Astroloji

Boğa aylık burç yorumu (Ekim 2020)

Pratik ve sağlam olan Boğa, emeğinin meyvelerini toplayan bir burçtur. Her zaman sevgi ve güzellikle çevrili olmaya, maddi dünyaya, hazcılığa ve fiziksel zevklere dönme ihtiyacı hissederler. Boğa burcunda doğan insanlar son derede istikrarlı ve muhafazakardırlar.

Boğa, tıpkı Başak ve Oğlak gibi bir toprak burcudur. Olayları pratik ve gerçekçi bir bakış açısıyla görme yeteneğine sahiptir. Para kazanmayı ve yıllarca veya tamamlana kadar aynı projede kalmayı kolay bulurlar. Sıklıkça inatçılık olan görülen şeyin aslında bağlılık olduğunu bilmek gerek.

Boğa burcunun özellikleri

  • Element: Toprak
  • Nitelik: Sabit / Fixed
  • Renk: Yeşil, Pembe
  • Gün: Cuma, Pazartesi
  • Yönetici Gezegen: Venüs
  • Genel Uyumluluk: Akrep, Yengeç
  • Uğurlu Sayılar: 2, 6, 9, 12, 24

Boğa, güvenilir, sabırlı, pratik, özverili, sorumlu ve istikrarlıdır. Aynı zamanda Boğa, inatçı, sahiplenici ve uzlaşması güç bir karaktere sahiptir. Boğa burcu insanlar yemek pişirmeyi, müziği ve romantizmi severler. Ani değişikliklerden ve güvensizlikten hoşlanmazlar.

Boğa burcu yorumu (Ekim 2020)

Güçlü Mars gezegeni hayatının perde arkasında hayal kırıklığına neden olurken, Boğa burcunda olanlar kendilerini normalden daha yorgun ve halsiz hissedebilirler. Son aylarda bir işi bitirmek için oldukça meşgul olabilirsin ama şimdi engellerle boğuşma ihtimalini anlamak zorundasın.

Gökyüzünün benzer bölgesi zihinsel sağlığını yönetecektir. Bu nedenle kendini endişeli veya kızgın hissediyorsan geri adım atmayı, dinlenmeyi ve rahatlamayı denemelisin. Hemen hemen her koşulda önceliğinin bu olmasına dikkat etmelisin.

Aynı bölgede ayın başında bir dolunay gelir. Bu seni alçak irtifada ilerlemeye ve yeniden şarj olmaya itecektir. Şu anda şartları çok fazla zorlamaya gerek yoktur. Çünkü muhtemelen oldukça kırılgan olacağına dikkat etmelisin.

Bununla birlikte ayın gücü ilk hafta azaldığında dikkatin iş ve yaşam dengesine geri döner. Şu anda muhtemelen işinle çok meşgul olabilirsin. 16 Ekim tarihinde yeni ay daha fazla projeye dahil olman veya daha fazla müşteri edinmen anlamına gelecektir.

Eğer işsiz durumdaysan iş aramak için bu dönemi kullanmalısın. Küresel pandemi dolayısıyla istihdam az olabilir. Bu yüzden elbette yıldızların senin lehine olmasını istemek oldukça doğaldır. Buna rağmen, Merkür gerilemesine dikkat etmeni öneririm.

Bu, önümüzdeki haftalarda kafa karışıklığına neden olabilecek bir gerilemedir. Bir sözleşme imzalaman veya bir anlaşma yapman durumunda ileride şartların değişebileceğini bilmelisin. Bu yüzden her şeye hazırlıklı olmalısın.

Güneş, 22 Ekim gibi ilişki alanına girdiğinde önümüzdeki ay için durumları değerlendirmeye almayı düşünebilirsin. Bazı Boğa burcu olanların bu dönemde gerginlik hissetmeleri olasıdır. Buna rağmen ayın son gününde dolunayın geleceğini unutmamak gerekir.

Grisayfalar.com Astroloji

İlgi alanları kitaplar ve astroloji olan birisiyim. Hedefim Grisayfalar.com bünyesinde astroloji ile ilgili bilgiler sunarak insanların bilgilenmesini sağlamaktır.

İlgili Makaleler

Yorum yapıp katkı sağla...

Başa dön tuşu