Araç Takip Sistemleri: Kolay Montaj, Avantajlı Fiyat

A

Araç takip sistemi tüm motorlu araçlara uygun olarak geliştirilen ürünlerdir. Araç takip sistemleri ile yakıt ekonomisi başta olmak üzere, mesai dışı kullanım bilgileri, fazla yapılan kilometre bilgileri gibi birçok veri bilgisine araç takip sistemi cihazları üzerinden ulaşabilirsiniz. Personel verimliliğin artırılması personelin sahada yaptığı aktivitelerin tek bir ekran üzerinde takip edilmesi gibi birçok veri bilgisi araç takip sistemi ürünleri ile sağlanmaktadır.

Araç Takip Sistemi Montajı

Araç takip sistemleri ortalama olarak 20 dakika için kurulumu yapılan ürünleridir. Montaj esnasında araçtan alınacak olan Şase direkt besleme ve kontak bilgisi araç takip cihazlarının çalışması için yeterli olan bileşenlerdir. Araç takip sistemi cihazı montajı sorasında verilecek olan kullanıcı adı ve şifre ile araçların konum bilgileri anlık olarak takip edilmektedir. Araçlardan gelen veri bilgileri ayrıca bir sunucu üzerinde depolanmakta olup Kullanıcılara araçların geçmişe dönük veri bilgileri Araç takip sistemleri yazılımı üzerinden raporlayabilirler. Alınacak bu raporlar ile araç analizleri yapılabilir ve döküm olarak Excel veya PDF dosyalarına bu bilgiler aktarılabilir.

Hangi Platformlarda İzlenir

Web arayüz ve mobil platformlardan araçların gün içinde yapmış olduğu tüm aktiviteler izlenebilmektedir. Araçların günlük kilometre bilgiler, kontak açma ve kapama bilgileri, mesai dışı kullanım bilgileri, güzergâh bilgileri gibi birçok veri araç takip sistemi yazılımı üzerinden takip edilmektedir. Mobil uygulamalarda tüm platformlara uygun olarak geliştirilen mobil ara yüzler sayesinde hizmet 7/24 kesintisiz olarak takip edilme avantajı vardır.

Araç Takip Sistemi Fiyatları

Araç takip sistemi fiyatları satın alacağınız ürün modeline göre değişkenlik gösterecektir. Standart bir donanım olarak satın alabileceğiniz araç takip sistemi ürünleri veya Aksesuar ürün seçenekleri ile de kullanabilirsiniz. Araç takip sistemi fiyatları 12 veya 24 aylık hizmet sürelerini kapsayan abonelik sistemi ile satılmaktadır. Satın alınacak olan araç takip sistemi cihazları bu süre sonunda devam edilmek istenmesi durumunda kullanıcılara bu hizmetler için sunucu ücreti ödemek zorundadır. Satın alma esnasında araç takip sistemi data hattı alınması durumunda bu hizmet içinde ayrıca bir ödeme alınması gerekecektir.

Araç takip sistemleri ile her an araçlarınızı kontrol edebilirsiniz. Takılacak olan aksesuar ürünler ile araç içinden farklı bilgiler alabilir veya araçlara uzaktan müdahale etme imkânını yaşayabilirsiniz. Geçmişe dönük raporlama seçenekleri ile araçların geçmişte yaptığı hız limiti ihlalleri, bekleme süre ihlalleri veya günlük kilometre ihlalleri gibi birçok veriye araç takip sistemi cihazları ile ulaşabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Kaan Karadeniz

İstanbul Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi bölümünden mezunum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Psikolog, terapist veya yaşam koçu değilim. Hedefim insanların hayatlarına değer katabilecek bilgileri insanlarla buluşturmaktır.

Yorum yap

Yorum yapıp katkı sağla...