Reklam

Merhaba,

Adım Kaan. 32 yaşındayım. 2009 yılından bu yana bu blog üzerinden araştırma yapıp elde ettiğim bilgileri okuyucularımla paylaşıyorum. Belki kaç okuyucu diye merak ediyor olabilirsin. Ortalama olarak grisayfalar.com günlük 15.000+ sayfa görüntülenmesi elde eder.

Bunun anlamı oldukça nettir. Size ait olan markanın 15.000 kez görüntülenme fırsatı vardır. Bunun olması için belirli alanlarda yer alan reklam bölgelerinde sana ait olan markanın gözükmesi gerekir. Elbette hepsi bununla sınırlı değildir.

İşin bir de SEO boyutu vardır. Markanı arama motorunda üst sıralara çıkartmak istiyorsan kaliteli adreslerden bağlantı elde etmen gerekir. Bu fırsatı sana sunabilirim ama öncesinde bence aşağıdaki değerleri bir gözden geçirmelisin. Daha sonra benimle iletişime geçmeyi düşünebilirsin.

Alexa Global325.555
Alexa Türkiye7.702
Domain Authority (DA)54
Page Authority (PA)35
URL Rating (UR)16
Domain Rating (DR)11
Moz Rank2.9
Alan Adı Yaşı11 YIL
Son güncelleme tarihi: 10.04.2020

Değerlerim şimdilik bu şekilde. Reklam vermek istiyorsan aşağıdaki seçenekleri düşünmelisin. Markanı en iyi şekilde tanıtmak için elbette hem masaüstü hem de mobilde gözüken bir reklam alanını tercih etmen çok daha doğru olacaktır.

Maks. BoyutMax. PeriyotNot
728 x 90AylıkHem masaüstü hem de mobil cihazlarda ekranın alt kısmında sabit bir biçimde görünür.
300 x 250AylıkHem masaüstü hem de mobil cihazlarda ikinci paragraftan sonra görünür.
728 x 903 AylıkHem masaüstü hem de mobil cihazlarda sitenin üst kısmında görünür.
Anahtar Kelime3 AylıkMasaüstü cihazlarda sağ yan kenar çubuğunda, mobil cihazlarda yorumlardan hemen sonra görünür.
Başa dön tuşu