Kütüphaneye gitmek için 10 önemli neden

Kaan Karadeniz

26 yaşındayım. Yüksek lisans öğrenimini "Bilgi ve Belge Yönetimi" bölümünde sürdürmekteyim. İki farklı oyun sitesinde içerik yöneticiliği, bir sitede içerik danışmanlığı yapmaktayım. Başarının çaba ile doğru orantılı olduğuna inanırım.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

4 Cevaplar

 1. ESİN dedi ki:

  Paylaşımınız için teşekkür ederim. Küresel anlayış ve kütüphaneler konulu bir araştırma yaparken tesadüfen blogunuzu keşfettim. Bende bir halk kütüphanesinde kütüphaneciyim. Yazılarınız gayet anlaşılır, keyifli. Küresel Anlayış ve Kütüphaneler konulu bir yazınızı da en yakın zamanda görmek isterim:)) Başarılar dilerim..

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Merhaba,

   Teşekkür ederim. Elimden geldiğince okuma bilincinin ve kütüphanelerin öneminin anlaşılması üzerine bilgiler vermeye çalışıyorum. İnsanlara yardımcı olabildiğimi görebilmek beni mutlu ediyor.

   Söylemiş olduğunuz konuyu araştıracağım ama öncelikle küresel anlayış kavramının altını doldurmam gerekir. Yeteri kadar bilgi edinebilir ve bunları yorumlamayı başarırsam belirttiğiniz konuyla ilgili bir şeyler yazabilirim.

   Bol okuyuculu günler görmeniz dileğiyle, iş hayatınızda başarılar dilerim. 🙂

 2. Değerli paylaşımınız için çok teşekkür ederim , kütüphaneler hakkında araştırma yaparken makalinizi okudum. Başarılarınızın devamını dilerim

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Teşekkür ederim. Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. Yazının daha kullanışlı ve faydalı olabilmesi için fikirlerinizi paylaşıp katkıda bulunabilmeniz mümkün. Bunu unutmayın. 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir