Halk Kütüphaneleri: Allı turnam “kütüphaneye” varırsan

Kaan Karadeniz

28 yaşındayım. Yüksek lisans öğrenimini "Bilgi ve Belge Yönetimi" bölümünde sürdürmekteyim. Psikolog veya terapist değil, araştırmacıyım. Başarının çaba ile doğru orantılı olduğuna inanlardanım.

4 Cevaplar

 1. Doç. Dr. Erol Yılmaz dedi ki:

  Merhaba Kaan Bey,

  İlginiz, beğeniniz ve değerli görüşleriniz için çok teşekkür ederim.

  Her türlü eleştiri ve öneriye açığız. Zira bu çalışma bir ilk. Daha iyilerini yapabilmek için geribildirimlere de ihtiyacımız var.

  Proje hakkında, Facebook sayfamda ve kutup-l mesleki tartışma listemizde kısa ve fakat oldukça açıklayıcı bilgiler verdim. Daha genişini bir dergiye yazmayı planlıyorum.

  Proje danışmanı olarak, takım arkadaşlarım adına çok teşekkür ederim.

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Merhaba,

   Çalışmalarınızı takip etmekteyim. Yeni gelişmeleri sabırsızlıkla bekliyor olacağım. Gerek destek, gerek tanıtım, gerek ise katkı için blog adresimde her zaman sizlere yer vardır. Bu değerli çalışma ve vaktinizi ayırıp yorum yaptığınız için tekrar teşekkür ederim.

 2. Ruhsar Özkan dedi ki:

  Teşekkürler Kaan Bey. Güzel yorumlarınızla bize güç verdiniz. Çok olumlu geri dönüş alıyoruz ve bu sadece atılmış ilk adım. Biz de bunu unuyor ve başka projelerle de kütüphanelerimizin gündeme gelmesini hrdefliyoruz

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Merhaba Ruhsar Hanım,

   Bu değerli yorumunuz için asıl ben teşekkür ederim. Umarım daha çok başarılı çalışmalar görürüz ve bana da yazmak için yeni bir şeyler çıkmış olur. Haberini aldığım her çalışmayı yakından takip etmeye özen göstereceğim.

Yorum yapıp katkı sağla...