Hayatımızı değiştirmenin tek bir yolu mu var?

hayatımızı değiştirmenin tek bir yolu mu var

Kaan Karadeniz

28 yaşındayım. Yüksek lisans öğrenimini "Bilgi ve Belge Yönetimi" bölümünde sürdürmekteyim. Psikolog veya terapist değil, araştırmacıyım. Başarının çaba ile doğru orantılı olduğuna inanlardanım.

2 Cevaplar

 1. Meyra dedi ki:

  Merhaba,
  Bende ne zaman bir hedef belirlesem hep birşeyler çıktı karşıma ve vazgeçtim kendimi ve hayatımı aşağıladım. Değişmek istiyorum ve senin yazılarına denk geldim. Öncelikle diğer yazıların oldukça iyi ve ikna edici tebrik ederim ama bu yazına ilk etapta neden basaramadiklari olumsuz şeyleri anlatmış ki demekten alıkoyamadım sonuna geldiğimde anlıyorum… bu yazıyı yazdığına göre sen bir esneklik göstermişsin tebrikler. Bu arada yazmayı seven biri olarak bana ilham verdin teşekkürler

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Merhaba,

   Değerli görüşleriniz için çok teşekkür ederim. Keşke demekten çok hoşlanmam ama keşke hayatınızı aşağılamak gibi bir davranışta bulunmamış olsaydınız. Hayat fırsatlarla dolu. Bunların hangisinin bizim için olumlu hangisinin olumsuz olacağını maalesef bilmiyoruz. Bu nedenle yaşamadan, anlamadan ve kabullenmeden yola devam edebilmemiz mümkün değil. Umarım hedeflerinizi yerine getirirsiniz.

   Sağlıcakla kalın, hayat boyu başarılar dilerim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir