Astroloji

Başak aylık burç yorumu (Şubat 2021)

google ads uzmanı

Başak her zaman en küçük ayrıntıya dikkat ederler ve derin insanlık duyguları onları burcun en dikkatli işaretlerinden biri yapar. Yaşama metodik yaklaşımları hiçbir şeyi şansa bırakmamalarını sağlar. Çoğu zaman hassas olsa bile kalbi dış dünyayı kapalı olabilir.

Başak sadık, analitik, kibar, çalışkan ve pratik bir yapıdadır. Aynı zamanda Başak, utangaç, endişeli, aşırı eleştirici ve aşırı işçidir. Başak burcu insanlar hayvanları, sağlıklı yiyecekleri, kitapları ve doğayı severler. Kabalıktan, yardım istemekten ve merkezde yer almaktan hoşlanmazlar.

Ofis Koltukları

Başak burcu yorumu (Şubat 2021)

Güneşin üretkenlik evinde bu kadar çok faaliyet varken yine iş başında olacağın çok acıktır. Bu, iş arayan veya mevcut iş vereniyle daha fazla proje üstlenmek isteyen Başak burcu insanlar için iyiye bir işaret denilebilir. Bu fırsatı bir şekilde değerlendirmek gerekir.

Uyum gezegeni Venüs, 1 Şubat’ta bu sektöre girecek ve 25 Şubat’a kadar burada kalacak. Kahkaha, yaratıcılık ve yoldaşlık, iş arkadaşlarınız ve müşterileriniz ile her zamankinden daha fazla zaman geçirirken karşılaşacağın şeyler olabilir.

Yeni ay, masana yeni bir iş veya daha fazla görev getirebilir. Şimdi onlar üzerinde çalışmayı düşünürsek zirveye tırmanmaya çalışırken patronunu etkilemeyi başarabilirsin. Aynı alan aynı zamanda diyet, form ve sağlık rejiminle de bağlantılıdır.

Fakat yönetici gezegen Merkür, 20 Şubat’a kadar geriliyor. Bu kesinlikle hayata daha yavaş bir hız getirecek ve gittiğin her yerde engellerle karşılaşabilirsin. Mümkünse bu döngüden sonrasına kadar anlaşma yapmamaya çalışmalısın.

Bazen fırsat yakalamak için atılım yapman gerekebilir. Bir anlaşma yapabilirsen daha sonra yoldan çıkabileceğini unutmamalısın. On sekizinci gün ortaklık evinde hareketlilik olacak. Venüs, 25 Şubat’tan itibaren aynı alanda dans edecek.

Bu, mutlu ilişkilerin biraz daha yakınlaşması anlamına gelecek. Tek yaşayan Başaklar, uzun vadeli potansiyele sahip birini etkileme şansına sahip olabilirler. Ay, yirmi yedinci gündeki burcunda bir dolunay ile biter. Bu seni ışığın önüne çıkarabilir ve yeni hedeflere merhaba diyebilirsin.

kafa sözlük

Başak burcu yorumu (Ocak 2021)

Başak burcu için 2021 yılı çok meşgul geçecek. Bu yüzden hazırlıklı olmak gerek. Güçlü Mars, bu ay genişleme evine taşınacak ve Mart ayına kadar orada kalacak. Bu, birçok Başak’ın özellikle medya, yayıncılık ve uluslararası konulara odaklanacağı anlamına gelebilir.

Bununla birlikte, bu ay güzel bir kozmik kutsama söz konusudur. Güneşin doğurganlık ve romantizm evinden yayılan ışıltısı söz konusu olacak. Güneş bu alanı fırın gibi ısıtacak. Bu bölgede yeni bir ay 12 Ocak’ta gerçekleşir ve bekarsan aşkı bulmana neden olabilecektir.

Bir ilişkin var mı? Bu durumda ilişkini geliştirme şansın olacaktır. Yaratıcı yetenekler barındırıyorsan yeni ilhamın bu zamanda yoluna çıkabilmesi mümkün olacaktır. Bununla birlikte heyecan verici yeni olasılıklara rağmen Ocak ortasına kadar daha yavaş bir tempo söz konusu olacak.

Bunun sebebi yönetici gezegenin Merkür’ün gerilemeye başlamasıdır. Bu her meydana geldiğinde özellikle etkilenirsin ve zihnin bir sisin içindeymiş gibi hissedebilirsin. Projeler engellerle karşılaşır. Dünyanın durma noktasına geldiğini hissedebilirsin.

Bu dönem özellikle çalışma projelerini etkileyecek. Bu nedenle Şubat ayında çeşitli ayarlamalar yapman gerekebileceğini unutmamalısın. Ocak ayı, 28 Ocak’ta güneşin on ikinci dinlenme ve şifa evinde bir dolunay ile sona erecek. Bu da geri çekilmene ve bekleyişe geçmene neden olacak.

Kaan Karadeniz

İstanbul Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi bölümünden mezunum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Psikolog, terapist veya yaşam koçu değilim. Hedefim insanların hayatlarına değer katabilecek bilgileri insanlarla buluşturmaktır.

İlgili Makaleler

Yorum yapıp katkı sağla...

Başa dön tuşu