Astroloji

Koç aylık burç yorumu (Ekim 2020)

Koç burcu olarak sen hayatın getirdiği zorluklara her zaman hazır olan bir ateş burcusun. Bu yıl da farklı olmayacak. Adım at ve dünyayı fethetmeye hazırlan! Koç, elementi ateş olduğu için (tıpkı Aslan ve Yay gibi) en aktif burçlardan biridir.

Zodyakta yer alan ilk burç olan Koç burcunun varlığı, her zaman enerjik ve çalkantılı bir şeyin başlangıcına işaret eder. Sürekli olarak dinamizmi ve rekabeti ararlar. İşten sosyal toplantılara kadar her zaman her şeyde bir ilktirler.

Koç burcunun özellikleri

  • Element: Ateş
  • Nitelik: Öncü / Cardinal
  • Renk: Kırmızı
  • Gün: Salı
  • Yönetici Gezegen: Mars
  • Genel Uyumluluk: Terazi, Aslan
  • Uğurlu Sayılar: 1, 8, 7

Koç cesur, kararlı, kendinden emin, hevesli, dürüst ve tutkuludur. Aynı zamanda Koç, sabırsız, karamsar, tez canlı ve agresif bir karaktere sahiptir. Koç burcu insanlar rahat kıyafetleri, liderlik rollerini ve bireysel sporları severler. Fakat hareketsizlikten ve gecikmelerden hoşlanmazlar.

Koç burcu yorumu (Ekim 2020)

Senin için önemli olan aylardan birine hazırlanmalısın. Ekim ayına girerken, burcundaki güçlü ve vahşi bir dolunay 1 Ekim’de dünyayı sallayacak. Bu zamanda önde ve merkezde olacaksın. Bir dolunay burcuna düştüğünde genellikle büyük bir kişisel hedefin doruk noktasını görürsün.

Bu durum, tüm yıl boyunca ne kadar sıkı çalıştığına bağlı olacaktır. Kişisel gücünde durmalı ve değerini talep etmelisin. Şu an, mükemmelliğinden zevk almak ve sana odaklanmak için mükemmel bir an. Sadece bir saldırı veya yeni bir proje başlatmamaya çalışmalısın.

Mars bu ay geriye doğru hareket edecek. Bunun için kendini biraz “ateşlenmiş” yani öfkeli hissedebilirsin ama sana çok iyimser olabileceğini gösterecek. Uzun süredir çalışmakta olan ve önceden duyurulmuş bir projeyi ortaya koymak istiyorsan buna devam edebilirsin.

Güçlü güneş, ilişkiler üzerinde güçlü bir şekilde dolaşacağından bu ay da yoğun bir şekilde önemli iş veya romantik ortaklıklara odaklanman söz konusu olabilir. Yeni ay doğarken, ikincil bir tarafla işbirliğini görüşmeyi beklemelisin.

Bu normalde bağlılık için muhteşem bir zaman gibi gözükse bile Mars’ın Kasım ayının ortalarına doğru dönmesine kadar beklemelisin. Mars enerjiyi yönettiği için gezegen normal yörüngesinin dışındayken birlikteliğin tükenme noktasına gelebilir.

Bununla birlikte gevşek planlar yapma yoluna gidebilirsin. Çünkü Merkür gerilemesi 13 Ekim’de başlayacak. Önümüzdeki haftalarda iletişimi kesebilir ve önceden var olan ortaklıklarda dengeyi yeniden değerlendiriyor olabilirsin.

Ekim’in otuz birinci günü bir başka dolunayla sona erecek. Bu ay, mali durumunu aydınlatacak. Yeni bir işin, büyük bir kazancın veya zammın gelişini görebilirsin. Yılın geri kalanında paranı yeniden değerlendirmek için bu zamanı kullanmanız çok daha doğru olacaktır.

Grisayfalar.com Astroloji

İlgi alanları kitaplar ve astroloji olan birisiyim. Hedefim Grisayfalar.com bünyesinde astroloji ile ilgili bilgiler sunarak insanların bilgilenmesini sağlamaktır.

İlgili Makaleler

Yorum yapıp katkı sağla...

Başa dön tuşu