Destek zamanı: Sude’ye destek olalım

Kaan Karadeniz

28 yaşındayım. Yüksek lisans öğrenimini "Bilgi ve Belge Yönetimi" bölümünde sürdürmekteyim. Psikolog veya terapist değil, araştırmacıyım. Başarının çaba ile doğru orantılı olduğuna inanlardanım.

2 Cevaplar

  1. Merve Duran dedi ki:

    Ve yine çok güzel ve diğer yazılardan daha özel bi yazı. Aslında yorum yapan arkadaş da kötü niyetle dememiş ama öyle bi zamandayız ki iki dakika sonrasının garantisi yokken geleceği daha ileriyi düşünüp bu günü ertelemek biraz kendimize haksızlık olur. Her anın her günün güzelliğini yaşamak ve ertelememek gerekiyor. Bende abone oldum umarım tez zamanda sağlığına kavuşur. Zaten ondan sonra mutlaka bi destek alır psikolojik olarak sağlığına kavuşsun da gerisi zaten gelir. Ellerinize sağlık yüreğinize sağlık iyi günler

    • Kaan Karadeniz dedi ki:

      Merhaba Merve, değerli yorumun için teşekkür ederim. Önemli olan insanlara yardımcı olabilmek olduğundan bu tür bir yazıyı yazma gereği duydum. Çeşitli çekincelerim vardı tabi ama senin yaptığın gibi yorumlar bu çekincelerimin haksız olduğunu göstermekte. Çok teşekkür ediyorum bunun için.

Yorum yapıp katkı sağla...