Astroloji

Aslan aylık burç yorumu (Ocak 2021)

Aslan burcunda doğan insanlar doğuştan liderdirler. Dramatik yaratıcı, kendine güvenen, baskın ve direnilmesi zordurlar. Taahhüt ettikleri sürece hayatın her alanında istedikleri her şeyi başarabilirler. Aslan çoğu zaman cömert ve sadık olduğundan birçok arkadaşı vardır.

Aslan yaratıcı, tutkulu, cömert, neşeli ve esprili bir yapıdadır. Aynı zamanda Aslan, kibirli, inatçı, bencil ve tembel bir karaktere sahiptir. Aslan burcu insanlar tiyatroyu, tatili, beğenilmeyi ve pahalı şeyleri severler. Göz ardı edilmekten ve zor bir gerçekle yüzleşmekten hoşlanmazlar.

Aslan burcu yorumu (Ocak 2021)

Profesyonel yaşamın için Ocak ayının hemen başında hızlı bir giriş söz konusu olabilir. Güçlü Mars, Mart ayı başına kadar başarını ve hırslarını kızıştırmış olacak. Sadece fırsatların yoluna çıktığını görmekle kalmayacaksın, aynı zamanda hedeflerine doğru hücum edeceksin.

Güneş ayrıca güneş enerjisiyle üretkenlik evini erken ısıtacak. 12 Ocak’ta yeni bir ay yaratmak için gecenin tanrıçası ile birleşmiş olacak. Hayatında istihdamını iyileştirmek için bir kapı açılacak. Şu anda yeni iş fırsatları, müşteriler ve projeler aramalısın.

Patronundan daha fazla talepte bulunmak için ideal bir ay olabilir. Bu senin yükselmene yardımcı olacaktır. Bu aynı ev sağlığını, egzersizini ve rutinini yönettiği için yeni fitness hedefleri belirlemek için mükemmel anlardan birisi olabilecektir.

Bu ayın bir diğer önemli teması, Merkür ve Venüs’ün sana ilişkilerde bağlantı ve zevk getirmesi nedeniyle ortaklığa gitmesidir. Fakat, elinden geldiğince çabuk planlar ve anlaşmalar yaptığından emin olmalısın. Çünkü otuzda başlayacak bir Merkür gerilemesi yaklaşıyor.

Yoğun bir ayı sona erdirmek için 28 Ocak’ta burcunda bir dolunay belirecek. Bu dolunay merkez sahneye çıkmana izin verecektir. Böylesi bir zamanda dünyanın gözleri sana dönmüş olacaktır. Oldukça önemli bir kişisel hedefi muhtemelen yerine getirmiş olabileceksin.

Kaan Karadeniz

İstanbul Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi bölümünden mezunum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Psikolog, terapist veya yaşam koçu değilim. Hedefim insanların hayatlarına değer katabilecek bilgileri insanlarla buluşturmaktır.

İlgili Makaleler

Yorum yapıp katkı sağla...

Başa dön tuşu