Astroloji

Terazi aylık burç yorumu (Ekim 2020)

Terazi burcunda doğan insanlar barışçıl ve adildirler ama bu insanlar yalnız kalmaktan nefret ederler. Partnerlik onlara ayna olma yeteneği veren biri olarak onlar için çok önemlidir. Bu bireyler denge ve simetriye hayran kalırlar. Sürekli adalet ve eşitlik peşindedirler.

Terazi, İkizler ve Kova arasında yer alan bir Hava burcudur. İyi kitaplardan, aşılmaz tartışmalardan ve söyleyecek çok şeyi insanlardan ilham alırlar. Terazi burcu olan her birey diğer insanlarla konuşurken dikkatli olmalıdır. Çünkü aniden yanlış yerde olduklarını fark edebilirler.

Terazi burcunun özellikleri

  • Element: Hava
  • Nitelik: Öncü / Cardinal
  • Renk: Pembe, Yeşil
  • Gün: Cuma
  • Yönetici Gezegen: Venüs
  • Genel Uyumluluk: Koç, Yay
  • Uğurlu Sayılar: 4, 6, 13, 15, 24

Terazi işbirlikçi, diplomatik, zarif, adil fikirli ve sosyal bir yapıdadır. Aynı zamanda Terazi, kararsız, kin besleyen ve kendine acıyan bir karakterdedir. Terazi burcu insanlar uyumu, nezaketi ve açık havayı severler. Şiddetten, adaletsizlikten ve gürültüden hoşlanmazlar.

Terazi burcu yorumu (Ekim 2020)

Doğum günü sezonu geldi çattı. Ay boyunca burcundaki güneş ile her zamankinden daha parlaksın. Bu, önümüzdeki yıl için planlar yapmak ve gelecek her ay yankılanacak adımlar atmak için yılın en önemli zamanını temsil eder.

Senin için en önemli olanı seçmelisin ve onu inşa etmeye başlamalısın. Özellikle 16 Ekim’de burcundaki yeni ay geldiğinde, ondan sonraki günler en kutsal umutlarına ve planlarına bir kapı aralamayı düşünebilirsin. Kısacası bu ayı en iyi şekilde değerlendirmelisin.

Bu ay sana odaklanan çok fazla enerjiye rağmen dikkatinin büyük bir kısmı ilişkilerine doğru ilerleyecek. Ayın başlarında ortaklık alanında bir dolunay doruğa ulaşır. Şu anda aşık veya iş sahibi biri hakkında önemli bir karar vermen söz konusu olabilir.

Genellikle bu, nişanlanmak veya evlenmeyi seçmek gibi bağlılık için harika bir an olurdu. Bununla birlikte, Mars aynı ilişki alanında uyurken, resmileşen veya şimdi bir sonraki adımı atan herhangi bir birliktelik nihayetinde başarısız olacaktır.

Merkür gerilemesi bu ay gerçekleşecek ve 13 Ekim’de başlayacak. Ayın ikinci yarısında karışıklık ve gecikmeler bekleniyor. Otuz birinci gün tam bir ay kurulu bağlantılarını vurgular. Birine yakınlaşmak ve sorunları çözmek için bu ayları kullanmalısın.

Grisayfalar.com Astroloji

İlgi alanları kitaplar ve astroloji olan birisiyim. Hedefim Grisayfalar.com bünyesinde astroloji ile ilgili bilgiler sunarak insanların bilgilenmesini sağlamaktır.

İlgili Makaleler

Yorum yapıp katkı sağla...

Başa dön tuşu