Astroloji

Balık aylık burç yorumu (Ocak 2021)

Balık çok arkadaş canlısıdır. Bu yüzden genellikle kendilerini çok farklı insanlardan oluşan bir ortamda bulurlar. Balık özverilidir. Bir şeyi geri almayı ummadan her zaman başkalarına yardım etmeye isteklidir. Balık bir su burcu olduğundan duygusal kapasitesi ile karakterizedir.

Balık şefkatli, sezgisel ve bilge bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda Balık, kendine aşırı güvenen ve gerçeklerden kaçma arzusu mesafeli bir karakterdir. Balık burcu insanlar yalnız olmaktan, uyumaktan ve müzikten hoşlanırlar. Her şeyi bilenlerden ve sürekli eleştirenlerden hoşlanmazlar.

Balık burcu yorumu (Ocak 2021)

Yılın başından önce güneş on birinci evini ateşlemiş durumdadır. Bu eğlence, kahkaha ve sosyal titreşimle dolu bir hayat demektir. 12 Ocak’ta hayatının bu alanında yeni bir ayın da kapıyı aralamasıyla birlikte birçok arkadaşından haber alman veya yeni bir arkadaş edinmen muhtemeldir.

Ağını genişletmek ve topluluklara katılmak, şimdi yapmayı seçersen sana mutluluk ve amaç getirecektir. Bu süre zarfında güzel bir etkinliğe de katılabilirsin. Diğer taraftan, Mars, güneş enerjisi üçüncü evine girerken bu ay başka bir odak alanı konuşma ve yazma olacaktır.

Mart ayına kadar sesini yükseltmeye devam edebilirsin. Bu nedenle bu süre zarfında bir şeyler başlatmayı bekleyebilirsin. Ancak, iletişimin hükümdarı olan Merkür’ün Şubat ayının büyük bir bölümünde gerileceğini aklından çıkarmamalısın.

Ayrıca, güneş on ikinci mahremiyet evinde belirecek, hayallerinin ve sezgilerinin şu anda oldukça aktif olmasını sağlayan birçok gezegen merkezli faaliyet olacaktır. Yaratıcı veya uzun vadeli yaşam hedefleri için beyin fırtınası yapmak adına bu enerjiyi kullanabilirsin.

Ay sona ererken, 28 Ocak gecesi güneş enerjisinin altınca evinde bir dolunay tutuştuğunu hissedeceksin. Bu aydınlanma sayesinde bir projeyi bitirdiğini görebilir veya size bir fırsat sunulabilir. Hatta bazı Balık burcu insanların işten işe hızlıca geçişi söz konusu olabilir.

Kaan Karadeniz

İstanbul Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi bölümünden mezunum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Psikolog, terapist veya yaşam koçu değilim. Hedefim insanların hayatlarına değer katabilecek bilgileri insanlarla buluşturmaktır.

İlgili Makaleler

Yorum yapıp katkı sağla...

Başa dön tuşu