Hataları hoş görmek için 5 şaşırtıcı neden

Kaan Karadeniz

28 yaşındayım. Yüksek lisans öğrenimini "Bilgi ve Belge Yönetimi" bölümünde sürdürmekteyim. Psikolog veya terapist değil, araştırmacıyım. Başarının çaba ile doğru orantılı olduğuna inanlardanım.

2 Cevaplar

 1. Saadet delier dedi ki:

  Merhaba yazınızı okudum ve katılıyorum evet bir hata yaptıysak pes etmeden bir sonrası için daha iyisini yaparak hatanın telafisini en iyi şekilde onarıp önümüze çıkan engelleri aşarak hem tecrübe hemde kendimizi kontrolü bir biçimde daha güvenli yaklaşımla hatalarımızı kabullenip kendimize olan güvenle daha iyisini yapmaktır burada söylemek istediğim biz insanlar bazen hatamız olsa da bir başkasının söylemini kabullenmiyoruz halbuki bizler hatalar yaptıkça önümüzü daha iyi göreceğimize inanıyorum ve hatasız kul olmaz diyerek bu güzel bilgilendirici yazılarınızı okudukça kendi adıma çok mutlu oluyorum ta biki
  gençlerin daha çok ihtiyaçları olduğunu düşünüyorum ve yüreğinize sağlık derken bilgilendirici yazılarınızın devamını diliyorum sağlık huzur dolu mutlu günlere Kolay gelsin.

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Merhaba,

   Çok teşekkür ederim. Bu değerli yorumunuz benim için güzel bir motivasyon kaynağı diyebilirim. Yazmaya devam edeceğim elbette, ömrüm el verdiği kadar yazacağım. En ufak bir bilgi kazandırmak bile benim için önemli. Bunu başardığım sürece yazmaya ve paylaşmaya devam edeceğim.

   Sağlıcakla kalın, hayat boyu başarılar dilerim.

Yorum yapıp katkı sağla...