Pişmanlıkla nasıl başa çıkılır?

pişmanlıkla nasıl başa çıkılır

Kaan Karadeniz

28 yaşındayım. Yüksek lisans öğrenimini "Bilgi ve Belge Yönetimi" bölümünde sürdürmekteyim. Psikolog veya terapist değil, araştırmacıyım. Başarının çaba ile doğru orantılı olduğuna inanlardanım.

2 Cevaplar

 1. kübra dedi ki:

  Merhabalar gerçekten yazılarınız muhteşem insanı bu kadar iyi anlatan bir cümle yada böyle sözler olamaz ama benimde bir sorum olucak ben böyle çok açık sözlüyüm hani ağzıma ne geliyorsa söylüyorum tabi arkadaşlarımın yanında oda onlar artık benim hayatımda oldukları için onların yanında rahat olabiliyorum ama her seferinde milletin içinde tanıdık olmayanların yanında bana sen konuşma sen yorumda bulunma gibi şeyler söylüyorlar bunun sorumlusu benim farkındayım ama napıcağımı gerçekten bilmiyorum ben böyleyim onları da mutsuz etmek istemiyorum ama bu sefer de ben çok üzülüyorum sizce napmam gerekiyor yardım eder misiniz

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Merhaba,

   Değerli düşünceleriniz için teşekkür ederim. Burada bir ayrım yapmanız gerekmekte. Konuştuğunuz zaman insanları kıran bir yapınız varsa bu açık sözlülük olmaz patavatsızlık olur. Elbette doğru bildiğinizi söylemelisiniz, elbette her zaman içi dışı bir insan olmalısınız ancak söyleyeceklerinizi her zaman kulağınızın duyması gerekmektedir. Bir başkasının size söylediğinde kesinlikle kabul etmeyeceğiniz bir şeyi başkasına söylememelisiniz.

   Bu konuda bir araştırma listesi hazırlayayım. Belki daha faydalı bir şeyler bulabilirim ama şimdilik elimden gelen yorum bu maalesef. Takipte kalın lütfen. Umarım yakın zamanda işinize yarar bir şeyler yazmış olabilirim.

   Sağlıcakla kalın, hayat boyu başarılar dilerim.

Yorum yapıp katkı sağla...