Astroloji

İkizler aylık burç yorumu (Ocak 2021)

Etkileyici ve zeki olan İkizler, iki farklı kişiliği bir arada temsil ederler ve asla hangisiyle karşılaşacağından emin olamazsın. Aniden ciddi, düşünceli ve huzursuz olma eğilimiyle girişken, iletişimsel ve eğlenceye odaklı olurlar.

İkizler nazik, sevecen, meraklı, uyumlu ve hızlı öğrenen bir yapıdadır. Aynı zamanda İkizler, gergin, tutarsız ve kararsız bir karaktere sahiptir. İkizler burcu insanlar müziği, sohbeti ve kitapları severler. Yalnız olmaktan, kapalı olmaktan, tekrar etmekten ve rutin olmaktan hoşlanmazlar.

İkizler burcu yorumu (Ocak 2021)

Birkaç nedenden dolayı İkizler için Ocak ayı biraz yavaş geçecek. Güç, dürtü ve enerji veren güçlü Mars, yılın ilk iki ayında dinlenme ve şifa sektöründe olacak. Bu, 2020’den itibaren meseleleri çözmeye veya hatta perde arkasında önemli bir proje üzerinde çalışmaya odaklanabilirsin.

Buna rağmen, yönetici gezegenin Merkür, genişleme evin aracılığıyla Venüs ile dans etmiş olacak. Bu zihnini aktif kalmasın anlamına gelebilir. Yeni ufuklar için huzursuz olabilirsin. Hatta akademisyenlik veya medya sektöründe bir şeyler yapabilirsin.

Ortak varlıklardan oluşan sekizinci güneş evinde, 12 Ocak’ta yeni bir ay belirecek. Bu seni birleşme dürtüsüyle dolduruyor. Bu, ortaklıklar üzerinde odaklanmanın yanı sıra ihtiyaçları karşılamanı veya uzaklaşman gerektiğini belirleyecek bir durumdur.

Bu ay imzalayacağın gibi görünen evrak işlerini imzalamaya hazırsın. Bunu hemen yapmalısın. Çünkü yönetici gezegenin gökyüzüne geri dönecek. Yavaş tempoyu Ocak ayı ortalarından itibaren fark edebileceksin. Ay sonu beliren dolunay ile önemli bir yazma ve konuşma projesi başlatabilirsin.

Kaan Karadeniz

İstanbul Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi bölümünden mezunum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Psikolog, terapist veya yaşam koçu değilim. Hedefim insanların hayatlarına değer katabilecek bilgileri insanlarla buluşturmaktır.

İlgili Makaleler

Yorum yapıp katkı sağla...

Başa dön tuşu