Ücretsiz Kitap Tanıtımı

Merhaba,

Kitapların yeri benim için her zaman ayrıdır. Onları sadece mesleki eğitimimden ötürü değil aynı zamanda insanın gelişimine katkı sağladıkları için değerli bulurum. Her zaman dediğim gibi, okuma insana sağladığı katkılar nedeniyle en değerli alışkanlıklardan birisidir.

Burayı takip eden hemen hemen herkesin kitaplarla buluşmasını temenni eden birisiyim. Elbette her kitabın aynı değerde olamayacağının bilincindeyim. Düzenli olarak pek çok kitabı gözden geçirmekte, çeşitli tavsiyelerde bulunmakta ve okuma listeleri oluşturmaya çalışmaktayım.

Ücretsiz Kitap Tanıtımı

Kendi kitaplarını tanıtmak isteyen yazarlara bu nedenle bir kolaylık sunmak istemekteyim. Benimle iletişime geçmeniz durumunda kitaplarınızı ücretsiz bir biçimde tanıtabilirim. Tabi bunun için birkaç ufak şartım bulunmaktadır:

  • Kitabınızı tanıtım amacıyla bana hediye etme taraftarı değilseniz lütfen kitabınızı anlatan 1-2 paragraflık bir metin gönderin. Kitabınızdan kapsamlı bir biçimde bahsetmemi istiyorsanız bana hediye olarak göndermeniz çok daha isabetli olacaktır.
  • Lütfen tanıtım için kitabınıza ait basın bültenini göndermeyin. Bunlara cevap vermeyeceğim veya cevap versem bile olumsuz geri dönüş yapacağım.
  • Kitabınız kişisel gelişim kategorisine aitse benimle iletişim kurabilirsiniz.

Kitabınızı tanıtmak için sizden herhangi bir ücret beklentim yoktur. Sitede kitabınızdan bahsetmekten memnuniyet duyacağım. Tek yapmanız gereken bunun için [email protected] adresinden benimle iletişim kurmaktır.