlerken yapamazsın edemezsin diyen çok oluyor.. kendimi geliştirmek ve biraz da olsa bu meslekte tecrübe kazanmak istiyorum .bolumum yeni keşfedilen bir bolum yazilarinizdan kendimi tanıma fırsatı buluyorum umaririm basaririm. Ailemden bazı üyeler hiç bir şey basarmadigimi ve basaramayacagimi söylüyor. Bu da beni ilgisizliğe itiyor.oysa ki meslegimi seviyorum . Ama nasıl yol alacagimi hiç bilmiyorum ..anlaayacaaginiz kafam karışık..

    • Bu konuda aile bireylerinizin ne düşündüğünü bilemem. Ama sevdiğiniz bir bölümü okuduysanız ve sevdiğiniz bir işi yapacaksanız hayatta başarılı olma şansınız daha yüksek olacaktır. Bazen başkalarını kafaya takmamak en iyisidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ücretsiz e-Kitabını Almayı Unutma!

Zamanında Vazgeçmeli adını taşıyan e-Kitabımı ücretsiz olarak okuyabilirsin!