Astroloji

İkizler aylık burç yorumu (Ekim 2020)

Etkileyici ve zeki olan İkizler, iki farklı kişiliği bir arada temsil ederler ve asla hangisiyle karşılaşacağından emin olamazsın. Aniden ciddi, düşünceli ve huzursuz olma eğilimiyle girişken, iletişimsel ve eğlenceye odaklı olurlar.

İkizler, Terazi ve Kova burcuna eşlik eden hava elementine dahildirler. Bu onu zihnin tüm yönlerine bağlayan bir etkendir. İletişimi, yazmayı ve hareket temsil eden gezegen olan Merkür tarafından yönetilir. Bu burçta doğan insanlar genelde diğer yarısının eksik olduğunu hissederler.

İkizler burcunun özellikleri

  • Element: Hava
  • Nitelik: Değişken / Mutable
  • Renk: Açık Yeşil, Sarı
  • Gün: Çarşamba
  • Yönetici Gezegen: Merkür
  • Genel Uyumluluk: Yay, Kova
  • Uğurlu Sayılar: 5, 7, 14, 23

İkizler nazik, sevecen, meraklı, uyumlu ve hızlı öğrenen bir yapıdadır. Aynı zamanda İkizler, gergin, tutarsız ve kararsız bir karaktere sahiptir. İkizler burcu insanlar müziği, sohbeti ve kitapları severler. Yalnız olmaktan, kapalı olmaktan, tekrar etmekten ve rutin olmaktan hoşlanmazlar.

İkizler burcu yorumu (Ekim 2020)

Ekim, sosyal alanda etkisini gösterecek olan canlı bir dolunayla birlikte gelir. Büyük olasılıkla önemli bir etkinliğe davet edileceksin veya ağını genişletme fırsatı elde edeceksin. Bir arkadaşının da yakın zamanda sana beklemediğin bilgiler vermesi söz konusu olabilir.

Güneş, ayın çoğunda öncelikle doğurganlık ve sevgi alanında hareket ederken, eğlenmeye ve tutkuyu kucaklamaya hazır olduğun açıktır. Bu alandaki eni ay 16 Ekim’de gelir. Hem bekar hem de başı bağlı olan İkizler bu muhteşem enerjide yıkanmayı başaracaklar.

Eğer arayış içerisinde olman durumunda romantizm karşına çıkabilir. Bu yüzden potansiyel taliplerle kesinlikle bağlantı kurmaya çalışmalısın. İkizler partnerlerine baharı geri getirmeyi başarabilirler. Son olarak, bir şeyler oluşturmak için uğraşıyorsan bu ayın ilhamını kullanmalısın.

Fakat, tüm bunlara ek olarak bu ay dikkatli olmalısın. Çünkü Mars gerileyecek. Mars şehveti yönetir. Bu yüzden elbette bu gezegenin güçlü olmasını ve uzun süreli bir bağlantı kurmasını istersin. Ayrıca Merkür on üçüncü günde gerilediğinden kafan tüm ay boyunca karışık olabilecektir.

Seni çağıran bu kadar nostaljik enerji ile, geçmişten arkadaşların veya bağlantılarınla yolların kesişebilir. Onlarla yeniden bir araya gelme fırsatı elde edebilirsin. Hatta eski sevgililer özelikle ay sonunda veya Kasım ayında yeniden ortaya çıkabilirler.

Ekim, dinlenme alanında bir dolunayla birlikte esecek. 31 Ekim’de zirveye ulaştığında yılın geri kalanı için sessiz kalma, enerji toplama ve strateji oluşturma ihtiyacı hissedebilirsin. Bu yüzden fırsatın varken bunu değerlendirmeli ve yapman gerekeni yapmalısın.

Grisayfalar.com Astroloji

İlgi alanları kitaplar ve astroloji olan birisiyim. Hedefim Grisayfalar.com bünyesinde astroloji ile ilgili bilgiler sunarak insanların bilgilenmesini sağlamaktır.

İlgili Makaleler

Yorum yapıp katkı sağla...

Başa dön tuşu