Dünya edebiyatında popüler 30 kitabın yazılma süreleri

Kaan Karadeniz

28 yaşındayım. Yüksek lisans öğrenimini "Bilgi ve Belge Yönetimi" bölümünde sürdürmekteyim. Psikolog veya terapist değil, araştırmacıyım. Başarının çaba ile doğru orantılı olduğuna inanlardanım.

8 Cevaplar

 1. ecmel dedi ki:

  Alacakaranlık serisinin 3 ayda yazıldığını duymak beni gerçekten çok şaşırttı. Bu kadar dikkat çeken bir kitabın bu kadar kısa bir sürede yazılması enteresan.

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Emin olun görseli incelerken bende sizin kadar şaşırmıştım. Bu tür verileri alıp incelemek benim için keyif verici. Daha fazlasını öğrenirsem yine paylaşmaya çalışacağım. Yorum için teşekkür ederim.

 2. Cihwb dedi ki:

  Kral Katilinin Güncesi unutmuşsunuz.

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Kral Katilinin Güncesi serisi önemli bir seri ama burada yer alması pek mümkün değil. Bu yazı bir bilgi grafiğinden yola çıkılarak hazırlamıştım. Orada olmayan bir eseri de eklemek pek doğru olmaz.

 3. Yasin Ergül dedi ki:

  Vay be adamlar bir kitap yazmaya ömür vermiş, ben okumaya eriniyorum 🙂

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Yorumun için teşekkürler Yasin. Söylediğin gibi gerçekten bazısı okuma konusunda epey üşeniyorum ama adamlar ömürlerini kitaplara adamışlar resmen.

 4. Sezer dedi ki:

  Gerçekten emek verilmiş, okunması gereken bir yazı olmuş. Böyle değerli içerik üreten blogların çoğalmasını diliyorum. Teşekkürler.

Yorum yapıp katkı sağla...