Bu hafta ne okumalıyım? #5

Kaan Karadeniz

28 yaşındayım. Yüksek lisans öğrenimini "Bilgi ve Belge Yönetimi" bölümünde sürdürmekteyim. Psikolog veya terapist değil, araştırmacıyım. Başarının çaba ile doğru orantılı olduğuna inanlardanım.

4 Cevaplar

 1. Begum Karace dedi ki:

  ThetaHealing kitabı ile ilgili yorumunuzu okudum . Ben bu kitabın çevirmeni ve ThetaHealing Eğitmeniyim . ThetaHealing kitabına ilginizden dolayı öncelikle teşekkür ederim. Bu sayede blog’unuzu tanıdım ve hemen abone oldum . Arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim . Ancak faydadan çok zarar göreceğiniz kısmına katılmadığımı söyleyebilirim . Kesinlikle kitabı okumak çok faydalı olacaktır. Ancak kitap okuyarak bilgi sahibi oluruz hem bu kitap hem de diğer kitaplar söz konusu olduğunda, uygulama için “pratik öğrenme” gerekir. Tarif edilen teknikleri uygulamaya çalışmak, en fazla zaman kaybına sebep olabilir ancak asla zararlı olmaz. Yine de ThetaHealing o kadar harika bir tekniktir ki tam olarak öğrenmeye ve uygulamaya karar verirsek hayatımızda istediğimiz değişiklikleri kolaylıkla ve keyifle gerçekleştirebiliriz. Sevgi ve şükranla

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Merhaba,

   Çok teşekkür ederim yorumunuz için. Bahsettiğiniz kısım biraz abartı gibi olmuş bunda haklısınız. Kitapları değerlendirirken olabildiğince kendi konuları kapsamında onları ele almaya çalışırım. Orada bahsetmek istediğim bu teknik hakkında bilgi sahibi olmadan pratik olana başvurmaktan kaçınılması gerektiğiydi. Yoksa kitabın elbette okunmasını, TheteHealing konusunda bilgi edinilmesini ve sonra pratiğe dönüştürülmesini desteklerim. Çalışmalarınız umarım devam eder ve ben de bu çalışmalara ait kitapları tanıtmaya devam edebilirim. Yeni bir çalışmaya imza attığınız zaman benimle iletişim kurun lütfen. Her zaman olduğu gibi uygun görmem durumunda çalışmalarınızdan söz edebilirim.

 2. Çetin dedi ki:

  Yine muhteşem bir yazı, muhteşem kitaplar… Bu siteyi favorilerimin içine almamın nedenlerini saysam bitmez. Teşekkürler

Yorum yapıp katkı sağla...