Astroloji

Yay aylık burç yorumu (Ocak 2021)

Meraklı ve enerjik olan Yay, tüm burçlar arasında en büyük gezginlerden biridir. Açık fikirli olmaları ve felsefi görüşleri, onları yaşamın anlamını aramak için dünyayı dolaşmaya motive eder. Bu açıdan eşsiz bir yapıda olduğunu söylemek mümkündür.

Yay cömert, idealist ve mizah anlayışı yüksek bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda Yay çok sabırsız ve patavatsız bir karakterdir. Yay burcu insanlar özgürlükten, seyahatten ve felsefeden hoşlanırlar. Bağımlı insanlardan, kısıtlı olmaktan ve ayrıntılardan hoşlanmazlar.

Yay burcu yorumu (Ocak 2021)

Ocak ayı başında Yay burcunda üretkenliğin bir anlamda arşa çıkmış olacak. Bu gücü, güçlü Mars’ın, istihdam ve fitness evinde olmasına borçlusun. Mart başına kadar bu şekilde devam etmesi öngörülen durumlar arasındadır.

Bu nedenle iş projeleri veya müşterilerle oldukça meşgul olmaya hazırsın demektir. Acele etmelisin çünkü ilerlemene dikkat eden üst düzey çalışanlar bundan epey bir etkilenecektir. Buna ek olarak bu zamanda paranın da aklında olması muhtemeldir.

12 Ocak’ta yeni bir ağ doğacak ve yeni bir iş bulman, serbest çalışma rutinine daha fazla gelir eklemen veya hatta muhtemelen zam alman için bir kapı açacak. Bolluk için üstüne gitmeye değerdir. Çünkü daha fazlası için çalışmak fevkalade bir biçimde kutsanman anlamına gelecek.

Bu ayın yanında, şimdi ve önümüzdeki yıl için çok fazla gezegen merkezli etkinlik vardır. Bu da zihnine ve iletişimine büyük bir odaklanma anlamına gelir. Resmi olarak otuzunda başlasa bile Merkür gerilemesinin ay ortası gibi erken bir zamanda kendini göstereceğinin farkında olmalısın.

Son olarak, ayı sona erdirmek için 28 Ocak’ta güçlü bir dolunay belirecek. Seni yeni yönlere hücum etmeye teşvik edecek. Bu, bazı Yay burcu insanların egzotik seyahatler gerçekleştirmeleri anlamına gelebilir. Bazıları ise uluslararası iş projelerine odaklanabilecektir.

Kaan Karadeniz

İstanbul Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi bölümünden mezunum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Psikolog, terapist veya yaşam koçu değilim. Hedefim insanların hayatlarına değer katabilecek bilgileri insanlarla buluşturmaktır.

İlgili Makaleler

Yorum yapıp katkı sağla...

Başa dön tuşu