Her şey kötü gitmeye başladığında nasıl ayakta kalırım?

Kaan Karadeniz

28 yaşındayım. Yüksek lisans öğrenimini "Bilgi ve Belge Yönetimi" bölümünde sürdürmekteyim. Psikolog veya terapist değil, araştırmacıyım. Başarının çaba ile doğru orantılı olduğuna inanlardanım.

8 Cevaplar

 1. Semiha dedi ki:

  Abi sen harika bir detaysın. Senin yazına ilk “duygularımla nasıl başaçıkabilirim ” le başlamıştım ve hayra olmuştum. Niye kitap çıkartmıyorsun? Eminim alacak insan sadece ben değilimdir 🙂 bir de böyle şeyler yazdığin icin allah senden razı olsun ne iyi yurekli bir insansın.

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Merhaba,

   Teşekkür ederim. Kitap konusuna vaktim yok şu sıralar. Yoksa bir çalışma yapmayı düşünüyorum. Tabi bunu satmak yerine ücretsiz olarak dahi dağıtabilirim. Amacım elimden geldiğince insanlara yardım edebilmek. Maddi beklenti benim için ikinci planda.

 2. Seda dedi ki:

  Ne hoş yazılar yazıyorsunuz . Kendimi değiştirmek için gereken motivasyonu yazılarınızda buldum . Lütfen yazmaktan vazgeçmeyin burayı bırakmayın . Hiç tanımadığınız hiç görmediğiniz insanların hayatlarına dokunuyorsunuz …

 3. Megi dedi ki:

  Kaan, çok özür dilerim!!!
  Yazarın sen olduğuna bakmadan yazılarını hayranlıkla okumaya daldım. Her yazının altındaki yorumlar bölümünde ilk sen yazınca ve aynı yazı olunca yazarın emeğine saygısızlık ve bu sayfada kendi reklamını yapmasın diye verdim veriştirdim. Rica ederim kusura bakma.
  Elbet birgün ben de önce yazarların isimlerine bakacağım 😉

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Merhaba, önemli değil olur böyle bir şeyler. Yazılar işine yaramış olsun ve sana katkısı olsun gerisinin pek önemi yok. Diğer yorumu sildim gitti bile.

 4. Emine dedi ki:

  Güzeldi. .saygilar.

Yorum yapıp katkı sağla...