Astroloji

Yengeç aylık burç yorumu (Ekim 2020)

Derinden sezgisel ve duygusal olan Yengeç, tanınması en zorlu burçlardan biridir. Çok duygusal ve hassastırlar. Aileler ve evleri ile ilgili meseleleri derinden önemserler. Yengeç sempatiktir ve yakınındaki insanlara sımsıkı bağlıdır.

Yengeç, Akrep ve Balık gibi su elementine aittir. Duygularını takip ettiklerinden çevrelerindeki dünyaya karışmakta zorlanırlar. Ay tarafından yönetildikleri için Ay döngüsünün evreleri, onların iç gizemlerini derinleştirir ve kontrollerinin ötesinde duygusal kalıplar yaratır.

Yengeç burcunun özellikleri

  • Element: Su
  • Nitelik: Öncü / Cardinal
  • Renk: Beyaz
  • Gün: Pazartesi, Perşembe
  • Yönetici Gezegen: Ay
  • Genel Uyumluluk: Oğlak, Boğa
  • Uğurlu Sayılar: 2, 3, 15, 20

Yengeç inatçı, son derece yaratıcı, sadık, duygusal, sempatik ve ikna edici bir yapıdadır. Aynı zamanda Yengeç, karamsar, şüpheli ve güvensiz bir karaktere sahiptir. Yengeç burcu insanlar sanatı, hobileri ve suyu severler. Yabancılardan ve kişisel yaşamın ifşa edilmesinden hoşlanmazlar.

Yengeç burcu yorumu (Ekim 2020)

Ekim ayında kariyer senin için önemli bir odak noktası olmaya devam edecek. Bunun nedeni, Haziran ayının sonundan bu yana bu alanda güçlü Mars’a sahip olmandır. Muhtemelen önemli girişimlerde bulunmak için çok çalışmış olabilirsin.

1 Ekim’deki dolunay başarılarını vurgulayacak. Normalde, bu büyük bir duyuru için mükemmel bir zaman olurdu. Ancak Mars’ın gerilemesi nedeniyle özellikle dikkatli olman gerekir. Buna rağmen, büyük bir olasılıkla önemli bir zafer yoluna çıkman söz konusu olacaktır.

Bu ay dikkatiniz, güneş buradan geçerken evinde ve ailende olacaktır. Bu süre zarfında akraban veya ailenle birlikte durumlarla ilgilenmek zorunda kalabilirsin. Yengeç burcu biri olarak bu ay ev arkadaşlarının dertleri veya kendi alanının düzeltilmesi ile ilgilenebilirsin.

16 Ekim’de yeni ayın gelişiyle birlikte bu alanlar dikkatini çekecektir. Güneş, doğurganlık ve romantizm alanına girdiğinde, tutku önümüzdeki ay zihnini tüketmeye başlayacak. Sosyal alanındaki dolunay, son gün ismini çağırırken eğlence ve dinlenme döngün Ekim ayında sona erecek.

Sosyal mesafe kurallarına bağlı olarak muhteşem bir etkinliğe davet edilmen söz konusu olabilir. Bir arkadaş şu anda senin için çok önemli bir rol oynayabilecektir. Bu nedenle seni destekleyen arkadaşlarına daha yakın olmanın bir yolunu bulmalısın.

Grisayfalar.com Astroloji

İlgi alanları kitaplar ve astroloji olan birisiyim. Hedefim Grisayfalar.com bünyesinde astroloji ile ilgili bilgiler sunarak insanların bilgilenmesini sağlamaktır.

İlgili Makaleler

Yorum yapıp katkı sağla...

Başa dön tuşu