Hayatta Her Şey Para Mıdır?

Kaan Karadeniz

26 yaşındayım. Yüksek lisans öğrenimini "Bilgi ve Belge Yönetimi" bölümünde sürdürmekteyim. İki farklı oyun sitesinde içerik yöneticiliği, bir sitede içerik danışmanlığı yapmaktayım. Başarının çaba ile doğru orantılı olduğuna inanırım.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

2 Cevaplar

 1. Emir dedi ki:

  20 yaşındayım hayatım diğer insanlara nazaran sürekli bazı şeyleri gözlemlemekle geçti birçok ülke şehir okul insan gördüm bununla birlikte birçok problemler yaşadım ve yakın zamanda hep ayni şehirde büyümüş ,okumuş,öğretmen olmuş ve aynı şehirde hayatına devam eden bir öğretmen ile konuştum (35 yaşlarında) ben kendimi bu adamdan daha yaşlı hissediyorum.Benim hayatımdaki en önemli şey huzur. Ve ben bunu 60lı yaşlarımda kolumu kaldıracak dermanım kalmamış bir şekilde değil bu yaşımda yapıcam herşey para, zaman , insan değil , herşey mutluluk ve huzurdur hepinizin mutlu kalması dileğiyle

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Merhaba Emir,

   Yorumun için teşekkür ederim. Çok iyi ifade etmişsin düşüncelerini. Huzuru paraya değişmek yersiz, öncelik her zaman insanın mutluluğu olursa hayatta her şeyin para olmadığı daha net anlaşılabilir. İyi temennilerin için ayrıca teşekkür ederim. Umarım mutluluk ve huzur dolu bir hayat geçirirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir