Astroloji

Boğa aylık burç yorumu (Ocak 2021)

Pratik ve sağlam olan Boğa, emeğinin meyvelerini toplayan bir burçtur. Her zaman sevgi ve güzellikle çevrili olmaya, maddi dünyaya, hazcılığa ve fiziksel zevklere dönme ihtiyacı hissederler. Boğa burcunda doğan insanlar son derede istikrarlı ve muhafazakardırlar.

Boğa, güvenilir, sabırlı, pratik, özverili, sorumlu ve istikrarlıdır. Aynı zamanda Boğa, inatçı, sahiplenici ve uzlaşması güç bir karaktere sahiptir. Boğa burcu insanlar yemek pişirmeyi, müziği ve romantizmi severler. Ani değişikliklerden ve güvensizlikten hoşlanmazlar.

Boğa burcu yorumu (Ocak 2021)

Boğa burcunda bir enerji ve momentum dalgalanmasına hazırlanmalısın. Çünkü güçlü Mars, 6 Ocak’ta başlayarak önümüzdeki iki ay boyunca benlik evini ateşlemiş olacak. Tüm içten hedeflerine ve planlarına ulaşmak için artık daha fazla gücün olacak.

Ayrıca, Jüpiter ve Satürn bu zamanda kariyerine ekstra güç katacak. Bu nedenle önümüzdeki iki ay daha yükseğe yükselmek için önemli bir fırsat olacak. Önümüzdeki haftalarda yeni bir sayfa açabilecek ve yaklaşık altı ay geride kaldıktan sonra nihayet kendini gösterebileceksin.

Venüs, profesyonel sektörüne sekizinci ayda giriş yapacak ve ayın geri kalanında yoluna daha fazla şans katacak. 12 Ocak’ta yeni ufuklara adım atman için bir kapı açan yeni bir ay belirir. Bazı Boğa burçları yakında bir akademik veya medya projesinde harekete geçebilecekler.

2018’den burcunda olan Uranüs, 14 Ocak’ta uyanacak. Bu durum seni her yönden daha fazla özgünlük ile tanıştıracak. En önemlisi gücü kucaklamak için aylarca heyecan dolu bir bekleyiş içerisine girmiş olacaksın. Fakat, mümkün olan en kısa sürede anlaşma yapmak için çaba göstermelisin.

Merkür ay sonunda başlayacak başka bir gerileme için yavaşlamaya başlayacak. Son olarak, Ocak ayının sonuna kadar, 28 Ocak’ta bir dolunay gerçekleşecek. Bu, bir yaşam durumu ile ilgili doruk noktası anlamına gelecek. Bu yüzden yardımsever olmaya özen göstermen gerekebilir.

Kaan Karadeniz

İstanbul Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi bölümünden mezunum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Psikolog, terapist veya yaşam koçu değilim. Hedefim insanların hayatlarına değer katabilecek bilgileri insanlarla buluşturmaktır.

İlgili Makaleler

Yorum yapıp katkı sağla...

Başa dön tuşu