Anasayfa » Kitap Yorumları

Kitap Yorumları

Dumankara: Hayat Bir Yangındı

Dumankara: Hayat Bir Yangındı, Ankara Üçlemesi‘nin ilk kitabıdır. Bu kitabı ilk yerli grafik roman olarak nitelendirmek mümkün. Okuyucu Ankara’yı anlatan kimisi dolu dolu, kimisi yarım kalmışlık hissiyatı veren hikayelerle karşı karşıya bırakılmış. Ancak ne olursa olsun bu başarılı çalışmanın hakkını teslim etmek gerekir. Çizgi roman veya grafik roman ile tanışmak isteyen kitapseverlerin göz atması gerekir.

Devamını Oku »

Senli (Merve Akıncı)

Bu aralar WattPad’ten çıkıp gelen yazarların kitapları yayıncılar tarafından ilgi görüyor. Merve Akıncı bu yazarlardan birisi. WattPad’te yayınladığı çalışmalarıyla fark edildi. Bugün ise başarısını bir adım öteye taşımak için uğraşıyor.

Devamını Oku »

Din Neden Gereklidir?

Emre Dorman’ın “Din Neden Gereklidir?” isimli uzun zamandır kitaplığımızda duruyordu. Abim bir kitabı bitirmeden diğerine geçmeyi pek sevmez ve bu kitap uzun süre onu meşgul etmiştir. Kitaplığımızda okumadığım çok az kitap vardı ve bir değişiklik olsun istedim kitabı okumaya başladım.

Devamını Oku »

İstanbul Vedalaşmayı Bilmez

2007 yılında yayınlanmış bir kitaptan söz edeceğim. Bu kitap birkaç öykünün bir araya getirilmesiyle oluşturulmuş bir kitaptır. Zannedersem yayıncısı Donkişot Yayınları, Bordo Siyah Klasik Yayınları olarak yoluna devam etmekte. Bu nedenle kitabı okumak istiyorsanız kitabı bulma konusunda ciddi sıkıntı yaşayabilirsiniz. Çeşitli kütüphanelere uğrayarak kitaba erişim sağlayabilirsiniz. İstanbul Vedalaşmayı Bilmez aşağıdaki kütüphanelerde yer almaktadır. Cumhuriyet Üniversitesi Kütüphanesi Düzce Üniversitesi Kütüphanesi İstanbul ...

Devamını Oku »

Ücretsiz e-Kitabını Almayı Unutma!

Zamanında Vazgeçmeli adını taşıyan e-Kitabımı ücretsiz olarak okuyabilirsin!