Astroloji

Oğlak aylık burç yorumu (Ocak 2021)

Oğlak zamanı ve sorumluluğu temsil eden bir burçtur. Temsilcileri genelde klasiktir ve doğaları gereği çok ciddidirler. Bu bireyler, hem kişisel hem de profesyonel yaşamlarında önemli ilerleme sağlayan bir iç bağımsızlık durumuna sahiptirler.

Oğlak sorumlu, disiplinli, öz denetimi olan bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda Oğlak her şeyi bilen, affetmeyen, küçümseyen ve en kötüsünü bekleyen bir karakterdir. Oğlak burcu insanlar aileden, geleneklerden ve müzikten hoşlanırlar. Belirli noktada neredeyse her şeyden hoşlanmazlar.

Oğlak burcu yorumu (Ocak 2021)

Güçlü güneş burcunu şu anda tutuşturuyor. Bunun senin için doğum günü sezonu olduğunu unutmamalısın. Önümüzdeki yıl için önemli planlar yapabileceksin. Fakat güneş enerjisinin geri dönüşünü hesaba katmak durumundasın. Hayatını nasıl inşa etmek istediğini düşünmelisin.

12 Ocak’ta burcunda gerçekleşen yeni ayı takip eden günlerde hedeflerini tezahür ettirmek için harekete geçmelisin. Bu, en içten planlarından ve arzularından bazılarının peşinden gitmek için bir kapı sağlar. Bu durum, yükseğe nişan almak ve uçmak için ihtiyaç duyduğun desteği sana sunar.

Mars, Mart ayına kadar güneş evlerinden birini ısıtacak. Tutku ve sevginin şu anda senin için önemli olacağı çok açıktır. Bekar olan Oğlak’ın, ruh eşi bağlantısı bulmak için muazzam bir fırsatı olacak. Oysa bir eşe adanmış olanlar ilişkilerinin yeniden alevlendiğini hissedebilirler.

Bu ayın bir diğer önemli odak noktası da paradır. Evren özellikle sana daha fazlasını getirmeye odaklanır. Şimdi ve önümüzdeki yıl Midas dokunuşuna sahip olacaksın. Bu yüzden acele etmeli ve bir mıknatıs gibi paranın sana gelmesini izlemelisin.

Bununla birlikte, yeni anlaşmalar yapman gerekiyorsa Merkür’ün iletişimi yönettiğini ve otuzunda başlayan başka bir gerilemeye yaklaştığını unutmamalısın. Bundan önce herhangi bir yasal sorunu çözmeye çalışabilirsin.

Son olarak, 28 Ocak’ta borç, kredi, burs veya yatırım konusunu aydınlatabilecek bir dolunay yaşanacaktır. Geriye doğru yaklaşırken, kendini uzun vadeli bir şeye kilitlemeden önce çok küçük detayları hesaba katmayı unutmamalısın.

Kaan Karadeniz

İstanbul Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi bölümünden mezunum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Psikolog, terapist veya yaşam koçu değilim. Hedefim insanların hayatlarına değer katabilecek bilgileri insanlarla buluşturmaktır.

İlgili Makaleler

Yorum yapıp katkı sağla...

Başa dön tuşu