Astroloji

Balık aylık burç yorumu (Kasım 2020)

Balık çok arkadaş canlısıdır. Bu yüzden genellikle kendilerini çok farklı insanlardan oluşan bir ortamda bulurlar. Balık özverilidir. Bir şeyi geri almayı ummadan her zaman başkalarına yardım etmeye isteklidir. Balık bir su burcu olduğundan duygusal kapasitesi ile karakterizedir.

Yönetici gezegeni Neptün’dür. Bu nedenle Balık diğer burçlardan daha sezgiseldir ve sanatsal yetenekleri vardır. Neptün müzikle bağlantılıdır. Bu nedenle Balık hayatın ilk aşamalarında müzik tercihlerini ortaya çıkarır. Cömert, şefkatli, son derece sadık ve şefkatlidir.

Balık burcunun özellikleri

  • Element: Su
  • Nitelik: Değişken / Mutable
  • Renk: Leylak, Mor, Menekşe, Deniz Yeşili
  • Gün: Perşembe
  • Yönetici Gezegen: Neptün, Jüpiter
  • Genel Uyumluluk: Başak, Boğa
  • Uğurlu Sayılar: 3, 9, 12, 15, 18, 24

Balık şefkatli, sezgisel ve bilge bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda Balık, kendine aşırı güvenen ve gerçeklerden kaçma arzusu mesafeli bir karakterdir. Balık burcu insanlar yalnız olmaktan, uyumaktan ve müzikten hoşlanırlar. Her şeyi bilenlerden ve sürekli eleştirenlerden hoşlanmazlar.

Balık burcu yorumu (Kasım 2020)

Gezegenlerin yavaş hızına rağmen Balık olarak Kasım ayında zihnin epey bir aktif olacak. Ekim ayının sonundaki dolunayın iletişim alanına denk gelmesi Kasım ayına kadar yayılmasını sağlayacak. Büyük olasılıkla önemli yazma ve konuşma projelerin doruğa çıkacaktır.

Tüm bunları 3 Kasım’da Merkür uyanana ve on gün sonra Mars yönünü değiştirene kadar ertelemeyi düşünün. Bu ayın çoğunda güneş genişleme alanında hareket edecek. Bu yeni yönlere gitmeyi merak etmen anlamına gelecektir.

Bu normal seni yurt dışına seyahat etmeye teşvik etse bile bunun yerine okula geri dönmeyi düşünebilir veya bir medya meselesini yakından takip etmeyi aklından geçirebilirsin. On dördüncü gün geldiğinde yeni ay belirecek, nihayet aradığın her şeyi ileri götürmen için bir kapı açılacak.

Bu ay için önemli bir değişim güneş 21 Kasım’da başarı alanına uğradığında gerçekleşecek. Zihnin önümüzdeki haftalarda kesinlikle profesyonel hayatına odaklanmış olacak. Bunu özellikle kozmosta dalgalanan elektrik enerjisi destekleyecek.

Hissettiğin titreşim ise tutulma mevsiminin bir kez daha geldiğini ispat edecek. Kasım, başka bir bölgede, yani ev içi alanda ay tutulmasıyla sona erecek. Balık burcu birçok insan şu anda önemli bir ev tadilatına odaklanabilecektir.

Önceki aylarda Balık burcu

Ekim ayına girerken aklında para olacak. 1 Ekim’deki dolunay, gelirini ön plana çıkarır. Serbest çalışıyorsan bir zam, yeni iş veya iyi ödeme yapan bir müşteriyle karşılaşabilirsin. Bu, Haziran ayından bu yana çok fazla para trafiğinin gerçekleştiği bir zamanda ilaç gibi gelebilir.

Bununla birlikte, ister işte ister aşkta, kurulu ortaklıklarındaki dengeye odaklanmış olacaksın. Yardıma ihtiyacın olması durumunda, yardımın özellikle ayın on altısından sonra geldiğini görebilirsin. Ne aradığını bildiğinden emin olmalı ve istediğin şeyi hak ettiğini göstermelisin.

Fakat, Merkür gerilemesi ayın ikinci yarısını da etkilediği için ayın daha da yavaşladığını hissedebilirsin. Bu sorun değil çünkü güneş haritasında daha farklı bir noktaya ilerleyecek ve sana derin bir iç gözlem yapma imkanı verecekk.

Ay sona ererken, 31 Ekim’de dolunay iletişim alanını vurgulayacak. Bu elektrikli ay, herkesten önce önemli bir yazma, konuşma veya reklam girişimi başlatman anlamına gelebilir. Buna rağmen her şeyi iki kez kontrol etmelisin. Böylece hata yapmaktan kaçınmış olursun.

Grisayfalar.com Astroloji

İlgi alanları kitaplar ve astroloji olan birisiyim. Hedefim Grisayfalar.com bünyesinde astroloji ile ilgili bilgiler sunarak insanların bilgilenmesini sağlamaktır.

İlgili Makaleler

Yorum yapıp katkı sağla...

Başa dön tuşu