Kitap okumaya nasıl başlamalı?

Kaan Karadeniz

28 yaşındayım. Yüksek lisans öğrenimini "Bilgi ve Belge Yönetimi" bölümünde sürdürmekteyim. Psikolog veya terapist değil, araştırmacıyım. Başarının çaba ile doğru orantılı olduğuna inanlardanım.

4 Cevaplar

 1. blackeagle dedi ki:

  Yav bilader afedersiniz çok b*ktan olmuş görüşümdür benim,
  Adam yeni okumak için geliyor siteye giriyor burda bir ton yazı yazmışsın adamın okuması varsa bile çıkar gider benim gibi, bilmem anlatabildimmi..

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Merhaba,

   Geri bildirim için teşekkürler. Yakındığınız durumu anlıyorum ama benim elimde olan bir şey yok. Yazıyı alt başlıklara bölmüş durumdayım, ilgi duyduğun alt başlığı okuyup çıkabilirsin. Yazının tamamını okumak veya okumamak kişinin elinde olan bir şey. Bu yazıların hepsi araştırmalarla yazılmış yazılar. Dolayısıyla uzun ve detaylı oluyorlar. Yazıları tamamen kısaltıp sadece alt başlıkları sunsam bu sefer keşke biraz daha detay verseydin diyen çıkacaktır. Herkesi memnun edebilmem mümkün değil. Benim tek amacım ihtiyaç duyulan bilgiyi belki çok kısa, belki çok uzun bir biçimde insanlarla buluşturmaktır.

 2. Mert dedi ki:

  Uzun zamandır kitap okuyorum. Okula giderken canım sıkıldıgından bisiler okuyayım dedim sizin yazilarinizi buldum bence çok faydalı. Böyle devam 🙂

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Merhaba Mert,

   Değerli yorumun için teşekkür ederim. Bu tür yorumlar daha fazla araştırma yapmama ve bilgi paylaşmama yardımcı oluyor. Katkı sağladığın için teşekkür ederim.

Yorum yapıp katkı sağla...