Astroloji

Terazi aylık burç yorumu (Nisan 2021)

Terazi burcunda doğan insanlar barışçıl ve adildirler ama bu insanlar yalnız kalmaktan nefret ederler. Partnerlik onlara ayna olma yeteneği veren biri olarak onlar için çok önemlidir. Bu bireyler denge ve simetriye hayran kalırlar. Sürekli adalet ve eşitlik peşindedirler.

Terazi, İkizler ve Kova arasında yer alan bir Hava burcudur. İyi kitaplardan, aşılmaz tartışmalardan ve söyleyecek çok şeyi insanlardan ilham alırlar. Terazi burcu olan her birey diğer insanlarla konuşurken dikkatli olmalıdır. Çünkü aniden yanlış yerde olduklarını fark edebilirler.

Ofis Koltukları

Terazi aylık burç yorumu (Nisan 2021)

Güçlü Mars ay boyunca hava burcunu ısıtırken, kendini manyetik ve ateşte hissedebilirsin. Bu aynı zamanda önemli bir medyaya, akademik veya uluslararası konuya odaklandığını da görebilirsin. Kızıl gezegen, 23 Nisan’dan itibaren bir stadyumun merkezindeki yıldızmışsın gibi profesyonel yaşamını ateşleyebilecektir.

Bunun ötesinde Nisan ilişkilerinle ilgili önemli bir dönemi gözler önüne serecek. Güneş ve yeni ay on birinci katta birleşecek tek başına yaşayan Terazilerin uzun vadeli potansiyele sahip birini bulmasına veya birleşik olanların önemli planlar yapmasına yardımcı olur. Bu birleşme için hayırlı bir zaman gibi görünmektedir.

Kısa bir süre sonra, Venüs ve Merkür kendini gösterecektir. İlişkilerindeki alışverişi analiz etmekle ve ihtiyacın olan her şeyi alıp almamakla oldukça ilgileneceksin. Yakınlık korkusu veya geçmiş travma nedeniyle onlardan kaçmak yerine bu konuları açıkça tartışmak çok önemlidir.

Nisan finansal hayatını vurgulayan 26 Nisan’da dolunay ile sona erecek. Bu ayın düşüncelerine para getirmesi muhtemeldir. Hatta sürpriz bir zam veya yeni bir iş teklifi ile karşılaşabilirsin. En önemlisi şok edici bir masrafla karşı karşıya kalıp tam anlamıyla dumur olabilirsin.

2021 yılında Terazi burcu

3 Mart’ta güçlü Mars gelecek haftalarda yeni ufuklara yolculuk etmeni sağlayabilir. Bir Terazi burcu olarak bu konuda can atabilirsin. Akademisyenlere, medyayla ilgili projelere, göçmenlik hedeflerine veya seyahate odaklanman söz konusu olabilir.

Nasıl tezahür ederse etsin, arkana yaslanıp durmak yerine şimdi ilerleme kaydetmeye istekli olabilirsin. Güneş, üretkenlik evinde süzülmeye başlarken bu ayı da oldukça meşgul bir şekilde geçirebilirsin. Bu duruma dikkat etmeni öneririm.

Yeni ay on üçünde ortaya çıkacak. Bu, masana daha fazla sorumluluk ve proje getirebilecektir. Yeni müşteriler ve hatta yeni bir iş teklifi ile karşılaşabilirsin. Aynı bölge, sağlığını ve zindeliğini vurgulayacak. Böylece yeni bir egzersize veya yeme rejimine başlamaya karar verebilirsin.

20 Mart’ta bahar ekinoksu gelir gelmez dikkatini önümüzdeki aylarda sevgiline doğru çekmen gerekebilir. Mükemmel birlikteliği bulmak ve içinde olmak senin için son derece önemlidir. Terazi burcu olan kararlı insanlar sevgilileriyle yakınlaşma fırsatı bulabilecekler.

Son olarak, Mart senin için yılın en önemli durumunu sona saklayacak. Yirmi sekizinci gün burcunda bir dolunay doğacak. Bu güçlü ay, kişisel gücünü ve güveninin vurgulayacak. Böylece büyük bir kişisel hedefin sonucunun peşinden gitmeyi başarabileceksin.

Şubat ayında bu burç için yıldızlar parıl parıl parlıyorlar. Gezegenler üzerine aşk yağmuru yağdırırken kalbini sonuna kadar açmaya hazırlanmalısın. 1 Şubat’ta Venüs, romantizm ve yaratıcılık evinde dans ediyor olacak ve 25 Şubat’a kadar burada kalacak.

Bu dönem boyunca tüm Terazi burcu insanlar kalp meselelerinde şanslı olacaklar. On birinci günde yeni bir ay, mevcut bir partnerle daha fazla tutkuyla karşılaşman veya ruhunla gerçekten uyumlu birini bulmak için sana bir kapı açacak.

Bununla birlikte, bu ay aşk hayatında kafa karışıklığı olma ihtimali mevcut. Merkür 20 Şubat’a kadar geriler. Bazı Terazi burcu insanlar geçmişten birinden haber alabilirler veya bir eski sevgiliye ulaşmayı düşünebilirler. İstersen bu zamanı bir yeniden değerlendirme anı olarak kullanabilirsin.

Güneş on sekizinci günde üretkenlik evinde parlıyor olacak. Önümüzdeki haftalarda çok yoğun bir çalışma temposuyla karşı karşıya kalabilirsin. Venüs ayrıca 25 Şubat’tan itibaren aynı sektöre girerek iş arkadaşları ve müşterilerle iyi ilişkiler kurmana yardımcı olacak.

Bununla birlikte ayın sonuna yaklaştığın zaman yirmi yedinci günde bir dolunay belirecek. Bu aydınlanma seni dinlenmeye ve yeniden şarj olmaya teşvik eder. İşler toparlanıp kaçmadan önce onları şimdiden bitirirsen çok iyi bir iş çıkarmış olursun.

Terazi için son altı aydır ilişkiler ve samimiyet odak noktası durumundaydı. Mars’ın sayesinde Mart ayına kadar şimdiden daha fazla birleşme dürtüsü hissedeceğin kesin gibidir. Özel kişini her zamankinden daha yakına çekmeye aç olacaksın.

Bu, borçları bağlama, bir kredi, bir kredi kartı, risk sermayesi veya uzlaşma almaya istekli olman gibi başka bir şekilde tezahür edebilecektir. Fakat, sözleşmeler imzalamak veya kredi başvurusu yapmak için ayın ilk haftasını kullanmak daha iyi olabilir.

Çünkü kozmik elçin Merkür, 30 Ocak’ta geri dönecek. Bundan sonra, Şubat tüm iletişimlerde ve yasal meselelerde gecikmeler ve hayal kırıklıklarıyla dolu olacak. Bu ay ve önümüzdeki yıl, güneş enerjisi tutku evine çok fazla odaklanmanı gerektirebilecek.

Yönetici gezegenin Venüs, kalp meselelerine ekstra özel dikkat çekmek için sekizinci günde buraya girecek. Bunu şimdi veya önümüzdeki ay kucaklamaya çalışman çok daha doğru olacaktır. Harekete geçmek için doğru anı beklemen gerekir.

Ocak ayında senin için bir diğer önemli odak noktası, güneş ve gecenin tanrıçasının 12 Ocak’ta yeni bir ay yaratmak için bir araya gelmesidir. Ne olursa olsun bu konularda daha fazla istikrar elde edebilirsin. Bu ay dikkat edilmesi gereken son şeyin ise ay sonundaki dolunay olduğunu bilmelisin.

2020 yılında Terazi burcu

Bu ay sizin için son derece hızlı ilerleyecek. Çünkü haritanızın bol miktarda ivme yaratan bölümlerini etkinleştirir. Kasım ayının sonunda bir hava burcunda bir ay tutulması vardı. Bu nedenle bir akademik, medya, yayıncılık veya seyahat melesiyle ilgili haberleri muhtemelen duyacaksın.

Bununla birlikte, on dördüncü günde bir güneş tutulması gerçekleşecek. Bu yeni bir yazma, konuşma veya iletişimle ilgili çabaya girmeye hevesli olacağın anlamına gelir. Parçalar nihayet yerine oturacağı için çok önemli mesajlarla karşılaşabilirsin.

Bu aynın en heyecan verici haberlerinden biri Satürn ve Jüpiter’in ay ortası sevgi ve yaratıcılık alanına geçerek önümüzdeki yıllarda daha çok eğleneceğini garanti etmesidir. 21 Aralık’ta güneş yerel alanına giriş yapacak. Bu da evde keyifli vakit geçireceğin anlamına gelir.

Yılın son dakikalarında daha heyecan verici haberlerle karşılaşman söz konusu olabilir. Bundan emin olabilirsin. Yirmi dokuzuncu günde başarı alanında bir dolunay belirecek. Yoğun ve enerjik bir yıla giriş yapacağını aklından bir dakika bile olsa çıkarmamalısın.

Ortak varlık alanında bir dolunay Ekim sonunda ateşlendi ve Kasım ayına döküldü. Bu, arayış içerisindeyken bir kredi, burs veya risk sermayesinin önemli bir onayını işaret edebilir. Terazi burcu olan bazı insanlar boşanma anlaşması gibi bir anlaşmadan ekstra kazanç elde edebilirler.

Ancak, Merkür’ün 3 Kasım’da doğrudan dönmesine ve Mars’ın on gün sonra uyanmasına kadar bazı gecikmeler olabilir. Hayatın temposu bundan sonra hızla artış gösterecektir. Güneş aynı zamanda finansal yaşamına büyük ölçüde dikkat çekecektir.

Bu ay senin için daha çok bolluk ayı olabilir. Bu bölgede yeni bir ay on dördüncü günde gelir. Bu ayın gelişi bir yükselişi veya yeni bir işi tetikleyebilir. Serbest meslek sahibi olman durumunda ücretlerini yükseltmeyi düşünebilirsin.

21 Kasım’da güneş iletişim alanına girecek. Bu durumda kendini zihinsel olarak daha aktif hissedebilirsin. Fikirler ince olmalarına rağmen bir anda karşına çıkabilirler. Bu fikirleri değerlendirmek veya değerlendirmemek senin elindedir.

Ayın sonuna doğru ilerlerken havada bir elektrik titreşimi hissedebilirsin. Bu tutulma sezonunun geri döndüğünün işaretidir. Otuzuncu günde gelecek olan genişleme bölgendeki ay tutulması, seni yeni ufukları kucaklamaya itebilecektir.

Bazıları için bu bir vizenin onaylanması veya göçmenlikle ilgili bir haber olabilir. Diğerleri bunun yerine akademisyenlere dönme ve daha ileri çalışmalar için başvurma dürtüsü hissedebilirler. Yayıncılık ve medyayla ilgileniyorsan, sonunda ihtiyaç duyduğun zaferi elde edebilirsin.

Doğum günü sezonu geldi çattı. Ay boyunca burcundaki güneş ile her zamankinden daha parlaksın. Bu, önümüzdeki yıl için planlar yapmak ve gelecek her ay yankılanacak adımlar atmak için yılın en önemli zamanını temsil eder.

Senin için en önemli olanı seçmelisin ve onu inşa etmeye başlamalısın. Özellikle 16 Ekim’de burcundaki yeni ay geldiğinde, ondan sonraki günler en kutsal umutlarına ve planlarına bir kapı aralamayı düşünebilirsin. Kısacası bu ayı en iyi şekilde değerlendirmelisin.

Bu ay sana odaklanan çok fazla enerjiye rağmen dikkatinin büyük bir kısmı ilişkilerine doğru ilerleyecek. Ayın başlarında ortaklık alanında bir dolunay doruğa ulaşır. Şu anda aşık veya iş sahibi biri hakkında önemli bir karar vermen söz konusu olabilir.

Genellikle bu, nişanlanmak veya evlenmeyi seçmek gibi bağlılık için harika bir an olurdu. Bununla birlikte, Mars aynı ilişki alanında uyurken, resmileşen veya şimdi bir sonraki adımı atan herhangi bir birliktelik nihayetinde başarısız olacaktır.

Merkür gerilemesi bu ay gerçekleşecek ve 13 Ekim’de başlayacak. Ayın ikinci yarısında karışıklık ve gecikmeler bekleniyor. Otuz birinci gün tam bir ay kurulu bağlantılarını vurgular. Birine yakınlaşmak ve sorunları çözmek için bu ayları kullanmalısın.

Kaan Karadeniz

İstanbul Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi bölümünden mezunum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Psikolog, terapist, astrolog veya yaşam koçu değilim. Hedefim insanların hayatlarına değer katabilecek bilgileri onlarla buluşturmaktır.

İlgili Makaleler

Yorum yapıp katkı sağla...

Başa dön tuşu