Zamanında Vazgeçmenin 5 Önemli Belirtisi (e-Kitap Hediyeli)

Kaan Karadeniz

26 yaşındayım. Yüksek lisans öğrenimini "Bilgi ve Belge Yönetimi" bölümünde sürdürmekteyim. İki farklı oyun sitesinde içerik yöneticiliği, bir sitede içerik danışmanlığı yapmaktayım. Başarının çaba ile doğru orantılı olduğuna inanırım.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

2 Cevaplar

  1. yeni mezun dedi ki:

    Yazıya nasıl başlayacağım bilmiyorum .. yeni mezun oldum onlisans mezunuyum. Hayata yeni adım atacağım. Başarısız olmak çok korkutuyor yeterince iyi bir eğitim alamadım ama mesleğimi seviyorum ilgimi kapsayan bir alandı. Bu yolda ilerlerken yapamazsın edemezsin diyen çok oluyor.. kendimi geliştirmek ve biraz da olsa bu meslekte tecrübe kazanmak istiyorum .bolumum yeni keşfedilen bir bolum yazilarinizdan kendimi tanıma fırsatı buluyorum umaririm basaririm. Ailemden bazı üyeler hiç bir şey basarmadigimi ve basaramayacagimi söylüyor. Bu da beni ilgisizliğe itiyor.oysa ki meslegimi seviyorum . Ama nasıl yol alacagimi hiç bilmiyorum ..anlaayacaaginiz kafam karışık..

    • Kaan Karadeniz dedi ki:

      Bu konuda aile bireylerinizin ne düşündüğünü bilemem. Ama sevdiğiniz bir bölümü okuduysanız ve sevdiğiniz bir işi yapacaksanız hayatta başarılı olma şansınız daha yüksek olacaktır. Bazen başkalarını kafaya takmamak en iyisidir.

Yorum yapıp katkı sağla...