Kadın erkek ilişkileri hakkında okunması gereken 10+ kitap

Kaan Karadeniz

28 yaşındayım. Yüksek lisans öğrenimini "Bilgi ve Belge Yönetimi" bölümünde sürdürmekteyim. Psikolog veya terapist değil, araştırmacıyım. Başarının çaba ile doğru orantılı olduğuna inanlardanım.

4 Cevaplar

 1. Tuğba dedi ki:

  Aşkım Kapışmak şimdiye kadar okuduğum kişisel gelişim konuda Türk yazarlar arasında en kaliteli, en sağlam tespitlere sahip kişidir. Özellikle Carpe Diem isimli kitabı bana yazarın birden çok alanda kültür sahibi olduğu ve bireysel anlamda bilgiyi nasıl işlemesi gerektiğini bilen biri olduğunu göstermişti. Onun bu şekilde bahsedilmesi çoğunlukla talk show tarzı programlara konuk olup bilgisini tam anlamıyla konuşturamamış olmasından ve sanki kitap reklamı yapmak için çıkmış gibi bir izlenim verilmesinden kaynaklı. Yapılan yoruma üzüldüm ve cevap vermek istedim. Listeden not aldığım ilgi çekici kitaplar oldu, elinize sağlık.

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Yorumunuz için teşekkür ederim. Saygı duyulacak bir başka yorum görmek güzel oldu. Ben her eleştiriye açığım. Konu hakkında bana iletmek istediğiniz kitap isimleri olursa bunları gözden geçirip listeye ekleyebilirim. Keyifli okumalar dilerim.

 2. ungiv dedi ki:

  çok baştan savma bir liste. aşkım kapışmak ile seda akgün ne zaman yazar oldu ki öneriliyor? kitap basmak mıdır yazar olmak? içerikler tırt. kendileri vırt. bir de bunu liste diye sunuyorsunuz ya, size de listenize de dırt.

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Merhaba,

   Eleştirinize saygı duyuyorum. Bu iki ismin kendi kanaatinizce yazar olmadığını düşünebilirsiniz ama herkes sizinle aynı görüşte olacak diye bir kaide yok. Listede 10’u aşkın kitap bulunmakta ve siz 2 tanesini beğenmediğinizi belirterek tüm listeyi “işe yaramaz” olarak nitelendiriyorsunuz. Size bir önerim var, bu iki kitabın yerine gelebilecek bana 2-3 kitap önerin. Önerdiğiniz kitaplar gerçekten kaliteli ve konuyla ilgiliyse ben bunları gözden geçireyim ve gerekliyse listede değişiklik yapayım. Cevabınızı bekliyor olacağım, keyifli okumalar dilerim.

Yorum yapıp katkı sağla...