Astroloji

Terazi aylık burç yorumu (2020)

Terazi burcunda doğan insanlar barışçıl ve adildirler ama bu insanlar yalnız kalmaktan nefret ederler. Partnerlik onlara ayna olma yeteneği veren biri olarak onlar için çok önemlidir. Bu bireyler denge ve simetriye hayran kalırlar. Sürekli adalet ve eşitlik peşindedirler.

Terazi, İkizler ve Kova arasında yer alan bir Hava burcudur. İyi kitaplardan, aşılmaz tartışmalardan ve söyleyecek çok şeyi insanlardan ilham alırlar. Terazi burcu olan her birey diğer insanlarla konuşurken dikkatli olmalıdır. Çünkü aniden yanlış yerde olduklarını fark edebilirler.

Terazi burcunun özellikleri

  • Element: Hava
  • Nitelik: Öncü / Cardinal
  • Renk: Pembe, Yeşil
  • Gün: Cuma
  • Yönetici Gezegen: Venüs
  • Genel Uyumluluk: Koç, Yay
  • Uğurlu Sayılar: 4, 6, 13, 15, 24

Terazi işbirlikçi, diplomatik, zarif, adil fikirli ve sosyal bir yapıdadır. Aynı zamanda Terazi, kararsız, kin besleyen ve kendine acıyan bir karakterdedir. Terazi burcu insanlar uyumu, nezaketi ve açık havayı severler. Şiddetten, adaletsizlikten ve gürültüden hoşlanmazlar.

Terazi burcu yorumu (Aralık 2020)

Bu ay sizin için son derece hızlı ilerleyecek. Çünkü haritanızın bol miktarda ivme yaratan bölümlerini etkinleştirir. Kasım ayının sonunda bir hava burcunda bir ay tutulması vardı. Bu nedenle bir akademik, medya, yayıncılık veya seyahat melesiyle ilgili haberleri muhtemelen duyacaksın.

Bununla birlikte, on dördüncü günde bir güneş tutulması gerçekleşecek. Bu yeni bir yazma, konuşma veya iletişimle ilgili çabaya girmeye hevesli olacağın anlamına gelir. Parçalar nihayet yerine oturacağı için çok önemli mesajlarla karşılaşabilirsin.

Bu aynın en heyecan verici haberlerinden biri Satürn ve Jüpiter’in ay ortası sevgi ve yaratıcılık alanına geçerek önümüzdeki yıllarda daha çok eğleneceğini garanti etmesidir. 21 Aralık’ta güneş yerel alanına giriş yapacak. Bu da evde keyifli vakit geçireceğin anlamına gelir.

Yılın son dakikalarında daha heyecan verici haberlerle karşılaşman söz konusu olabilir. Bundan emin olabilirsin. Yirmi dokuzuncu günde başarı alanında bir dolunay belirecek. Yoğun ve enerjik bir yıla giriş yapacağını aklından bir dakika bile olsa çıkarmamalısın.

Önceki aylarda Terazi burcu

Ortak varlık alanında bir dolunay Ekim sonunda ateşlendi ve Kasım ayına döküldü. Bu, arayış içerisindeyken bir kredi, burs veya risk sermayesinin önemli bir onayını işaret edebilir. Terazi burcu olan bazı insanlar boşanma anlaşması gibi bir anlaşmadan ekstra kazanç elde edebilirler.

Ancak, Merkür’ün 3 Kasım’da doğrudan dönmesine ve Mars’ın on gün sonra uyanmasına kadar bazı gecikmeler olabilir. Hayatın temposu bundan sonra hızla artış gösterecektir. Güneş aynı zamanda finansal yaşamına büyük ölçüde dikkat çekecektir.

Bu ay senin için daha çok bolluk ayı olabilir. Bu bölgede yeni bir ay on dördüncü günde gelir. Bu ayın gelişi bir yükselişi veya yeni bir işi tetikleyebilir. Serbest meslek sahibi olman durumunda ücretlerini yükseltmeyi düşünebilirsin.

21 Kasım’da güneş iletişim alanına girecek. Bu durumda kendini zihinsel olarak daha aktif hissedebilirsin. Fikirler ince olmalarına rağmen bir anda karşına çıkabilirler. Bu fikirleri değerlendirmek veya değerlendirmemek senin elindedir.

Ayın sonuna doğru ilerlerken havada bir elektrik titreşimi hissedebilirsin. Bu tutulma sezonunun geri döndüğünün işaretidir. Otuzuncu günde gelecek olan genişleme bölgendeki ay tutulması, seni yeni ufukları kucaklamaya itebilecektir.

Bazıları için bu bir vizenin onaylanması veya göçmenlikle ilgili bir haber olabilir. Diğerleri bunun yerine akademisyenlere dönme ve daha ileri çalışmalar için başvurma dürtüsü hissedebilirler. Yayıncılık ve medyayla ilgileniyorsan, sonunda ihtiyaç duyduğun zaferi elde edebilirsin.

Doğum günü sezonu geldi çattı. Ay boyunca burcundaki güneş ile her zamankinden daha parlaksın. Bu, önümüzdeki yıl için planlar yapmak ve gelecek her ay yankılanacak adımlar atmak için yılın en önemli zamanını temsil eder.

Senin için en önemli olanı seçmelisin ve onu inşa etmeye başlamalısın. Özellikle 16 Ekim’de burcundaki yeni ay geldiğinde, ondan sonraki günler en kutsal umutlarına ve planlarına bir kapı aralamayı düşünebilirsin. Kısacası bu ayı en iyi şekilde değerlendirmelisin.

Bu ay sana odaklanan çok fazla enerjiye rağmen dikkatinin büyük bir kısmı ilişkilerine doğru ilerleyecek. Ayın başlarında ortaklık alanında bir dolunay doruğa ulaşır. Şu anda aşık veya iş sahibi biri hakkında önemli bir karar vermen söz konusu olabilir.

Genellikle bu, nişanlanmak veya evlenmeyi seçmek gibi bağlılık için harika bir an olurdu. Bununla birlikte, Mars aynı ilişki alanında uyurken, resmileşen veya şimdi bir sonraki adımı atan herhangi bir birliktelik nihayetinde başarısız olacaktır.

Merkür gerilemesi bu ay gerçekleşecek ve 13 Ekim’de başlayacak. Ayın ikinci yarısında karışıklık ve gecikmeler bekleniyor. Otuz birinci gün tam bir ay kurulu bağlantılarını vurgular. Birine yakınlaşmak ve sorunları çözmek için bu ayları kullanmalısın.

Kaan Karadeniz

İstanbul Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi bölümünden mezunum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Psikolog, terapist veya yaşam koçu değilim. Hedefim insanların hayatlarına değer katabilecek bilgileri insanlarla buluşturmaktır.

İlgili Makaleler

Yorum yapıp katkı sağla...

Başa dön tuşu