Astroloji

Başak aylık burç yorumu (Nisan 2021)

Başak her zaman en küçük ayrıntıya dikkat ederler ve derin insanlık duyguları onları burcun en dikkatli işaretlerinden biri yapar. Yaşama metodik yaklaşımları hiçbir şeyi şansa bırakmamalarını sağlar. Çoğu zaman hassas olsa bile kalbi dış dünyayı kapalı olabilir.

Başak, Boğa ve Oğlak arasında mükemmel bir şekilde uyum sağlayan bir toprak burcudur. Bu, güçlü bir karaktere yol açmaktadır. Ancak günlük yaşamlarında muhafazakar, iyi organize edilmiş şeyleri ve birçok pratikliği tercih eden bir karakterle karşılaşmak söz konusudur.

Ofis Koltukları

Başak burcu yorumu (Nisan 2021)

Başak için bu ay hırsların canlandığı ay olacak. Güçlü Mars, profesyonel hayatını büyük bir ışık huzmesi gibi aydınlatacak. Geçen ay bu ivme artışını hissetmeye başlamıştın ve bu seni 23 Nisan’a kadar ittirmeye devam edecek. Bu, mümkün olduğunca sıkı koşman ve muazzam sonuçlar alman için en önemli anlardan birisi olacak.

Mars, 23 Nisan’da güneşin on birinci arkadaşlık evine doğru yükselecek. Bu seni gevşemeye ve biraz eğlenmeye teşvik edecek. Bunun ötesinde, Nisan’ın daha pek çok önemli yönü vardır. Güneş ve yeni ay 11 Nisan’da bir araya geldiğinde seni ilişkilerini değerlendirmeye teşvik edecek.

On dokuzuncu günden itibaren güneş, kanatlarını açmana ve uçmana yardımcı olmak için güneşin dokuzuncu genişleme evini ısıtacak. Konfor alanının ötesine nasıl geçebileceğini ve yeni fikirleri, bakış açılarını ve bilgeliği nasıl bütünleştirebileceğini düşünmen gerekebilir.

Son olarak, bu ay 26 Nisan’da güneşin üçüncü iletişim evinde bir dolunay ile sona erecek. Bu ay seni zihnin konuşmaya teşvik edecek ve önemli bir yazma, konuşma, reklam veya markalaşma girişimini başlattığını gösterebilecek. Dünyanın seni dinlemesine hazır olmalısın.

2021 yılında Başak burcu

Başak burcuysan büyük bir profesyonel ivme için hazırlanman gerekir. 3 Mart’tan itibaren güçlü Mars kendini gösterecek ve kariyer evine ışık tutacak. Bu sana iddialı projelerin ve işle ilgili çabaların üstesinden gelmek için büyük bir güç verecek.

Hedeflerini yıkmak ve onların üstesinden gelmek için bu zamanı kullanmalısın. Bununla birlikte işsiz durumdaysan, bu senin için en doğru işi bulmak için acele etmen anlamına gelebilecektir. Bundan daha iyi bir anı bulmakta zorluk çekebilirsin.

On üçünde ortaya çıkacak yeni ay ortaklık evine doğru yönelecek. Önümüzdeki günlerde birçok Başak burcu insan iş veya aşkta başkalarıyla önemli planlar yapabilirler. Her türlü bağlılık söz konusu olabilir. Bazı Başak burcu insanlar artık evlenme veya nişanlanma kararı verebilirler.

20 Mart’ta bahar ekinoksu geldiğinde yeni Zodyak yılının bu başlangıcında birliğini göz önünde bulundurmak isteyebilirsin. En iyi ilişkide olmaya ve her zamankinden daha yakınlaşmaya aç olabilirsin. Bu durumu iyi değerlendirmek tamamen sana kalmış durumdadır.

Ancak ay dikkatinin gelirine ve parana çevrilmesiyle bitecek. Yirmi sekizinci günde bir dolunay belirecek. Bu ay sana bir zam, yeni bir iş veya büyük bir çek getirebilir. Bu aynı zamanda bir işin sonunu veya büyük bir masrafı da gösterebilir.

Güneşin üretkenlik evinde bu kadar çok faaliyet varken yine iş başında olacağın çok acıktır. Bu, iş arayan veya mevcut iş vereniyle daha fazla proje üstlenmek isteyen Başak burcu insanlar için iyiye bir işaret denilebilir. Bu fırsatı bir şekilde değerlendirmek gerekir.

Uyum gezegeni Venüs, 1 Şubat’ta bu sektöre girecek ve 25 Şubat’a kadar burada kalacak. Kahkaha, yaratıcılık ve yoldaşlık, iş arkadaşlarınız ve müşterileriniz ile her zamankinden daha fazla zaman geçirirken karşılaşacağın şeyler olabilir.

Yeni ay, masana yeni bir iş veya daha fazla görev getirebilir. Şimdi onlar üzerinde çalışmayı düşünürsek zirveye tırmanmaya çalışırken patronunu etkilemeyi başarabilirsin. Aynı alan aynı zamanda diyet, form ve sağlık rejiminle de bağlantılıdır.

Fakat yönetici gezegen Merkür, 20 Şubat’a kadar geriliyor. Bu kesinlikle hayata daha yavaş bir hız getirecek ve gittiğin her yerde engellerle karşılaşabilirsin. Mümkünse bu döngüden sonrasına kadar anlaşma yapmamaya çalışmalısın.

Bazen fırsat yakalamak için atılım yapman gerekebilir. Bir anlaşma yapabilirsen daha sonra yoldan çıkabileceğini unutmamalısın. On sekizinci gün ortaklık evinde hareketlilik olacak. Venüs, 25 Şubat’tan itibaren aynı alanda dans edecek.

Bu, mutlu ilişkilerin biraz daha yakınlaşması anlamına gelecek. Tek yaşayan Başaklar, uzun vadeli potansiyele sahip birini etkileme şansına sahip olabilirler. Ay, yirmi yedinci gündeki burcunda bir dolunay ile biter. Bu seni ışığın önüne çıkarabilir ve yeni hedeflere merhaba diyebilirsin.

Başak burcu için 2021 yılı çok meşgul geçecek. Bu yüzden hazırlıklı olmak gerek. Güçlü Mars, bu ay genişleme evine taşınacak ve Mart ayına kadar orada kalacak. Bu, birçok Başak’ın özellikle medya, yayıncılık ve uluslararası konulara odaklanacağı anlamına gelebilir.

Bununla birlikte, bu ay güzel bir kozmik kutsama söz konusudur. Güneşin doğurganlık ve romantizm evinden yayılan ışıltısı söz konusu olacak. Güneş bu alanı fırın gibi ısıtacak. Bu bölgede yeni bir ay 12 Ocak’ta gerçekleşir ve bekarsan aşkı bulmana neden olabilecektir.

Bir ilişkin var mı? Bu durumda ilişkini geliştirme şansın olacaktır. Yaratıcı yetenekler barındırıyorsan yeni ilhamın bu zamanda yoluna çıkabilmesi mümkün olacaktır. Bununla birlikte heyecan verici yeni olasılıklara rağmen Ocak ortasına kadar daha yavaş bir tempo söz konusu olacak.

Bunun sebebi yönetici gezegenin Merkür’ün gerilemeye başlamasıdır. Bu her meydana geldiğinde özellikle etkilenirsin ve zihnin bir sisin içindeymiş gibi hissedebilirsin. Projeler engellerle karşılaşır. Dünyanın durma noktasına geldiğini hissedebilirsin.

Bu dönem özellikle çalışma projelerini etkileyecek. Bu nedenle Şubat ayında çeşitli ayarlamalar yapman gerekebileceğini unutmamalısın. Ocak ayı, 28 Ocak’ta güneşin on ikinci dinlenme ve şifa evinde bir dolunay ile sona erecek. Bu da geri çekilmene ve bekleyişe geçmene neden olacak.

2020 yılında Başak burcu

Kasım ayının sonunda gerçekleşen çok önemli ay tutulması nedeniyle şaşırtıcı bir kariyer zaferi yolunuzu açacaktır. Bu, Aralık ayında daha fazla başarıyı, başarımı ve hatta şöhreti karşılayabileceğin anlamına gelir. Çoğu zaman bu son yıllarda ne kadar sıkı çalıştığınla ilgili bir durumdur.

Bununla birlikte, özellikle 14 Aralık’ta gerçekleşecek güçlü bir güneş tutulmasıyla, evin ve ailen de bu ay aklında olacak. Bazı Başak burcu insanları harekete geçerek alanlarını tamamen güncelleme zamanının geldiğine karar verebilirler.

Ay ortası, Satürn ve Jüpiter, üretkenlik bölgene giriş yapacak. Bu önümüzdeki yıllarda biraz daha meşgul olacağın anlamına gelmektedir. Bazı Başak burçları iş ve yaşam rutinlerinin mükemmel dengesini gerçekten görebilirler.

Güneş yirmi birinci gün doğurganlık bölgene hareket ederek. Böylece ruh halini daha çok eğlenceye ve kahkaha doğru kaydıracaktır. Önemli bir yılı bitirmek için 29 yılı bir dolunay ateşleyecek. Bu da katılman gereken muhteşem bir etkinliğe sahip olmanı garanti eder.

Ekim ayının sonunda bir dolunay Kasım ayında Başak burcu için dökülecek. Bu ay, genişleme alanına düşer ve seni yelken açmaya ve yeni yönlere doğru ilerlemeye teşvik eder. Bu genellikle seni bir yerlere gitmeye zorlayacaktır. Fakat bu zihinsel bir yolculuk da olabilecektir.

Zihinsel yolculuk demişken eğitim alanında bazı ilerlemeler yaşayabilirsin. Manevi uğraşlar senin için bol bol ortaya çıkabilecektir. Yayıncılık ve medyayla ilgiliysen büyük bir zaferin gelmesiyle istediğini elde etmeyi başarabilirsin.

Buna rağmen 3 Kasım’da Merkür doğrudan dönene ve Mars on gün sonra uyanana kadar yavaş bir hız kendini göstermeye devam edecek. İletişim alanındaki güneşin izleri sürerken, aklın en önemli mesajlarını dünyayla nasıl paylaşabileceğine dair yeni fikirlerle dolup taşacak.

Bu süre zarfında yazma, konuşma veya reklam girişimine büyük ölçüde dahil olabilirsin. On dördüncü gündeki yeni ay, daha hızlı ilerlemen için bir fırsattır. Bununla birlikte, 21 Kasım’da güneş odağını ev hayatına çevirebilecek ve aile içi meselelerle uğraşabileceksin.

Tutulma mevsimi bir kez daha geri dönerken, otuzunda bir ay tutulması patlak verecek. Bu kader anı, kariyerini vurgulayacak ve seni her zamankinden daha yükseğe çıkarabilir. En yüksek seviyeye çıkmak için mümkün olan her şeyi yapmalısın.

İlişkilerindeki denge üzerinde çalıştığın bir ay olacak. 1 Ekim’de, yakın ilişkilerini ve olası ilişki korkuları vurgulayan bir dolunay ile karşılaşacaksın. İşte şimdi bir işi veya romantik ortaklığı ayarlamak için her şeyi ele alma zamanı denilebilir.

Ayrıca, güçlü Mars’ın uykulu gerilemesi nedeniyle burada bazı hayal kırıklıklarına ve olası çatışmalara neden olması söz konusu olabilecektir. Bu yüzden ona öfke yerine dingin bir yerden ve dingin bir şekilde yaklaştığından emin olmalısın.

Ay boyunca güneş mali durumunu ısıtmaya devam edecek. Bu sana para mıknatısı olma ihtimali getirecek. Bu aydan sonra yeni bir refah durumuyla karşılaşmak muhtemeldir. İş arıyorsan şimdi harekete geçmelisin. Ayrıca bir zam veya büyük bir ikramiye karşına çıkabilecektir.

Bu ay dikkat edilmesi gereken en önemli durumlardan birisi yöneticinin Mekür’ün 13 Ekim’de resmen gerileme önemine girene kadar yavaşlayacak olmasıdır. Bu nedenle, her zamankinden daha az enerjin olabilir. Biraz da kafa karışıklığı yaşayabilirsin.

Gerilemeler seni cezalandırmak için burada değiller. Onların amacı ileriye dönük stratejini yavaşlatmak ve ince ayar yapmana yardımcı olmaktır. İletişimi devam ettirin ve bir şeyler göndermeden veya paylaşmadan önce iki kez kontrol edin.

Ay, sana geniş bir vizyon kazandıracak başka bir dolunay ile sona erecek. Dolunaylar doruk noktasına, sonlara ve dönüm noktalarına öncülük ederler. Bu ay, akademik veya yayıncılık fırsatı ile ilgili haberleri tetiklerler. Bunun için hedeflerine yaklaşmak için son günleri kullanmalısın.

Kaan Karadeniz

İstanbul Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi bölümünden mezunum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Psikolog, terapist, astrolog veya yaşam koçu değilim. Hedefim insanların hayatlarına değer katabilecek bilgileri onlarla buluşturmaktır.

İlgili Makaleler

Yorum yapıp katkı sağla...

Başa dön tuşu