Anasayfa » Konu Arşivi: yetişkin kitapları

Konu Arşivi: yetişkin kitapları

Yüksek Gerilim (Harlan Coben)

Yüksek Gerilim, polisiye romanlar konusunda kendisini kanıtlamış bir isim olan Harlan Coben’in gerilim ve sırlarla dolu kitabıdır. Kitabın kahramanı Myron Bolitar, kendisinden yardım isteyen bir kadına yardım etmek isterken beklenmedik gelişmeler yaşanır. Hayatının en acı gerçeklerinden birini öğrenmeye hazırlanan Myron, aynı zamanda yalanlarla boğuşmak zorunda kalır.

Devamını Oku »

Ay Düşerken (Nadia Hashimi)

Ay Düşerken, Afganistan’da yaşayan küçük bir ailenin dramatik hikayesini konu alır. Bu ailenin tek isteği yaşamak için mutlu ve huzurlu olabileceği bir yer bulabilmektir. Bunu elde etmek için kendi ülkelerini gözden çıkarıp başka bir ülkeye, Avrupa’ya göç etmek zorunda kalırlar. Afganistan’dan Avrupa’ya yolculuk tehlikeli olacaktır ama ailenin hayalini gerçekleştirebilmesi için tek yol budur.

Devamını Oku »

Avuntu (Corinne Michaels)

Avuntu, beklenmedik bir haberle yıkılan Natalie’nin hayata tutunma hikayesini anlatır. Natalie’nin mutlu bir evliliği vardır ve bu evliliğin ilk meyvesi beklenmektedir. Doğacak çocuğunun odasını hazırlarken kapı çalar. Kapıyı açtığında karşısında bir asker görür ve bu kötü bir havadisin habercisidir.

Devamını Oku »

S*ktir Et Aşkı (Tarryn Fisher)

S*ktir Et Aşkı, adı biraz garip olsa bile biraz da ilgi çekici bir romandır. Romantik bir konuya sahip olan kitap, bir kızın istemediği bir biçimde aşık olması ve bunun etrafında şekillenen bir hikayeye sahiptir. Bu aşkın alevlenmesine engel olması gerekirken olayların daha da içinden çıkılmaz bir hale gelmesinin nedeni istemsiz aşktır.

Devamını Oku »

Ücretsiz e-Kitabını Almayı Unutma!

Zamanında Vazgeçmeli adını taşıyan e-Kitabımı ücretsiz olarak okuyabilirsin!