Bir solukta Sarah Jio kitapları

Kaan Karadeniz

28 yaşındayım. Yüksek lisans öğrenimini "Bilgi ve Belge Yönetimi" bölümünde sürdürmekteyim. Psikolog veya terapist değil, araştırmacıyım. Başarının çaba ile doğru orantılı olduğuna inanlardanım.

2 Cevaplar

 1. Tuğçe dedi ki:

  Kitapları tanıtmak için değil de karalama kampanyasına imza atmak için yazmış gibisiniz, 5 dk önce Sarah JIO gündüzsefasını bitirdim 2 gün önce de son kamelyayı büyük keyifle bitirdim, yazarı eleştirirken aslında kendi eleştiri tarzınızı da eleştirmenizi tavsiye ediyorum bütün kitapları aynı cümlelerle eleştirmişsiniz. Az önce yazarın diğer bütün kitaplarını da alayım diye düşünüyordum; hevesim kırıldı şahsen bir kitap aşığı olarak böyle bir eleştiriyi üzücü buluyorum…

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Merhaba,

   Değerli eleştiriniz için teşekkür ederim. Bu kitapları tanıtım ve eleştirileri yapmaya başladığım ilk günlerde incelemiş ve gözden geçirmiştim. Dolayısıyla acemilik dönemine denk geldiğini kabul etmem gerekir. Sarah Jio’nun kendine özgü bir karakter oluşturma ve hikaye yapısı vardır. Her kitap birbirinin aynısı hikayeye sahip değildir ama her kitabın karakteristiği hemen hemen aynıdır. Bunu belirtmek için de söz konusu tekrarları yapmıştım. Her kitabın iyi veya kötü bir okuyucusu vardır. Kitapların hepsini almak yerine bir tanesini alıp okumaya başlamak çok daha doğru olacaktır. Daha sonra diğerlerini alıp almamaya karar verebilirsiniz.

Yorum yapıp katkı sağla...