Astroloji

Aslan aylık burç yorumu (2020)

Aslan burcunda doğan insanlar doğuştan liderdirler. Dramatik yaratıcı, kendine güvenen, baskın ve direnilmesi zordurlar. Taahhüt ettikleri sürece hayatın her alanında istedikleri her şeyi başarabilirler. Aslan çoğu zaman cömert ve sadık olduğundan birçok arkadaşı vardır.

Aslan, tıpkı Koç ve Yay gibi ateş elementine aittir. Bu onları sıcak kalpli, hayata aşık, gülmeye ve iyi vakit geçirmeye meyilli birisi yapar. En zor sorunları çözmek için zihinlerini kullanabilen, çeşitli karmaşık durumları çözmek için kolayca inisiyatif alan bireyler bu grubun bir parçasıdır.

Aslan burcunun özellikleri

  • Element: Ateş
  • Nitelik: Sabit / Fixed
  • Renk: Altın, Sarı, Turuncu
  • Gün: Pazar
  • Yönetici Gezegen: Güneş
  • Genel Uyumluluk: Kova, İkizler
  • Uğurlu Sayılar: 1, 3, 10, 19

Aslan yaratıcı, tutkulu, cömert, neşeli ve esprili bir yapıdadır. Aynı zamanda Aslan, kibirli, inatçı, bencil ve tembel bir karaktere sahiptir. Aslan burcu insanlar tiyatroyu, tatili, beğenilmeyi ve pahalı şeyleri severler. Göz ardı edilmekten ve zor bir gerçekle yüzleşmekten hoşlanmazlar.

Aslan burcu yorumu (Aralık 2020)

Tutulma sezonu 2020 yılının sonunda gelecek ve bu özellikle Aslan için çok eğlenceli bir deneyim olacağa benziyor. Aslan burcu hayatına daha fazla tutkunun, sevginin ve mutluluğun geldiğini görecek. Bu tüm burçlardan çok daha fazla bir biçimde gerçekleşecek.

Kasım ayının sonundaki ay tutulması halen aktif. Sosyal bölgene düşen bu durum, yakın bir arkadaşın hakkında ani bir farkındalık yaşamana neden olabilecektir. Bu zamana yakın bir zaman çok unutulmaz bir etkinliğe katılacak olabilirsin.

On dördünde bir güneş tutulması kalbine bağlı olduğu için özellikle sihirli haberlerin gelişini gösterecektir. Doğurganlık, yaratıcılık ve aşkla ilgili yeni bir başlangıç önüne gelebilir. Bu yüzden hayatına nasıl daha fazla zevk katabileceğine dair bir vizyon oluşturman önemlidir.

İlişkilerle ilgili bir başka önemli an, bu ay Jüpiter ve Satürn’ün hayatındaki önemli bir bölümün başlangıcını işaret etmesidir. Ay ortası taahhüt bölgene girmesiyle meydana gelecektir. Pek çok Aslan burcu insan, önümüzdeki yıl iş ortaklıkları veya aşk ortalıklarıyla yakınlaşma yoluna gidecektir.

Önceki aylarda Aslan burcu

Ekim ayının sonundaki dolunayın tetiklediği, Kasım ayının başında yankılanan bir kariyer zaferiyle karşılaşabilirsin. Bunun için çok çalıştığını unutmamalısın. Bu bir terfi, ödül veya kamuoyunda tanınma gibi bir şey olabilir. Ne olursa olsun bunun tadını çıkartman gerekir.

Ancak buna rağmen ay oldukça yavaş başlayacak. 3 Kasım’da Merkür yönünü değiştirdiğinde ve Mars on gün sonra uyandığında, yaşamın temposu yavaş yavaş hızlanacaktır. Güneş, ev alanını ayın büyük bir bölümünde süsleyecektir.

Bu nedenle alanını, aile ilişkilerini ve hatta hareket etmeyi onarmaya oldukça odaklanabileceğini unutmamalısın. Yeni ayın on dördünde aynı bölgeye gelmesiyle muhtemelen burada sana yeni kapılar açılacaktır. Bu fırsatları değerlendirmeyi düşünmelisin.

21 Kasım’dan itibaren güneş romantizm bölgene doğru ilerleyecek. Hayatında eğlence ve tutkunun alev almasını beklemek isteyebilirsin. Daha fazla keyif almak bu ay senin için mutlak zorunluluk olmalıdır. Aslan burcu bekar insanlar kendilerini muhteşem yeni seçeneklere hazırlayabilirler.

Ay kapanırken tutulma mevsimi geri dönecek. Yerine getirme alanında bir ay tutulması ayın otuzunda gerçekleşecek ve muhtemelen sana ne kadar popüler olduğunu gösterecek. Bir arkadaşın sana uzun zamandır umduğun bir şekilde yardımcı olabilecektir.

Yeni yerler keşfetmeye açsın. Ekim ayına girerken, gelişim alanındaki bir dolunay, yeni bir yöne doğru gitme konusunda çeşitli fırsatlar sunar. Bazıları için bu, akademik veya yayıncılık konusunda önemli bir dönüm noktası anlamına gelir.

Diğerleri için aniden göç etmek, vize almak veya uzun mesafeli seyahat durumuyla ilgili geri bildirimler duymak anlamına gelebilir. Mars ayında aynı bölümde derin uykuya dalındığı için gitmek istediğin yere ulaşmak için önümüzdeki aylarda hala aşman gereken bazı engeller olacaktır.

Güneş ayın büyük bir bölümünde iletişim alanında parlamaya devam edecek. Zihnin özellikle aktif olacak. Bir web sitesini yeniden düzenlemek veya bir sohbet konuğu olmak gibi yeni bir şeylere girişmek için mükemmel bir zaman olabilir.

Fakat, 13 Ekim’den itibaren Merkür geri gitmeye başladığında söylediklerine dikkat etmen gerekir. Yeni ayda olabildiğince net iletişim kurmak için elinden gelenin en iyisini yapmalısın. Bir şeyi kaçırmadığından emin olmak için herhangi bir teklifi birkaç kez incelemelisin.

Ayın ilerleyen dönemlerinde, güneş 22 Ekim’de kendisini evcilik alanına girerek seni önümüzdeki ay ailene ve çevrene odaklanmaya teşvik edecek. Bu köklerine yaklaşmak için mükemmel bir fırsat olacak. Bu nedenle bunu değerlendirmeye çalışmalısın.

İç içe geçme çağrısına rağmen evren ay sonunda yolunda daha fazla profesyonel talep ile karşılaşmana neden olacaktır. Son gün gelen bir elektrik dolunayıyla, hedeflerin ile ilgili önemli haberlerin görünmesi için hazır olmalısın.

Kaan Karadeniz

İstanbul Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi bölümünden mezunum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Psikolog, terapist veya yaşam koçu değilim. Hedefim insanların hayatlarına değer katabilecek bilgileri insanlarla buluşturmaktır.

İlgili Makaleler

Yorum yapıp katkı sağla...

Başa dön tuşu