Astroloji

Aslan aylık burç yorumu (Ekim 2020)

Aslan burcunda doğan insanlar doğuştan liderdirler. Dramatik yaratıcı, kendine güvenen, baskın ve direnilmesi zordurlar. Taahhüt ettikleri sürece hayatın her alanında istedikleri her şeyi başarabilirler. Aslan çoğu zaman cömert ve sadık olduğundan birçok arkadaşı vardır.

Aslan, tıpkı Koç ve Yay gibi ateş elementine aittir. Bu onları sıcak kalpli, hayata aşık, gülmeye ve iyi vakit geçirmeye meyilli birisi yapar. En zor sorunları çözmek için zihinlerini kullanabilen, çeşitli karmaşık durumları çözmek için kolayca inisiyatif alan bireyler bu grubun bir parçasıdır.

Aslan burcunun özellikleri

  • Element: Ateş
  • Nitelik: Sabit / Fixed
  • Renk: Altın, Sarı, Turuncu
  • Gün: Pazar
  • Yönetici Gezegen: Güneş
  • Genel Uyumluluk: Kova, İkizler
  • Uğurlu Sayılar: 1, 3, 10, 19

Aslan yaratıcı, tutkulu, cömert, neşeli ve esprili bir yapıdadır. Aynı zamanda Aslan, kibirli, inatçı, bencil ve tembel bir karaktere sahiptir. Aslan burcu insanlar tiyatroyu, tatili, beğenilmeyi ve pahalı şeyleri severler. Göz ardı edilmekten ve zor bir gerçekle yüzleşmekten hoşlanmazlar.

Aslan burcu yorumu (Ekim 2020)

Yeni yerler keşfetmeye açsın. Ekim ayına girerken, gelişim alanındaki bir dolunay, yeni bir yöne doğru gitme konusunda çeşitli fırsatlar sunar. Bazıları için bu, akademik veya yayıncılık konusunda önemli bir dönüm noktası anlamına gelir.

Diğerleri için aniden göç etmek, vize almak veya uzun mesafeli seyahat durumuyla ilgili geri bildirimler duymak anlamına gelebilir. Mars ayında aynı bölümde derin uykuya dalındığı için gitmek istediğin yere ulaşmak için önümüzdeki aylarda hala aşman gereken bazı engeller olacaktır.

Güneş ayın büyük bir bölümünde iletişim alanında parlamaya devam edecek. Zihnin özellikle aktif olacak. Bir web sitesini yeniden düzenlemek veya bir sohbet konuğu olmak gibi yeni bir şeylere girişmek için mükemmel bir zaman olabilir.

Fakat, 13 Ekim’den itibaren Merkür geri gitmeye başladığında söylediklerine dikkat etmen gerekir. Yeni ayda olabildiğince net iletişim kurmak için elinden gelenin en iyisini yapmalısın. Bir şeyi kaçırmadığından emin olmak için herhangi bir teklifi birkaç kez incelemelisin.

Ayın ilerleyen dönemlerinde, güneş 22 Ekim’de kendisini evcilik alanına girerek seni önümüzdeki ay ailene ve çevrene odaklanmaya teşvik edecek. Bu köklerine yaklaşmak için mükemmel bir fırsat olacak. Bu nedenle bunu değerlendirmeye çalışmalısın.

İç içe geçme çağrısına rağmen evren ay sonunda yolunda daha fazla profesyonel talep ile karşılaşmana neden olacaktır. Son gün gelen bir elektrik dolunayıyla, hedeflerin ile ilgili önemli haberlerin görünmesi için hazır olmalısın.

Grisayfalar.com Astroloji

İlgi alanları kitaplar ve astroloji olan birisiyim. Hedefim Grisayfalar.com bünyesinde astroloji ile ilgili bilgiler sunarak insanların bilgilenmesini sağlamaktır.

İlgili Makaleler

Yorum yapıp katkı sağla...

Başa dön tuşu