Astroloji

Başak aylık burç yorumu (2020)

Başak her zaman en küçük ayrıntıya dikkat ederler ve derin insanlık duyguları onları burcun en dikkatli işaretlerinden biri yapar. Yaşama metodik yaklaşımları hiçbir şeyi şansa bırakmamalarını sağlar. Çoğu zaman hassas olsa bile kalbi dış dünyayı kapalı olabilir.

Başak, Boğa ve Oğlak arasında mükemmel bir şekilde uyum sağlayan bir toprak burcudur. Bu, güçlü bir karaktere yol açmaktadır. Ancak günlük yaşamlarında muhafazakar, iyi organize edilmiş şeyleri ve birçok pratikliği tercih eden bir karakterle karşılaşmak söz konusudur.

Başak burcunun özellikleri

  • Element: Toprak
  • Nitelik: Değişken / Mutable
  • Renk: Gri, Bej, Açık Sarı
  • Gün: Çarşamba
  • Yönetici Gezegen: Merkür
  • Genel Uyumluluk: Balık, Yengeç
  • Uğurlu Sayılar: 5, 14, 15, 23, 32

Başak sadık, analitik, kibar, çalışkan ve pratik bir yapıdadır. Aynı zamanda Başak, utangaç, endişeli, aşırı eleştirici ve aşırı işçidir. Başak burcu insanlar hayvanları, sağlıklı yiyecekleri, kitapları ve doğayı severler. Kabalıktan, yardım istemekten ve merkezde yer almaktan hoşlanmazlar.

Başak burcu yorumu (Aralık 2020)

Kasım ayının sonunda gerçekleşen çok önemli ay tutulması nedeniyle şaşırtıcı bir kariyer zaferi yolunuzu açacaktır. Bu, Aralık ayında daha fazla başarıyı, başarımı ve hatta şöhreti karşılayabileceğin anlamına gelir. Çoğu zaman bu son yıllarda ne kadar sıkı çalıştığınla ilgili bir durumdur.

Bununla birlikte, özellikle 14 Aralık’ta gerçekleşecek güçlü bir güneş tutulmasıyla, evin ve ailen de bu ay aklında olacak. Bazı Başak burcu insanları harekete geçerek alanlarını tamamen güncelleme zamanının geldiğine karar verebilirler.

Ay ortası, Satürn ve Jüpiter, üretkenlik bölgene giriş yapacak. Bu önümüzdeki yıllarda biraz daha meşgul olacağın anlamına gelmektedir. Bazı Başak burçları iş ve yaşam rutinlerinin mükemmel dengesini gerçekten görebilirler.

Güneş yirmi birinci gün doğurganlık bölgene hareket ederek. Böylece ruh halini daha çok eğlenceye ve kahkaha doğru kaydıracaktır. Önemli bir yılı bitirmek için 29 yılı bir dolunay ateşleyecek. Bu da katılman gereken muhteşem bir etkinliğe sahip olmanı garanti eder.

Önceki aylarda Başak burcu

Ekim ayının sonunda bir dolunay Kasım ayında Başak burcu için dökülecek. Bu ay, genişleme alanına düşer ve seni yelken açmaya ve yeni yönlere doğru ilerlemeye teşvik eder. Bu genellikle seni bir yerlere gitmeye zorlayacaktır. Fakat bu zihinsel bir yolculuk da olabilecektir.

Zihinsel yolculuk demişken eğitim alanında bazı ilerlemeler yaşayabilirsin. Manevi uğraşlar senin için bol bol ortaya çıkabilecektir. Yayıncılık ve medyayla ilgiliysen büyük bir zaferin gelmesiyle istediğini elde etmeyi başarabilirsin.

Buna rağmen 3 Kasım’da Merkür doğrudan dönene ve Mars on gün sonra uyanana kadar yavaş bir hız kendini göstermeye devam edecek. İletişim alanındaki güneşin izleri sürerken, aklın en önemli mesajlarını dünyayla nasıl paylaşabileceğine dair yeni fikirlerle dolup taşacak.

Bu süre zarfında yazma, konuşma veya reklam girişimine büyük ölçüde dahil olabilirsin. On dördüncü güdeki yeni ay, daha hızlı ilerlemen için bir fırsattır. Bununla birlikte, 21 Kasım’da güneş odağını ev hayatına çevirebilecek ve aile içi meselerle uğraşabileceksin.

Tutulma mevsimi bir kez daha geri dönerken, otuzunda bir ay tutulması patlak verecek. Bu kader anı, kariyerini vurgulayacak ve seni her zamankinden daha yükseğe çıkarabilir. En yüksek seviyeye çıkmak için mümkün olan her şeyi yapmalısın.

İlişkilerindeki denge üzerinde çalıştığın bir ay olacak. 1 Ekim’de, yakın ilişkilerini ve olası ilişki korkuları vurgulayan bir dolunay ile karşılaşacaksın. İşte şimdi bir işi veya romantik ortaklığı ayarlamak için her şeyi ele alma zamanı denilebilir.

Ayrıca, güçlü Mars’ın uykulu gerilemesi nedeniyle burada bazı hayal kırıklıklarına ve olası çatışmalara neden olması söz konusu olabilecektir. Bu yüzden ona öfke yerine dingin bir yerden ve dingin bir şekilde yaklaştığından emin olmalısın.

Ay boyunca güneş mali durumunu ısıtmaya devam edecek. Bu sana para mıknatısı olma ihtimali getirecek. Bu aydan sonra yeni bir refah durumuyla karşılaşmak muhtemeldir. İş arıyorsan şimdi harekete geçmelisin. Ayrıca bir zam veya büyük bir ikramiye karşına çıkabilecektir.

Bu ay dikkat edilmesi gereken en önemli durumlardan birisi yöneticinin Mekür’ün 13 Ekim’de resmen gerileme önemine girene kadar yavaşlayacak olmasıdır. Bu nedenle, her zamankinden daha az enerjin olabilir. Biraz da kafa karışıklığı yaşayabilirsin.

Gerilemeler seni cezalandırmak için burada değiller. Onların amacı ileriye dönük stratejini yavaşlatmak ve ince ayar yapmana yardımcı olmaktır. İletişimi devam ettirin ve bir şeyler göndermeden veya paylaşmadan önce iki kez kontrol edin.

Ay, sana geniş bir vizyon kazandıracak başka bir dolunay ile sona erecek. Dolunaylar doruk noktasına, sonlara ve dönüm noktalarına öncülük ederler. Bu ay, akademik veya yayıncılık fırsatı ile ilgili haberleri tetiklerler. Bunun için hedeflerine yaklaşmak için son günleri kullanmalısın.

Kaan Karadeniz

İstanbul Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi bölümünden mezunum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Psikolog, terapist veya yaşam koçu değilim. Hedefim insanların hayatlarına değer katabilecek bilgileri insanlarla buluşturmaktır.

İlgili Makaleler

Yorum yapıp katkı sağla...

Başa dön tuşu