Astroloji

Koç aylık burç yorumu (Ocak 2021)

Koç burcu olarak sen hayatın getirdiği zorluklara her zaman hazır olan bir ateş burcusun. Bu yıl da farklı olmayacak. Adım at ve dünyayı fethetmeye hazırlan! Koç, elementi ateş olduğu için (tıpkı Aslan ve Yay gibi) en aktif burçlardan biridir.

Koç cesur, kararlı, kendinden emin, hevesli, dürüst ve tutkuludur. Aynı zamanda Koç, sabırsız, karamsar, tez canlı ve agresif bir karaktere sahiptir. Koç burcu insanlar rahat kıyafetleri, liderlik rollerini ve bireysel sporları severler. Fakat hareketsizlikten ve gecikmelerden hoşlanmazlar.

Koç burcu yorumu (Ocak 2021)

Yeni bir yıl yönetici gezegenin Mars’ın benlik alanını güçlendirmesine yakın bir zamanda başlar. Son altı aydır bu muazzam gücü barındırmış durumdasın. Bu seni açıkça hayatının kontrolünü ele geçirmeye yönelten bir sonuçtur.

6 Ocak’tan itibaren Mars, önümüzdeki iki ay boyunca kalacağı finans alanına giriş yapmış olacak. Önümüzdeki haftalarda, muhasebeni düzene sokacak mücadele gücüne sahip olacaksın. Bu güç, muhtemelen bu süre zarfında masraflarını biraz artıracaktır.

Sevimli Venüs, güneşteki on birinci topluluk alanına sekizinci günden itibaren giriş yapmış olacak. Bu önümüzdeki birkaç hafta içinde birçok arkadaşından haber alabilir ve hatta biraz sosyal etkinliklerin tadını çıkarmaya başlayabilirsin.

13 Ocak’ta profesyonel yaşamında bir kapı açan yeni bir ay belirecektir. Önümüzdeki günlerde yeni bir proje, terfi veya kariyer fırsatı gelmesi muhtemeldir. Merkür, yaklaşan bir gerilemeye hazır olarak ay ortası yavaşlamaya başlayacaktır.

Son olarak, Ocak ayının sonun kadar doğurganlık alanında kükreyen bir dolunay yer alacak ve bu 28. günü sallamaya yetecek. Bu aydınlatıcı aşk, yaratıcılık ve çocuklarla ilgili bir doruk noktasına işaret edebilir. Bu ay birçok heyecan verici titreşimi kucaklaman gerekebilir.

Kaan Karadeniz

İstanbul Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi bölümünden mezunum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Psikolog, terapist veya yaşam koçu değilim. Hedefim insanların hayatlarına değer katabilecek bilgileri insanlarla buluşturmaktır.

İlgili Makaleler

Yorum yapıp katkı sağla...

Başa dön tuşu