Anasayfa » Konu Arşivi: kişisel gelişim kitapları

Konu Arşivi: kişisel gelişim kitapları

Dünyadaki Cennet (Anita Moorjani)

Dünyadaki Cennet… kültürel açıdan birçoğumuza inandırılmış olan ve asla sorgulamak istemediğimiz bilgileri sorgulatmayı hedefleyen bir kitaptır. Yazar Anita Moorjani, bir önceki kitaplarında yaptığı gibi insanı sorgulamaya davet etmekte ve bu sorgulamalarla neden yaratıldığını ve doğduğunu anlamasına yardımcı olmaktadır.

Devamını Oku »

Güvencesizlikteki Bilgelik (Alan W. Watts)

Güvencesizlikteki Bilgelik, anı yaşama felsefesinin neden değerli olduğunu anlatan bir kişisel gelişim ve felsefe kitabıdır. Her zaman ileriye dönük planlar yaparız ve bu planlara giden yollarda karşımıza çıkan engelleri aşmak için çabalarız. Hep çabalarız, hep çabalarız ve çabalarız… Sonuçta bizi en çok mutlu edebilecek fırsatlardan birini tepmiş oluruz. Anı yaşamayı kaçırırız.

Devamını Oku »

Satış Bahçesi (Allan Vengel)

Satış Bahçesi, satış yapma konusunda düşüncelerinizi değiştirecek bir kişisel gelişim kitabıdır. Kitabın içerisinde uygulaması gayet kolay ve okunduğunda anlaşılır olan yönlendirici basit adımlar yer almaktadır. Bu basit adımlar, satış yapma konusunda becerilerinizi iyileştirecek ve size yardımcı olacaktır.

Devamını Oku »

Ayıyla Boğuşmak (Steve W. Price)

Ayıyla Boğuşmak, mücadele etmenin gizli bir lütuf olduğunu anlatmaya çalışır. Mücadelenin ortasında bir şekilde baskı altında kalarak mücadelenin değerini onaylama gereği duymamızdan söz eder. Bu değer sırasında mücadele etmeyi küçümsememiz olasıdır. Ancak yapılan araştırmalar farklı düşünceleri beraberinde getirir. Ayıyla boğuşmalı mıyız? Ayıdan kaçmalı mıyız? Bu sorunun cevabını bulmaya oldukça yakınsınız.

Devamını Oku »

Ücretsiz e-Kitabını Almayı Unutma!

Zamanında Vazgeçmeli adını taşıyan e-Kitabımı ücretsiz olarak okuyabilirsin!