Kitaplar ve Kol Saatleri

Kaan Karadeniz

26 yaşındayım. Yüksek lisans öğrenimini "Bilgi ve Belge Yönetimi" bölümünde sürdürmekteyim. İki farklı oyun sitesinde içerik yöneticiliği, bir sitede içerik danışmanlığı yapmaktayım. Başarının çaba ile doğru orantılı olduğuna inanırım.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

2 Cevaplar

 1. Cenk dedi ki:

  Kusura bakmayın da çok saçma bir yazı olmuş. Kitap okumayla, koldaki saatin insanların dikkatini çekmesi arasında ne gibi bir bağlantı var? Casio saatim olsa daha iyi mi kitap okurum? Yoksa beni görenler “Bu adam hem kitap okuyor hem de kolunda Casio saat var. Acayip zeki olmalı!” mı derler. Dediğim gibi çok zorlama bir yazı olmuş

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Selam Cenk, öncelikle görüşlerine saygı duyduğumu belirtmek isterim. Bu yazıya bu yorumun gelmesini doğal karşılamak lazım. Bu yazı bir tanıtım yazısıdır. Belirli markaların sponsorluk amacıyla bana ulaşıp kendi markalarından söz etmelerini sağlayan yazı türleri arasında yer alır.

   Burada amaç blog adresimin konu dışarısına çıkmadan ilgili markanın adından söz etmektir. Yazının kategorisine dikkat etmeden bu yorumu yaptınız sanırım. Yine de vakit ayırıp yorum yaptığınız için teşekkür ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ücretsiz e-Kitabını Almayı Unutma!

Zamanında Vazgeçmeli adını taşıyan e-Kitabımı ücretsiz olarak okuyabilirsin!