Kitaplar ve Kol Saatleri

Kaan Karadeniz

28 yaşındayım. Yüksek lisans öğrenimini "Bilgi ve Belge Yönetimi" bölümünde sürdürmekteyim. Psikolog veya terapist değil, araştırmacıyım. Başarının çaba ile doğru orantılı olduğuna inanlardanım.

2 Cevaplar

 1. Cenk dedi ki:

  Kusura bakmayın da çok saçma bir yazı olmuş. Kitap okumayla, koldaki saatin insanların dikkatini çekmesi arasında ne gibi bir bağlantı var? Casio saatim olsa daha iyi mi kitap okurum? Yoksa beni görenler “Bu adam hem kitap okuyor hem de kolunda Casio saat var. Acayip zeki olmalı!” mı derler. Dediğim gibi çok zorlama bir yazı olmuş

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Selam Cenk, öncelikle görüşlerine saygı duyduğumu belirtmek isterim. Bu yazıya bu yorumun gelmesini doğal karşılamak lazım. Bu yazı bir tanıtım yazısıdır. Belirli markaların sponsorluk amacıyla bana ulaşıp kendi markalarından söz etmelerini sağlayan yazı türleri arasında yer alır.

   Burada amaç blog adresimin konu dışarısına çıkmadan ilgili markanın adından söz etmektir. Yazının kategorisine dikkat etmeden bu yorumu yaptınız sanırım. Yine de vakit ayırıp yorum yaptığınız için teşekkür ederim.

Yorum yapıp katkı sağla...