Astroloji

Kova aylık burç yorumu (2020)

google ads uzmanı

Kova burcunda doğan utangaç ve sessizdir. Fakat diğer yandan enerjik olabilirler. Bununla birlikte, her iki durumda da başkalarına yardım etmeyi seven yapıdadırlar. Her iki yönü de önyargıları olmadan görebildikleri için sorunları kolayca çözebilme yeteneğine sahiptirler.

Etraflarını saran enerjiye kolayca adapte olsalar bile Kova burcunda doğanlar, gücü geri kazanmak için bir yalnız kalmaya ihtiyaç duyarlar. Bu nedenle her şeyden uzak durmaya çalışırlar. Bu burçta doğan insanlar dünyaya olasılıklarla dolu bir yer olarak bakarlar.

Ofis Koltukları

Kova burcunun özellikleri

  • Element: Hava
  • Nitelik: Sabit / Fixed
  • Renk: Açık Mavi, Gümüş
  • Gün: Cumartesi
  • Yönetici Gezegen: Uranüs, Satürn
  • Genel Uyumluluk: Aslan, Yay
  • Uğurlu Sayılar: 4, 7, 11, 22, 29

Kova yenilikçi, bağımsız ve insancıl bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda Kova duygusal ifadelerle boğucu olabilen, tavizsiz ve mesafeli bir karakterdir. Kova burcu insanlar arkadaşlarla eğlenmeyi ve dinlemeyi severler. Sınırlamalardan, yalnızlıktan ve sıkıcı durumlardan hoşlanmazlar.

kafa sözlük

Kova burcu yorumu (Aralık 2020)

Adrenalin dolu bir ay seni bekliyor olacak. Kasım ayının sonunda memnuniyet alanında bir ay tutulması olacak. Bu, doğurganlığı, sevgiyi, yaratıcılığı ve çocukları vurgulayan bir alandır. Bu nedenle, bu alanlardan birindeki durumlardan biri büyük olasılıkla dikkatini çekecektir.

Sosyal yaşamın ve arkadaşların bu ay özellikle aktif olacaklar. Özellikle 14 Aralık’ta görkemli güneş tutulması geldiğinde bu gözükecek. Ağındaki biri, uzun süredir girmeyi umduğun bir kapıyı senin için açabilir. Önümüzdeki yıllarda hayatını daha iyi hale getiren biriyle birlikte olabilirsin.

Satürn ve Jüpiter ay ortası burcuna girdiklerinde büyük bir yaşam dönüm noktası gelmiş olacak. Önümüzdeki yıl sana şans ve yeni sorumluluklar getirmiş olacak. Gelecek aylarda hayatın yepyeni bir bölümünün başladığını göreceksin.

Güneş, yirmi birinci günde dört hafta boyunca yalnızlık alanına giriş yapacak. Bu yüzden bu zamanı, bir sonraki dönemlerde hayatının gerçekten neye benzemesini istediğin konusunda beyin fırtınası yapmak için kullanmaya hazırlanmak çok daha doğru olacaktır.

Önceki aylarda Kova burcu

Dolunaya, Kasım ayının en başında yerel alana dikkat çeker. Bu nedenle kesinlikle ev veya aile ile ilgili bir konuya odaklanabilirsin. Kova burcu bazı insanlar şu anda harekete geçmiş olabilirler veya alanlarını düzeltiyor olabilirler.

Akrabalarından birinin şimdi yardımına ihtiyacı varsa adım attığından ve elinden geleni yaptığından emin olmalısın. Ayın başlangıcında Merkür, 3 Kasım’da yeniden uyanana ve Mars on gün sonra doğrudan dönene kadar yaşamın hızı daha yavaş olacak.

Özellikle on dördüncü gündeki yeni aydan sonra, bu ay profesyonel hayatında da güneş önemli ölçüde dikkat çekici olacak. Bir terfi, ödül veya daha fazla sorumluluk alma fırsatı aniden önüne çıkabilir. Fırsatı mutlaka yakalamaya çalışmalısın.

Fakat 21 Kasım’da güneş sosyal alanına girdiğinde arkadaşlarınla eğlence ve oyun gibi şeyleri düşünebilirsin. Önümüzdeki ay, seninle etkileşim kurmak isteyen birçok önemli kişisel ve profesyonel bağlantıdan kesinlikle haber alacaksın.

Kasım ayının en çarpıcı haberi tutulma sezonunun geri dönüşü denilebilir. Ay tutulması, doğurganlık sektöründe olacak. Kova burcu birçok insanın bu zamanda ruh eşine aşık olması söz konusu olabilir veya hayatlarını sonsuza dek değiştiren biriyle yolları kesişebilir.

Ekim ayında Kova burcunda olanlar iletmek istedikleri çok önemli bir mesaja sahip olduklarını hissedecekler. Ancak, iletişim alanında Mars gerilemesi meydana geleceğinden ve 13 Ekim’de Merkür gerilemeye başlayacağından ne düşündüğünü söylemeden önce dikkatli olmalısın.

Kaçınma şansın varsa bu ay yapacağın sözleşmelere çok dikkat etmeli ve onlardan olabildiğince kaçınmalısın. Bununla birlikte, evren karmaşık olabilecektir. İlk dolunay hızlı bir şekilde katılman gereken iletişimle ilgili bir çabayı vurgular.

Bu çaba bir yazma, konuşma veya reklam girişimi olabilir. Bazen diğer gezegenlere odaklı enerjiye dikkat etmelisin. Güneş ayın büyük bir kısmında genişleme alanında ilerler ve yeni bölgeye girerek şansını artırır. Ayrıca, 16 Ekim’de aynı bölgeye yeni bir ay geliyor.

Bazı Kova burcu insanlar akademik, yayıncılık, medya ve göçmenlik meselesiyle ilgili bir kapının açık olduğunu görebilirler. Ne olursa olsun fırsatın varken zamanı değerlendirmeye çalışmalısın. Diğer taraftan güneş başarı alanına girdiğinde, iş ve ev arasında bir çatışma yaşanabilir.

Bunun nedeni, ayın sonuna yaklaşırken, yerel bölgendeki dolunayın 31 Ekim’e denk gelmesidir. Bazı Kova burcu insanlar bu zamanda farklı bir yere hareket edebilirler veya akrabalarına bakabilirler. Buna rağmen dikkatli bir şekilde hareket etmen gerekir.

Kaan Karadeniz

İstanbul Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi bölümünden mezunum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Psikolog, terapist veya yaşam koçu değilim. Hedefim insanların hayatlarına değer katabilecek bilgileri insanlarla buluşturmaktır.

İlgili Makaleler

Yorum yapıp katkı sağla...

Başa dön tuşu