Astroloji

Başak aylık burç yorumu (Ekim 2020)

Başak her zaman en küçük ayrıntıya dikkat ederler ve derin insanlık duyguları onları burcun en dikkatli işaretlerinden biri yapar. Yaşama metodik yaklaşımları hiçbir şeyi şansa bırakmamalarını sağlar. Çoğu zaman hassas olsa bile kalbi dış dünyayı kapalı olabilir.

Başak, Boğa ve Oğlak arasında mükemmel bir şekilde uyum sağlayan bir toprak burcudur. Bu, güçlü bir karaktere yol açmaktadır. Ancak günlük yaşamlarında muhafazakar, iyi organize edilmiş şeyleri ve birçok pratikliği tercih eden bir karakterle karşılaşmak söz konusudur.

Başak burcunun özellikleri

  • Element: Toprak
  • Nitelik: Değişken / Mutable
  • Renk: Gri, Bej, Açık Sarı
  • Gün: Çarşamba
  • Yönetici Gezegen: Merkür
  • Genel Uyumluluk: Balık, Yengeç
  • Uğurlu Sayılar: 5, 14, 15, 23, 32

Başak sadık, analitik, kibar, çalışkan ve pratik bir yapıdadır. Aynı zamanda Başak, utangaç, endişeli, aşırı eleştirici ve aşırı işçidir. Başak burcu insanlar hayvanları, sağlıklı yiyecekleri, kitapları ve doğayı severler. Kabalıktan, yardım istemekten ve merkezde yer almaktan hoşlanmazlar.

Başak burcu yorumu (Ekim 2020)

İlişkilerindeki denge üzerinde çalıştığın bir ay olacak. 1 Ekim’de, yakın ilişkilerini ve olası ilişki korkuları vurgulayan bir dolunay ile karşılaşacaksın. İşte şimdi bir işi veya romantik ortaklığı ayarlamak için her şeyi ele alma zamanı denilebilir.

Ayrıca, güçlü Mars’ın uykulu gerilemesi nedeniyle burada bazı hayal kırıklıklarına ve olası çatışmalara neden olması söz konusu olabilecektir. Bu yüzden ona öfke yerine dingin bir yerden ve dingin bir şekilde yaklaştığından emin olmalısın.

Ay boyunca güneş mali durumunu ısıtmaya devam edecek. Bu sana para mıknatısı olma ihtimali getirecek. Bu aydan sonra yeni bir refah durumuyla karşılaşmak muhtemeldir. İş arıyorsan şimdi harekete geçmelisin. Ayrıca bir zam veya büyük bir ikramiye karşına çıkabilecektir.

Bu ay dikkat edilmesi gereken en önemli durumlardan birisi yöneticinin Mekür’ün 13 Ekim’de resmen gerileme önemine girene kadar yavaşlayacak olmasıdır. Bu nedenle, her zamankinden daha az enerjin olabilir. Biraz da kafa karışıklığı yaşayabilirsin.

Gerilemeler seni cezalandırmak için burada değiller. Onların amacı ileriye dönük stratejini yavaşlatmak ve ince ayar yapmana yardımcı olmaktır. İletişimi devam ettirin ve bir şeyler göndermeden veya paylaşmadan önce iki kez kontrol edin.

Ay, sana geniş bir vizyon kazandıracak başka bir dolunay ile sona erecek. Dolunaylar doruk noktasına, sonlara ve dönüm noktalarına öncülük ederler. Bu ay, akademik veya yayıncılık fırsatı ile ilgili haberleri tetiklerler. Bunun için hedeflerine yaklaşmak için son günleri kullanmalısın.

Grisayfalar.com Astroloji

İlgi alanları kitaplar ve astroloji olan birisiyim. Hedefim Grisayfalar.com bünyesinde astroloji ile ilgili bilgiler sunarak insanların bilgilenmesini sağlamaktır.

İlgili Makaleler

Yorum yapıp katkı sağla...

Başa dön tuşu