Astroloji

Kova aylık burç yorumu (Ocak 2021)

Kova burcunda doğan utangaç ve sessizdir. Fakat diğer yandan enerjik olabilirler. Bununla birlikte, her iki durumda da başkalarına yardım etmeyi seven yapıdadırlar. Her iki yönü de önyargıları olmadan görebildikleri için sorunları kolayca çözebilme yeteneğine sahiptirler.

Kova yenilikçi, bağımsız ve insancıl bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda Kova duygusal ifadelerle boğucu olabilen, tavizsiz ve mesafeli bir karakterdir. Kova burcu insanlar arkadaşlarla eğlenmeyi ve dinlemeyi severler. Sınırlamalardan, yalnızlıktan ve sıkıcı durumlardan hoşlanmazlar.

Kova burcu yorumu (Ocak 2021)

Güçlü Mars, Ocak ayının başında dördüncü güneş evini ısıtır. Bu nedenle, özellikle ev ile aile meselelerine odaklanıyor olabilirsin. Bir taşınma veya tadilatla ilgili oldukça enerjik bir dönem geçirebilirsin. Ayrıca bir aile üyesini çevreleyen önemli bir durumla karşı karşıya kalabilirsin.

Bu durum muhtemelen seni Mart ayına kadar meşgul edecektir. Diğer bir odak alanı ise geri çekilip dinlenmek için zaman ayırmaktır. Güneş ve yeni ay, 12 Ocak’ta buluşarak enerjini yeniden doldurmanı sağlayacaktır. Bunu iyi değerlendirmelisin.

19. günden başlayarak güneş burcuna katıldığında, Merkür, Venüs, Jüpiter ve Satürn ile birlikte sana daha da fazla güç getirecek hayatını daha parlak hale getirir. Burcunda çok gezegen varken şu anda muazzam bir hakimiyete sahip olduğun açıktır.

Önümüzdeki yıl yapmak istediklerinin bir planını oluşturmak için bu zamanı kullanmalısın. Parçaları stratejik olarak ilerletmeye hazır olmalısın. Burcundaki Venüs, aynı zamanda aşk, güzellik ve zevk için büyülü bir zamanı işaret edecektir. Şımarmaya hazır olabilirsin.

Ocak ayının sonunda, 28 Ocak’ta, tüm dikkatini ortaklıklarına çeviren bir dolunay gelecek. Bu, uzun vadeli planlar yağmaya veya başka yollardan ayrılmaya karar vermen ile ilgili bir sonuç olabilir. Zamanın mutlak esas olduğunu unutmamalısın. Çünkü Merkür gerilemeye başlayacak.

Kaan Karadeniz

İstanbul Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi bölümünden mezunum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Psikolog, terapist veya yaşam koçu değilim. Hedefim insanların hayatlarına değer katabilecek bilgileri insanlarla buluşturmaktır.

İlgili Makaleler

Yorum yapıp katkı sağla...

Başa dön tuşu