Astroloji

Oğlak aylık burç yorumu (2020)

google ads uzmanı

Oğlak zamanı ve sorumluluğu temsil eden bir burçtur. Temsilcileri genelde klasiktir ve doğaları gereği çok ciddidirler. Bu bireyler, hem kişisel hem de profesyonel yaşamlarında önemli ilerleme sağlayan bir iç bağımsızlık durumuna sahiptirler.

Oğlak, Boğa ve Başak gibi toprak elementine aittir. Sadece maddi dünyaya odaklanmakla kalmaz, aynı zamanda ondan en iyi şekilde yararlanır. Bu durum onları genellikle biraz sert tutumlu ve inatçı yapar. Bu insanlar diğer insanların farklılıklarını kabul etmekte zorlanırlar.

Ofis Koltukları

Oğlak burcunun özellikleri

  • Element: Toprak
  • Nitelik: Öncü / Cardinal
  • Renk: Kahverengi, Siyah
  • Gün: Cumartesi
  • Yönetici Gezegen: Satürn
  • Genel Uyumluluk: Boğa, Yengeç
  • Uğurlu Sayılar: 4, 8, 13, 22

Oğlak sorumlu, disiplinli, öz denetimi olan bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda Oğlak her şeyi bilen, affetmeyen, küçümseyen ve en kötüsünü bekleyen bir karakterdir. Oğlak burcu insanlar aileden, geleneklerden ve müzikten hoşlanırlar. Belirli noktada neredeyse her şeyden hoşlanmazlar.

kafa sözlük

Oğlak burcu yorumu (Aralık 2020)

Kasım ayının sonundaki ay tutulması dikkatini işine veya sağlığına çekecek. Bu, seni aniden iş değiştirmeye veya daha fazla proje üstlenmeye sevk edebilir. Mümkün olan en iyi iş ve yaşam dengesini nasıl yaşayacağını düşünmeye başlayacaksın.

Oğlak burcu olarak zindelik konusunda adımlar atmak istiyorsan heyecan verici gelişmelerle karşı karşıya kalabilirsin. Bununla birlikte, bu ayın çoğu seni dinlenmeye, enerji toplamaya ve önümüzdeki yıl için planlar yapmaya teşvik edecektir.

Güneş tutulması 14 Aralık’ta bu bölgeye ulaştığında, önümüzdeki yıl başarmayı amaçladığın şey için bir vizyon panosu oluşturuyor olabilirsin. Bazı Oğlak burcu insanlar yalnızlık ve mahremiyet ihtiyacı hissedebilirler. Diğerleri aniden gizlenmiş bir şeyi öğrenebilirler.

Satürn ve Jüpiter, burcunu bırakır ve ay ortası refah alanına geçiş yapar. Sana önümüzdeki yıllarda para yönetimi konusunda bazı kozmik vesayet getirebilecektir. Ayın yirmi ikisi olduğunda doğum günü sezonun başlar. Önümüzdeki haftalarda yeni yıldaki tonunu belirlemeye çalışmalısın.

Önceki aylarda Oğlak burcu

Aşkla ilgili kesinlikle yılın en önemli anlarından biri. Bu alanda ayın başında bir dolunay gelmişti. Oğlak burcu bekarlar bir ruh eşi bağlantısı bulabilirken, adanmış olanlar tutkunun birliktelikleri içinde yeniden alevlendiğini hissedebilirler.

Bu ilk hafta unutulmaz derecede önemlidir. Bunun için bir randevu planlamayı düşünebilirsin. Fakat, gerçek bir uyum içinde değilsen, bu aynı zamanda ortaklığın sonuna da işaret olabilir. Doğurganlık ile ilgili bir bağlantı olduğundan bir çocuk haberiyle de karşılaşabilirsin.

Merkür 3 Kasım’da uyandığında ve Mars on gün sonra yükseldiğinde hayay yeni normale dönmeye başlar. Güneş, Kasım ayı boyunca sosyal alanını ısıtacak ve ağındaki birçok kişiden haber almanı sağlayacaktır. Bunun için hazırlıklı olmalısın.

On dördüncü gündeki yeni ay, yalnızca dijital yollarla olsa bile topluluğundaki önemli bir etkinliğe katılabileceğini işaret edebilir. 21 Kasım’da güneş dinlenme alanına giriş yapacaktır. Genellikle bu dönemi sakinleşme dönemi olarak kullanabilirsin.

Otuzuncu gündeki bir ay tutulması geceyi saracak. Bu istihdamındaki büyük bir değişiklik anlamına gelebilir. Oğlak burcu bazı insanlar büyük bir projeyi bitirip sonunda teslim edebilirler. Diğerleri ise başka bir yerde çalışmaya başlamak için iş bırakıyor olabilirler.

Güçlü Mars gökyüzünde geriye doğru hareket ederken bir kargaşaya neden olduğundan Ekim ayı boyunca eviniz veya ailenizle ilgili önemli konularla yüzleşmeniz gerekebilir. Bazı Oğlaklar, akrabalarıyla zorluk yaşayabilirler. Diğerleri ise hareketli bir meseleyle uğraşmak zorunda kalabilirler.

Bununla birlikte, 1 Ekim’de dolunayın gelişiyle birlikte planlarınızı stratejik olarak ilerletmenizi sağlayan haberler gelecek. Doğru yaşam alanını bulmak istiyorsanız sonunda zamanı gelmiş olabilir. Gerçekten kötü bir ev arkadaşından kurtulmak istiyorsanız şimdi tam zamanı.

İstikrara aşırı odaklanmanıza rağmen hedefleriniz tüm zamanların en yüksek seviyesindedir. Ayın büyük bir bölümünde başarı alanını aydınlatan bir güneşin varlığı söz konusu. Yeni iş fırsatları, terfi veya artan sorumluluklar gibi masada birçok farklı konu yer alabilir.

Neye sahip olduğunu dünyaya göstermeye hazır durumdasın. On altıncı gündeki yeni ay, kariyerinde umduğun kapıyı açacaktır. Bu nedenle, olmak istediğin yere ulaşmana yardımcı olabilecek yetkili kişilerle konuşma fırsatını kaçırmamalısın.

Ayın ikinci yarısı aktif bir sosyal yaşama işaret ediyor. Hatta bağlantını kaybettiğin eski bir arkadaşından haber dahi alabilirsin. Buna alternatif olarak bir arkadaşının çok önemli konularda seninle aynı fikirde olmadığını öğrenebilirsin.

Senin için zaten tıka basa geçecek olan bu ayı doldurmak için 31 Ekim’de başka bir dolunay kükrer. Bu ay, romantizm alanını aydınlatır. Bazı Oğlak burcu insanlar derinden aşık olduklarını hissedecekler. Buna ek olarak bir şekilde uzaklaşmayı seçeceklerdir.

Kaan Karadeniz

İstanbul Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi bölümünden mezunum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Psikolog, terapist veya yaşam koçu değilim. Hedefim insanların hayatlarına değer katabilecek bilgileri insanlarla buluşturmaktır.

İlgili Makaleler

Yorum yapıp katkı sağla...

Başa dön tuşu