Astroloji

Aslan aylık burç yorumu (Nisan 2021)

Aslan burcunda doğan insanlar doğuştan liderdirler. Dramatik yaratıcı, kendine güvenen, baskın ve direnilmesi zordurlar. Taahhüt ettikleri sürece hayatın her alanında istedikleri her şeyi başarabilirler. Aslan çoğu zaman cömert ve sadık olduğundan birçok arkadaşı vardır.

Aslan, tıpkı Koç ve Yay gibi ateş elementine aittir. Bu onları sıcak kalpli, hayata aşık, gülmeye ve iyi vakit geçirmeye meyilli birisi yapar. En zor sorunları çözmek için zihinlerini kullanabilen, çeşitli karmaşık durumları çözmek için kolayca inisiyatif alan bireyler bu grubun bir parçasıdır.

Ofis Koltukları

Aslan aylık burç yorumu (Nisan 2021)

Aslan için Nisan ayı aksiyon dolu olacak. Güçlü Mars ayın büyük bir bölümünde sosyal ağ aracılığıyla sana enerji, coşku ve eğlence getirecek. Birçok arkadaşını görecek hareketli temponun tadını çıkaracaksın. Seni seven ve destekleyen harika bir topluluğun gerçekten parçası olduğunu hissedebileceksin.

Güneş ve yeni ay, güneşin dokuzuncu genişleme evine özel bir dikkat çekecek. Bu nedenle 11 Nisan’ı takip eden günlerde dünyaya bakış açını nasıl genişletebileceğini düşünmelisin. Bu sana medya ile ilgili bir çabayı sürdürme, okula geri dönme ve hatta yıl içinde seyahat etmeyi planlama fırsatı verebilir.

Önümüzdeki haftalarda her zamankinden daha fazla spot ışığında olmaya hazırlanmalısın. Bu, değişen hırslarını değerlendirmek ve yıldızlara ulaşmak için sana enerji verecektir. Şimdi sıkı çalışın çünkü büyük bir profesyonel atılım için özellikle göz önünde olan kişi olabilirsin.

Bu ay 26 Nisan’da bir dolunay ile bitecek. Aile veya evle ilgili bir konuyu ele alabilirsin. Bu zamanlarda muhtemelen oldukça duygusal olacaksın. Yaşam alanında daha fazla zaman geçirebilirsin. Bununla birlikte yeni bir yolculuğa başlama zamanın geldiğini hissedersen hassas bir aile olayının işaretini yakalaman söz konusu olabilir.

2021 yılında Aslan burcu

Güçlü Mars 3 Mart’tan başlayarak ateşini ve enerjisini yansıtmaya başladığında bolca eğlence, macera ve heyecan için hazırlanman iyi bir fikir olacaktır. Bu muhtemelen çok sosyal olman ve birçok arkadaşınla iyi vakit geçirmen anlamına gelecek.

Bitiş çizgisine doğru koşarsan yürekten gelen bir hedefin artık ulaşabilir olduğunu görebileceksin. Bununla birlikte, bu ayın başka bir teması da samimiyet olacak. On üçüncü günde yeni ay belirdiğinde bunu fark edeceksin.

Önümüzdeki günlerde kesinlikle bir şekilde bir araya gelme dürtüsü hissedeceksin. Bu sevgiline yaklaşman ve aynı zamanda arandaki ruhsal alışverişi değerlendirmen anlamına gelebilir. Bu yeni ay, özellikle yakın zamanda bir boşanma anlaşması yaptıysan ayrılıkla sonuçlanabilecektir.

20 Mart’ta bahar ekinoksu geldiğinde tüm Aslan burcu insanlar gibi dünya hakkında daha fazla şey öğrenmeye çalışacak ve bakışlarını yeni ufuklara doğru genişletme arzusu hissedeceksin. Rutinin içerisinde kalmak istemediğin için kendini kapana kısılmış halde bulabilirsin.

Bu ayın sonunda iletişim evinde bir dolunay belirecek. Bu sana oldukça uzun süredir üzerinde çalıştığın bir yazma, konuşma veya reklamcılık girişimini başlatman için ivme kazandırabilecektir. Tek yapman gereken dünyaya doğru konuşmaktır.

Şubat ayında kariyerin havai fişek gösterisi yapacak. Mars başarı evinde hızla yükseliyor. Bu da profesyonel hedeflere ulaşmanız için son derece heyecan verici bir zaman haline getirebilir. İş ortaklarıyla önemli toplantılar ayarlama ve planlar yapma zamanı gelmiş olabilir.

Bununla birlikte bu ay 20 Şubat’a kadar sürecek olan bir Merkür gerilemesine ev sahipliği yapacak. Bunun için bazı gecikmeler ve kafa karışıklıkları yaşanabilir. O zamana kadar çeşitli anlaşmalar yapmayı erteleyebilirsin.

Bu ay ortaklıklar üzerine odaklanabilirsin. Birine daha fazla yakınlaşabilir ve birlikteliğini iyileştirmelerin yollarını tartışabilirsin. Hatta bekarsan uzun vadeli potansiyeli olan birini bulmak için iyi bir işaret olabilir. Yeni ay bunu yapmak için yılın en iyi zamanını ifade etmektedir.

Ancak, daha önce de belirtildiği gibi noktalı çizgiyi imzalamadan önce ayın sonlarına kadar beklemek en iyisidir. Bu ay romantizm ve bu tür diğer bağlarda uyum bulmaya odaklanmak için harika bir zaman olacaktır. Bunu değerlendirebilirsin.

Ayın sonuna yaklaştığında 27 Şubat gecesi bir dolunay yükselecek. Bu, zam, kazançlı yeni müşteri veya daha yüksek maaşlı bir iş haberi getirebilir. Merkür gerilemesi sona erdiğinde anlaşmalara biraz daha yakın durabilirsin. Böylece kalıcı olanlarla karşılaşabilirsin.

Profesyonel yaşamın için Ocak ayının hemen başında hızlı bir giriş söz konusu olabilir. Güçlü Mars, Mart ayı başına kadar başarını ve hırslarını kızıştırmış olacak. Sadece fırsatların yoluna çıktığını görmekle kalmayacaksın, aynı zamanda hedeflerine doğru hücum edeceksin.

Güneş ayrıca güneş enerjisiyle üretkenlik evini erken ısıtacak. 12 Ocak’ta yeni bir ay yaratmak için gecenin tanrıçası ile birleşmiş olacak. Hayatında istihdamını iyileştirmek için bir kapı açılacak. Şu anda yeni iş fırsatları, müşteriler ve projeler aramalısın.

Patronundan daha fazla talepte bulunmak için ideal bir ay olabilir. Bu senin yükselmene yardımcı olacaktır. Bu aynı ev sağlığını, egzersizini ve rutinini yönettiği için yeni fitness hedefleri belirlemek için mükemmel anlardan birisi olabilecektir.

Bu ayın bir diğer önemli teması, Merkür ve Venüs’ün sana ilişkilerde bağlantı ve zevk getirmesi nedeniyle ortaklığa gitmesidir. Fakat, elinden geldiğince çabuk planlar ve anlaşmalar yaptığından emin olmalısın. Çünkü otuzda başlayacak bir Merkür gerilemesi yaklaşıyor.

Yoğun bir ayı sona erdirmek için 28 Ocak’ta burcunda bir dolunay belirecek. Bu dolunay merkez sahneye çıkmana izin verecektir. Böylesi bir zamanda dünyanın gözleri sana dönmüş olacaktır. Oldukça önemli bir kişisel hedefi muhtemelen yerine getirmiş olabileceksin.

2020 yılında Aslan burcu

Tutulma sezonu 2020 yılının sonunda gelecek ve bu özellikle Aslan için çok eğlenceli bir deneyim olacağa benziyor. Aslan burcu hayatına daha fazla tutkunun, sevginin ve mutluluğun geldiğini görecek. Bu tüm burçlardan çok daha fazla bir biçimde gerçekleşecek.

Kasım ayının sonundaki ay tutulması halen aktif. Sosyal bölgene düşen bu durum, yakın bir arkadaşın hakkında ani bir farkındalık yaşamana neden olabilecektir. Bu zamana yakın bir zaman çok unutulmaz bir etkinliğe katılacak olabilirsin.

On dördünde bir güneş tutulması kalbine bağlı olduğu için özellikle sihirli haberlerin gelişini gösterecektir. Doğurganlık, yaratıcılık ve aşkla ilgili yeni bir başlangıç önüne gelebilir. Bu yüzden hayatına nasıl daha fazla zevk katabileceğine dair bir vizyon oluşturman önemlidir.

İlişkilerle ilgili bir başka önemli an, bu ay Jüpiter ve Satürn’ün hayatındaki önemli bir bölümün başlangıcını işaret etmesidir. Ay ortası taahhüt bölgene girmesiyle meydana gelecektir. Pek çok Aslan burcu insan, önümüzdeki yıl iş ortaklıkları veya aşk ortalıklarıyla yakınlaşma yoluna gidecektir.

Ekim ayının sonundaki dolunayın tetiklediği, Kasım ayının başında yankılanan bir kariyer zaferiyle karşılaşabilirsin. Bunun için çok çalıştığını unutmamalısın. Bu bir terfi, ödül veya kamuoyunda tanınma gibi bir şey olabilir. Ne olursa olsun bunun tadını çıkartman gerekir.

Ancak buna rağmen ay oldukça yavaş başlayacak. 3 Kasım’da Merkür yönünü değiştirdiğinde ve Mars on gün sonra uyandığında, yaşamın temposu yavaş yavaş hızlanacaktır. Güneş, ev alanını ayın büyük bir bölümünde süsleyecektir.

Bu nedenle alanını, aile ilişkilerini ve hatta hareket etmeyi onarmaya oldukça odaklanabileceğini unutmamalısın. Yeni ayın on dördünde aynı bölgeye gelmesiyle muhtemelen burada sana yeni kapılar açılacaktır. Bu fırsatları değerlendirmeyi düşünmelisin.

21 Kasım’dan itibaren güneş romantizm bölgene doğru ilerleyecek. Hayatında eğlence ve tutkunun alev almasını beklemek isteyebilirsin. Daha fazla keyif almak bu ay senin için mutlak zorunluluk olmalıdır. Aslan burcu bekar insanlar kendilerini muhteşem yeni seçeneklere hazırlayabilirler.

Ay kapanırken tutulma mevsimi geri dönecek. Yerine getirme alanında bir ay tutulması ayın otuzunda gerçekleşecek ve muhtemelen sana ne kadar popüler olduğunu gösterecek. Bir arkadaşın sana uzun zamandır umduğun bir şekilde yardımcı olabilecektir.

Yeni yerler keşfetmeye açsın. Ekim ayına girerken, gelişim alanındaki bir dolunay, yeni bir yöne doğru gitme konusunda çeşitli fırsatlar sunar. Bazıları için bu, akademik veya yayıncılık konusunda önemli bir dönüm noktası anlamına gelir.

Diğerleri için aniden göç etmek, vize almak veya uzun mesafeli seyahat durumuyla ilgili geri bildirimler duymak anlamına gelebilir. Mars ayında aynı bölümde derin uykuya dalındığı için gitmek istediğin yere ulaşmak için önümüzdeki aylarda hala aşman gereken bazı engeller olacaktır.

Güneş ayın büyük bir bölümünde iletişim alanında parlamaya devam edecek. Zihnin özellikle aktif olacak. Bir web sitesini yeniden düzenlemek veya bir sohbet konuğu olmak gibi yeni bir şeylere girişmek için mükemmel bir zaman olabilir.

Fakat, 13 Ekim’den itibaren Merkür geri gitmeye başladığında söylediklerine dikkat etmen gerekir. Yeni ayda olabildiğince net iletişim kurmak için elinden gelenin en iyisini yapmalısın. Bir şeyi kaçırmadığından emin olmak için herhangi bir teklifi birkaç kez incelemelisin.

Ayın ilerleyen dönemlerinde, güneş 22 Ekim’de kendisini evcilik alanına girerek seni önümüzdeki ay ailene ve çevrene odaklanmaya teşvik edecek. Bu köklerine yaklaşmak için mükemmel bir fırsat olacak. Bu nedenle bunu değerlendirmeye çalışmalısın.

İç içe geçme çağrısına rağmen evren ay sonunda yolunda daha fazla profesyonel talep ile karşılaşmana neden olacaktır. Son gün gelen bir elektrik dolunayıyla, hedeflerin ile ilgili önemli haberlerin görünmesi için hazır olmalısın.

Kaan Karadeniz

İstanbul Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi bölümünden mezunum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Psikolog, terapist, astrolog veya yaşam koçu değilim. Hedefim insanların hayatlarına değer katabilecek bilgileri onlarla buluşturmaktır.

İlgili Makaleler

Yorum yapıp katkı sağla...

Başa dön tuşu