Astroloji

Terazi aylık burç yorumu (Ocak 2021)

Terazi burcunda doğan insanlar barışçıl ve adildirler ama bu insanlar yalnız kalmaktan nefret ederler. Partnerlik onlara ayna olma yeteneği veren biri olarak onlar için çok önemlidir. Bu bireyler denge ve simetriye hayran kalırlar. Sürekli adalet ve eşitlik peşindedirler.

Terazi işbirlikçi, diplomatik, zarif, adil fikirli ve sosyal bir yapıdadır. Aynı zamanda Terazi, kararsız, kin besleyen ve kendine acıyan bir karakterdedir. Terazi burcu insanlar uyumu, nezaketi ve açık havayı severler. Şiddetten, adaletsizlikten ve gürültüden hoşlanmazlar.

Terazi burcu yorumu (Ocak 2021)

Terazi için son altı aydır ilişkiler ve samimiyet odak noktası durumundaydı. Mars’ın sayesinde Mart ayına kadar şimdiden daha fazla birleşme dürtüsü hissedeceğin kesin gibidir. Özel kişini her zamankinden daha yakına çekmeye aç olacaksın.

Bu, borçları bağlama, bir kredi, bir kredi kartı, risk sermayesi veya uzlaşma almaya istekli olman gibi başka bir şekilde tezahür edebilecektir. Fakat, sözleşmeler imzalamak veya kredi başvurusu yapmak için ayın ilk haftasını kullanmak daha iyi olabilir.

Çünkü kozmik elçin Merkür, 30 Ocak’ta geri dönecek. Bundan sonra, Şubat tüm iletişimlerde ve yasal meselelerde gecikmeler ve hayal kırıklıklarıyla dolu olacak. Bu ay ve önümüzdeki yıl, güneş enerjisi tutku evine çok fazla odaklanmanı gerektirebilecek.

Yönetici gezegenin Venüs, kalp meselelerine ekstra özel dikkat çekmek için sekizinci günde buraya girecek. Bunu şimdi veya önümüzdeki ay kucaklamaya çalışman çok daha doğru olacaktır. Harekete geçmek için doğru anı beklemen gerekir.

Ocak ayında senin için bir diğer önemli odak noktası, güneş ve gecenin tanrıçasının 12 Ocak’ta yeni bir ay yaratmak için bir araya gelmesidir. Ne olursa olsun bu konularda daha fazla istikrar elde edebilirsin. Bu ay dikkat edilmesi gereken son şeyin ise ay sonundaki dolunay olduğunu bilmelisin.

Kaan Karadeniz

İstanbul Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi bölümünden mezunum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Psikolog, terapist veya yaşam koçu değilim. Hedefim insanların hayatlarına değer katabilecek bilgileri insanlarla buluşturmaktır.

İlgili Makaleler

Yorum yapıp katkı sağla...

Başa dön tuşu