Astroloji

Oğlak aylık burç yorumu (Nisan 2021)

Oğlak zamanı ve sorumluluğu temsil eden bir burçtur. Temsilcileri genelde klasiktir ve doğaları gereği çok ciddidirler. Bu bireyler, hem kişisel hem de profesyonel yaşamlarında önemli ilerleme sağlayan bir iç bağımsızlık durumuna sahiptirler.

Oğlak, Boğa ve Başak gibi toprak elementine aittir. Sadece maddi dünyaya odaklanmakla kalmaz, aynı zamanda ondan en iyi şekilde yararlanır. Bu durum onları genellikle biraz sert tutumlu ve inatçı yapar. Bu insanlar diğer insanların farklılıklarını kabul etmekte zorlanırlar.

Ofis Koltukları

Oğlak aylık burç yorumu (Nisan 2021)

Son zamanlarda tam bir üretkenlik makinesi olduğun doğru. Güçlü Mars’ın sunmuş olduğu enerjiyle bir topun enerjisiyle ileriye hücum edersin. Bu, tam olarak 23 Nisan’a kadar ayın büyük bölümünde devam edecek. O tarihte, kırmızı gezegen ilişkilerini öncelik haline getirecek. Bu heyecan verici zamanı kucaklaman gerekir.

Bunun ötesinde, Nisan ayı başka astrolojik haberlerle doludur. Güneş, Merkür, Venüs ve yeni ay, ayın ilk bölümlerinin çoğunda güneş dördüncü evine düşer. On birinci günden sonraki günler, yaşam alanını düzeltmek, hareket etmek veya aile ile ilgili sorunlara yönelmek için itici bir güç olabilir.

Bununla birlikte, yıldızların çoğu göç etmeye başladığında kalbinin arzularına odaklanmaya hazır olacaksın. Güneş bu küreye 19 Nisan’da resmen girerek romantizmin, yaratıcılığın ve doğurganlığın senin için ışıldamasını sağlar. Doğru kişinin içeri girmesine izin vermek için doğru zamanın geldiğinden emin olabilirsin.

Ay, yirmi altıncıda güneş on birinci evinde bir dolunay ile biter. Muhtemelen sosyal yaşamında önemli bir dönüm noktası getirir. Gizemli ve çekici bir olayla karşı karşıya kalabilirsin. Diğer taraftan ağını hem kişisel hem de profesyonel anlamda büyütme fırsatı elde edebilirsin.

2021 yılında Oğlak burcu

Oğlak burcuysan bu ay takvimini hazır tutmalısın. Çünkü programında birçok öncelikli konu yer alacak. 3 Mart’tan başlayarak güçlü Mars üretkenlik sektörüne ışık tutacak. Bu nedenle birçok günlük sorumlulukla karşılaşabilirsin.

Şu anda iş sahibi olan Oğlak burcu insanlar yeni işlerle ve sorumluluklarla karşılaşacaklar. Fakat işsiz durumda olman durumunda şimdi acele etmeye hazırlanın çünkü yakın zamanda mükemmel bir iş bulabilirsin. Tek dikkat etmen gereken sahip olduğun güç olacaktır.

On üçüncü günde iletişim evine dikkat çeken yeni bir ay belirecek. Bazı Oğlak burcu insanlardan şimdi önemli bir sözleşme imzalamaları istenebilir. Diğerleri bir yazma, konuşma, pazarlama veya dijital girişime odaklanabilirler.

20 Mart’ta bahar ekinoksu geldiğinde odak noktanı köklerine, evine veya ailene kaydırabilirsin. Yaşam alanını yenileyebilir veya yeniden dekore etmeyi düşünebilirsin. Akrabalarını ilgilendiren bazı durumlarla başa çıkmanın zamanı gelmiş olabilir.

Yoğun bir ayı bitirmek için yirmi sekizinci gecede bir dolunay hüküm sürecek. Bu ay sana ve hırslarına ışık tutmuş olacak. Işık profesyonel başarının üzerinde parlarken bir terfi veya başarıyla karşı karşıya kalabilirsin. Senin için yükselme vakti çoktan geldi demektir.

Şubat ayında zihnin gelirine ve refah durumuna odaklanmış olacak. Hayatını her zaman bir işletme gibi kurmayı sevsen bile özellikle bu ay 2021 boyunca gelirini artırmayı tercih edeceğin neredeyse kesin gibi denilebilir.

Güneş, Merkür, Jüpiter ve Satürn şimdiden güneşin ikinci evine dikkat çekerler. Venüs ay başlar başlamaz mutlu bir şekilde onlara katılacak. 25 Şubat’a kadar burada kalacak ve bu süre zarfında para mıknatısı olman söz konusu olabilir.

Bu sektördeki yeni ay, belki de bir artış haberi, kazançlı yeni müşteri veya daha iyi maaşlı bir iş teklifi getirerek on birinde ortaya çıkacak. İstihdam arıyorsan hemen her yere başvurmayı düşünebilirsin. Ancak, bu iyi talihe rağmen, Merkür 20 Şubat’a kadar gerilemeye devam edecek.

İlerlemenin bir kısmı yavaş olabilir. Bu, finansal konularda bazı gecikmeler veya kafa karışıklığı yaşanması anlamına gelebilir. Buna rağmen, yirmi yedinci gecede genişleme evinde dolunay parlayacak. Aynı sonu senin için bir zihinsel faaliyet kasırgasına neden olabilecektir.

Bu aydınlanma, medyaya, akademiye ve yayıncılığa doğru ilerlemek anlamına gelebilir. Ne olursa olsun yeni bir yöne doğru kayabileceksin. Bir kitap yazmayı düşünüyorsan, bunu yapmak için mükemmel bir zaman olacağını bilmelisin.

Güçlü güneş burcunu şu anda tutuşturuyor. Bunun senin için doğum günü sezonu olduğunu unutmamalısın. Önümüzdeki yıl için önemli planlar yapabileceksin. Fakat güneş enerjisinin geri dönüşünü hesaba katmak durumundasın. Hayatını nasıl inşa etmek istediğini düşünmelisin.

12 Ocak’ta burcunda gerçekleşen yeni ayı takip eden günlerde hedeflerini tezahür ettirmek için harekete geçmelisin. Bu, en içten planlarından ve arzularından bazılarının peşinden gitmek için bir kapı sağlar. Bu durum, yükseğe nişan almak ve uçmak için ihtiyaç duyduğun desteği sana sunar.

Mars, Mart ayına kadar güneş evlerinden birini ısıtacak. Tutku ve sevginin şu anda senin için önemli olacağı çok açıktır. Bekar olan Oğlak’ın, ruh eşi bağlantısı bulmak için muazzam bir fırsatı olacak. Oysa bir eşe adanmış olanlar ilişkilerinin yeniden alevlendiğini hissedebilirler.

Bu ayın bir diğer önemli odak noktası da paradır. Evren özellikle sana daha fazlasını getirmeye odaklanır. Şimdi ve önümüzdeki yıl Midas dokunuşuna sahip olacaksın. Bu yüzden acele etmeli ve bir mıknatıs gibi paranın sana gelmesini izlemelisin.

Bununla birlikte, yeni anlaşmalar yapman gerekiyorsa Merkür’ün iletişimi yönettiğini ve otuzunda başlayan başka bir gerilemeye yaklaştığını unutmamalısın. Bundan önce herhangi bir yasal sorunu çözmeye çalışabilirsin.

Son olarak, 28 Ocak’ta borç, kredi, burs veya yatırım konusunu aydınlatabilecek bir dolunay yaşanacaktır. Geriye doğru yaklaşırken, kendini uzun vadeli bir şeye kilitlemeden önce çok küçük detayları hesaba katmayı unutmamalısın.

2020 yılında Oğlak burcu

Kasım ayının sonundaki ay tutulması dikkatini işine veya sağlığına çekecek. Bu, seni aniden iş değiştirmeye veya daha fazla proje üstlenmeye sevk edebilir. Mümkün olan en iyi iş ve yaşam dengesini nasıl yaşayacağını düşünmeye başlayacaksın.

Oğlak burcu olarak zindelik konusunda adımlar atmak istiyorsan heyecan verici gelişmelerle karşı karşıya kalabilirsin. Bununla birlikte, bu ayın çoğu seni dinlenmeye, enerji toplamaya ve önümüzdeki yıl için planlar yapmaya teşvik edecektir.

Güneş tutulması 14 Aralık’ta bu bölgeye ulaştığında, önümüzdeki yıl başarmayı amaçladığın şey için bir vizyon panosu oluşturuyor olabilirsin. Bazı Oğlak burcu insanlar yalnızlık ve mahremiyet ihtiyacı hissedebilirler. Diğerleri aniden gizlenmiş bir şeyi öğrenebilirler.

Satürn ve Jüpiter, burcunu bırakır ve ay ortası refah alanına geçiş yapar. Sana önümüzdeki yıllarda para yönetimi konusunda bazı kozmik vesayet getirebilecektir. Ayın yirmi ikisi olduğunda doğum günü sezonun başlar. Önümüzdeki haftalarda yeni yıldaki tonunu belirlemeye çalışmalısın.

Aşkla ilgili kesinlikle yılın en önemli anlarından biri. Bu alanda ayın başında bir dolunay gelmişti. Oğlak burcu bekarlar bir ruh eşi bağlantısı bulabilirken, adanmış olanlar tutkunun birliktelikleri içinde yeniden alevlendiğini hissedebilirler.

Bu ilk hafta unutulmaz derecede önemlidir. Bunun için bir randevu planlamayı düşünebilirsin. Fakat, gerçek bir uyum içinde değilsen, bu aynı zamanda ortaklığın sonuna da işaret olabilir. Doğurganlık ile ilgili bir bağlantı olduğundan bir çocuk haberiyle de karşılaşabilirsin.

Merkür 3 Kasım’da uyandığında ve Mars on gün sonra yükseldiğinde hayay yeni normale dönmeye başlar. Güneş, Kasım ayı boyunca sosyal alanını ısıtacak ve ağındaki birçok kişiden haber almanı sağlayacaktır. Bunun için hazırlıklı olmalısın.

On dördüncü gündeki yeni ay, yalnızca dijital yollarla olsa bile topluluğundaki önemli bir etkinliğe katılabileceğini işaret edebilir. 21 Kasım’da güneş dinlenme alanına giriş yapacaktır. Genellikle bu dönemi sakinleşme dönemi olarak kullanabilirsin.

Otuzuncu gündeki bir ay tutulması geceyi saracak. Bu istihdamındaki büyük bir değişiklik anlamına gelebilir. Oğlak burcu bazı insanlar büyük bir projeyi bitirip sonunda teslim edebilirler. Diğerleri ise başka bir yerde çalışmaya başlamak için iş bırakıyor olabilirler.

Güçlü Mars gökyüzünde geriye doğru hareket ederken bir kargaşaya neden olduğundan Ekim ayı boyunca eviniz veya ailenizle ilgili önemli konularla yüzleşmeniz gerekebilir. Bazı Oğlaklar, akrabalarıyla zorluk yaşayabilirler. Diğerleri ise hareketli bir meseleyle uğraşmak zorunda kalabilirler.

Bununla birlikte, 1 Ekim’de dolunayın gelişiyle birlikte planlarınızı stratejik olarak ilerletmenizi sağlayan haberler gelecek. Doğru yaşam alanını bulmak istiyorsanız sonunda zamanı gelmiş olabilir. Gerçekten kötü bir ev arkadaşından kurtulmak istiyorsanız şimdi tam zamanı.

İstikrara aşırı odaklanmanıza rağmen hedefleriniz tüm zamanların en yüksek seviyesindedir. Ayın büyük bir bölümünde başarı alanını aydınlatan bir güneşin varlığı söz konusu. Yeni iş fırsatları, terfi veya artan sorumluluklar gibi masada birçok farklı konu yer alabilir.

Neye sahip olduğunu dünyaya göstermeye hazır durumdasın. On altıncı gündeki yeni ay, kariyerinde umduğun kapıyı açacaktır. Bu nedenle, olmak istediğin yere ulaşmana yardımcı olabilecek yetkili kişilerle konuşma fırsatını kaçırmamalısın.

Ayın ikinci yarısı aktif bir sosyal yaşama işaret ediyor. Hatta bağlantını kaybettiğin eski bir arkadaşından haber dahi alabilirsin. Buna alternatif olarak bir arkadaşının çok önemli konularda seninle aynı fikirde olmadığını öğrenebilirsin.

Senin için zaten tıka basa geçecek olan bu ayı doldurmak için 31 Ekim’de başka bir dolunay kükrer. Bu ay, romantizm alanını aydınlatır. Bazı Oğlak burcu insanlar derinden aşık olduklarını hissedecekler. Buna ek olarak bir şekilde uzaklaşmayı seçeceklerdir.

Kaan Karadeniz

İstanbul Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi bölümünden mezunum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Psikolog, terapist, astrolog veya yaşam koçu değilim. Hedefim insanların hayatlarına değer katabilecek bilgileri onlarla buluşturmaktır.

İlgili Makaleler

Yorum yapıp katkı sağla...

Başa dön tuşu