Astroloji

Yay aylık burç yorumu (Ekim 2020)

Meraklı ve enerjik olan Yay, tüm burçlar arasında en büyük gezginlerden biridir. Açık fikirli olmaları ve felsefi görüşleri, onları yaşamın anlamını aramak için dünyayı dolaşmaya motive eder. Bu açıdan eşsiz bir yapıda olduğunu söylemek mümkündür.

Yay dışa dönük, iyimser ve heveslidir. Değişikliklerden epey bir hoşlanır. Yay burcunda doğan insanlar düşüncelerini somut eylemlere dönüştürme konusunda zorluk yaşamazlar. Yay burcundakiler hedeflerine ulaşmak için her şeyi yaparlar.

Yay burcunun özellikleri

  • Element: Ateş
  • Nitelik: Değişken / Mutable
  • Renk: Mavi
  • Gün: Perşembe
  • Yönetici Gezegen: Jüpiter
  • Genel Uyumluluk: İkizler, Koç
  • Uğurlu Sayılar: 3, 7, 9, 12, 21

Yay cömert, idealist ve mizah anlayışı yüksek bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda Yay çok sabırsız ve patavatsız bir karakterdir. Yay burcu insanlar özgürlükten, seyahatten ve felsefeden hoşlanırlar. Bağımlı insanlardan, kısıtlı olmaktan ve ayrıntılardan hoşlanmazlar.

Yay burcu yorumu (Ekim 2020)

Ekim diğer burçların çoğuna baş ağrısı getirecek olsa bile Yay olarak senin için biraz farklı olacaktır. 1 Ekim’de tutku alanında bir dolunay belirecek. Mars aylardır aynı bölgede bulunuyor ve şu anda geriliyor. Dolayısıyla mevcut ilişkinde kıvılcımın sönmesi söz konusu olabilir.

Bir doruk noktası ve dönüm noktası olan bir dolunay ile şu anda kalbini açmayı seçebilirsin. Ancak Mars zayıf yörüngede yer aldığından resmileşmeye gerek yoktur. Çünkü kimyan daha sonra bozulacaktır. Bunun yerine zamanı eğlenmek için kullanmalısın.

Bu ay bir diğer önemli faktör sosyal hayatın olacak. Güneşin burada iz bıraktığını unutmamak gerek. Muhtemelen birçok arkadaşından haber alacak ve ağının genişlediğini göreceksin. Özellikle yeni ay geldikten sonra bir hareketlenme sezebilirsin.

Ayın ikinci yarısında Merkür gerilemesi kafa karışıklığına neden olacak. Bu dönemde beklenmediğin sırların ortaya çıkmasına dikkat etmelisin. 22 Ekim’de güneş dinlenme alanına girdiğinde kontrol etmeye ve alçaktan ilerlemeye hazır olacaksın.

Bununla birlikte, evrenin başka planları olduğunu unutmamalısın. Çünkü ayın sonunda başka bir dolunay belirecek. Bu da istihdam veya sağlık meseleleriyle ilgili şok edici bir haberin gelmesi anlamına gelebilecektir. Şimdi dikkatli olmalı ve yelkenlerini buna uygun olarak ayarlamalısın.

Grisayfalar.com Astroloji

İlgi alanları kitaplar ve astroloji olan birisiyim. Hedefim Grisayfalar.com bünyesinde astroloji ile ilgili bilgiler sunarak insanların bilgilenmesini sağlamaktır.

İlgili Makaleler

Yorum yapıp katkı sağla...

Başa dön tuşu