Astroloji

Başak aylık burç yorumu (Ocak 2021)

Başak her zaman en küçük ayrıntıya dikkat ederler ve derin insanlık duyguları onları burcun en dikkatli işaretlerinden biri yapar. Yaşama metodik yaklaşımları hiçbir şeyi şansa bırakmamalarını sağlar. Çoğu zaman hassas olsa bile kalbi dış dünyayı kapalı olabilir.

Başak sadık, analitik, kibar, çalışkan ve pratik bir yapıdadır. Aynı zamanda Başak, utangaç, endişeli, aşırı eleştirici ve aşırı işçidir. Başak burcu insanlar hayvanları, sağlıklı yiyecekleri, kitapları ve doğayı severler. Kabalıktan, yardım istemekten ve merkezde yer almaktan hoşlanmazlar.

Başak burcu yorumu (Ocak 2021)

Başak burcu için 2021 yılı çok meşgul geçecek. Bu yüzden hazırlıklı olmak gerek. Güçlü Mars, bu ay genişleme evine taşınacak ve Mart ayına kadar orada kalacak. Bu, birçok Başak’ın özellikle medya, yayıncılık ve uluslararası konulara odaklanacağı anlamına gelebilir.

Bununla birlikte, bu ay güzel bir kozmik kutsama söz konusudur. Güneşin doğurganlık ve romantizm evinden yayılan ışıltısı söz konusu olacak. Güneş bu alanı fırın gibi ısıtacak. Bu bölgede yeni bir ay 12 Ocak’ta gerçekleşir ve bekarsan aşkı bulmana neden olabilecektir.

Bir ilişkin var mı? Bu durumda ilişkini geliştirme şansın olacaktır. Yaratıcı yetenekler barındırıyorsan yeni ilhamın bu zamanda yoluna çıkabilmesi mümkün olacaktır. Bununla birlikte heyecan verici yeni olasılıklara rağmen Ocak ortasına kadar daha yavaş bir tempo söz konusu olacak.

Bunun sebebi yönetici gezegenin Merkür’ün gerilemeye başlamasıdır. Bu her meydana geldiğinde özellikle etkilenirsin ve zihnin bir sisin içindeymiş gibi hissedebilirsin. Projeler engellerle karşılaşır. Dünyanın durma noktasına geldiğini hissedebilirsin.

Bu dönem özellikle çalışma projelerini etkileyecek. Bu nedenle Şubat ayında çeşitli ayarlamalar yapman gerekebileceğini unutmamalısın. Ocak ayı, 28 Ocak’ta güneşin on ikinci dinlenme ve şifa evinde bir dolunay ile sona erecek. Bu da geri çekilmene ve bekleyişe geçmene neden olacak.

Kaan Karadeniz

İstanbul Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi bölümünden mezunum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Psikolog, terapist veya yaşam koçu değilim. Hedefim insanların hayatlarına değer katabilecek bilgileri insanlarla buluşturmaktır.

İlgili Makaleler

Yorum yapıp katkı sağla...

Başa dön tuşu