Astroloji

Akrep aylık burç yorumu (Ocak 2021)

Akrep doğumlu insanlar tutkulu ve iddialı insanlardır. Özellikle kararlı olduklarını unutmamak gerekir. Gerçeği bulana kadar araştırma yapmaya devam edeceklerdir. Akrep, her zaman durumun farkında olan büyük bir liderdir. Ayrıca beceri konusunda her zaman öncüdür.

Akrep cesur, tutkulu, inatçı ve gerçek bir arkadaş yapısına sahiptir. Aynı zamanda Akrep güvensiz, kıskanç ve gizli bir karakterdir. Akrep burcu insanlar gerçeklerden, haklı olmaktan, alay etmekten hoşlanırlar. Sahtekarlıktan, sırları açığa vurmaktan ve pasif insanlardan hoşlanmazlar.

Akrep burcu yorumu (Ocak 2021)

Güçlü Mars gökyüzünde seninle dans edecek. Bu nedenle Ocak ve Şubat aylarında ortaklık senin için son derece önemli olacak. Evren sana şu anda doğru ortakları bulman gerektiğini söylüyor. Takım çalışması ve işbirliği her şeyden önce tercih etmen gereken şeydir.

Kendini adamış ortaklıklarda Akrep’in, artık önemli olan diğerleriyle uzun vadeli planlar yapma dürtüsü söz konusudur. Tek başına olan Akrep’in, şu anda insanlara buluşmak ve bir araya gelmek için içten bir dürtü hissetmesi söz konusudur. Bu yüzden dikkatli olmalısın.

12 Ocak’ta yeni ay belirecek. Seni kalbine yakın önemli mesajlara odaklanmaya teşvik edecek. Bir yazma, konuşma veya reklamcılık girişimine başladığın görülebilir. Bununla birlikte, ayın başlarında sözleşme gibi işleri yaptığından emin olmalısın.

Bunun sebebi Merkür’ün otuzunda geri gidecek olmasıdır. Bu ne zaman olursa olsun, yeni projeler veya müzakereler başlatmaya teşvik edilmemen anlamına gelir. Çünkü çoğu zaman büyük olasılıkla başarısız olman söz konusu olacaktır.

Dördüncü güneş evinde çok fazla gezegen merkezli etkinlik olacağı için zihnin şimdi ve gelecek yılda evine ve ailene büyük ölçüde odaklanacaktır. Birçok Akrep bu yıl yerini değiştirecek veya ailelerinin değiştiğini veya genişlediğini görecek. Bu fırsatları değerlendirmen gerektiğini gösterir.

Eşsiz bir ayı sona erdirmek için 28 Ocak’ta başarı evinde bir dolunay belirecek. Bu aydınlanma, hırslarına ışık tutacak ve isminin yıldızlara yazılmasına yardımcı olacak. Bir terfi, yeni iş veya başarı için bir fırsat bu zamanlarda aniden ortaya çıkabilecektir.

Kaan Karadeniz

İstanbul Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi bölümünden mezunum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Psikolog, terapist veya yaşam koçu değilim. Hedefim insanların hayatlarına değer katabilecek bilgileri insanlarla buluşturmaktır.

İlgili Makaleler

Yorum yapıp katkı sağla...

Başa dön tuşu