Astroloji

Yengeç aylık burç yorumu (Ocak 2021)

Derinden sezgisel ve duygusal olan Yengeç, tanınması en zorlu burçlardan biridir. Çok duygusal ve hassastırlar. Aileler ve evleri ile ilgili meseleleri derinden önemserler. Yengeç sempatiktir ve yakınındaki insanlara sımsıkı bağlıdır.

Yengeç inatçı, son derece yaratıcı, sadık, duygusal, sempatik ve ikna edici bir yapıdadır. Aynı zamanda Yengeç, karamsar, şüpheli ve güvensiz bir karaktere sahiptir. Yengeç burcu insanlar sanatı, hobileri ve suyu severler. Yabancılardan ve kişisel yaşamın ifşa edilmesinden hoşlanmazlar.

Yengeç burcu yorumu (Ocak 2021)

Güçlü Mars, güneş 11. topluluk evini ve uzun vadeli vizyonunu ısıtırken Yengeç olarak kendini enerjik ve heyecanlı hissedeceksin. Bu, Mart ayı başına kadar sürecektir. Artık sadece bazı umutlarının ve hayallerinin ulaşılabilir olduğunu görmekle kalmayacaksın.

Aynı zamanda sosyal hayatının da heyecanla parladığını görebileceksin. Bu süre zarfında ağlarını kişisel ve profesyonel olarak oluşturmaya özen göstermen gerekecektir. Kesinlikle birçok tanıdıktan haber alacaksın ve muhtemelen birçok etkinliğe davet edilmiş olacaksın.

12 Ocak’ta güneş ile yeni ay hizalanırken çeşitli ortaklıklar aklında olacak. Bu, önemli ilişkilerini geliştirmen ve birlikte planlar yapmak için bir kapı aralandığı anlamına gelir. Yengeç burcu olanlardan bazıları evlenme dürtüsüyle karşı karşıya kalabilirler.

Bekar veya yalnız olan Yengeç burçları uzun vadeli ilişki potansiyeli olan insanları bulmak için bu titreşimi kullanabilirler. Venüs ayın ikinci yarısında samimiyet sektöründe dans ederken kesinlikle bunun sıcaklığını hissedebileceksin.

Fakat, kısa süre içinde taahhütlerde bulunman gerekir. Çünkü Merkür otuzda geri dönmek için yavaşlayacak. Samimiyet sektöründe yaklaşan gerilemeyle birlikte hak ettiğin her şeyi alıp almadığını yeniden değerlendirmiş olacaksın.

Kaan Karadeniz

İstanbul Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi bölümünden mezunum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Psikolog, terapist veya yaşam koçu değilim. Hedefim insanların hayatlarına değer katabilecek bilgileri insanlarla buluşturmaktır.

İlgili Makaleler

Yorum yapıp katkı sağla...

Başa dön tuşu