Astroloji

Akrep aylık burç yorumu (Ekim 2020)

Akrep doğumlu insanlar tutkulu ve iddialı insanlardır. Özellikle kararlı olduklarını unutmamak gerekir. Gerçeği bulana kadar araştırma yapmaya devam edeceklerdir. Akrep, her zaman durumun farkında olan büyük bir liderdir. Ayrıca beceri konusunda her zaman öncüdür.

Akrep, Yengeç ve Balık gibi biri bir su burcudur. Duyguları deneyimlemek ve ifade etmek için yaşar. Akrep için duygular çok önemli olsa bile onları diğer su burçlarından farklı şekilde gösterirler. Her durumda, Akrep’in sırlarını saklayabileceğinden emin olman gerekir.

Akrep burcunun özellikleri

  • Element: Su
  • Nitelik: Sabit / Fixed
  • Renk: Kızıl, Kırmızı, Pas Rengi
  • Gün: Salı
  • Yönetici Gezegen: Plüton, Mars
  • Genel Uyumluluk: Boğa, Yengeç
  • Uğurlu Sayılar: 8, 11, 18, 22

Akrep cesur, tutkulu, inatçı ve gerçek bir arkadaş yapısına sahiptir. Aynı zamanda Akrep güvensiz, kıskanç ve gizli bir karakterdir. Akrep burcu insanlar gerçeklerden, haklı olmaktan, alay etmekten hoşlanırlar. Sahtekarlıktan, sırları açığa vurmaktan ve pasif insanlardan hoşlanmazlar.

Akrep burcu yorumu (Ekim 2020)

Evren şu an kayığı sallamanın doğru zaman olmadığını açıkça ortaya koyuyor. Akrep burcu olarak yapman gereken dinlenmeye ve rahatlamaya öncelik vermektir. Güneş, ayın büyük bir bölümde şifa alanında olacak ve 16 Ekim’de yeni ay seni alçaktan ilerlemeye teşvik edecek.

Ayrıca, eş yöneticin Mars hızlı bir şekilde uyuyor. İş alanında kabuslarla karşılaşabilirsin. Bunun sonucunda bir hayal kırıklığına uğrayabilirsin. İlk dolunay aynı alanını tetikler ve diğer gezegen kaynaklı eylemler sana beklemeni söylerler. Fakat dolunay devam et diyor.

Sağlığını takip etmelisin. Çünkü senin için dengede olmayan bir şeyler var gibi görünüyor. Yine bir başka kozmik etkileyici, burcundaki Merkür’ün ilk haftalarda yavaşlaması ve sonunda 13 Ekim’de geri dönmesi için beklemeni söylüyor. Savaşmak yerine kendini ritme bırakmayı tercih etmelisin.

Normal günlerde önümüzdeki doğum gününü kuvvetli bir şekilde kutlaman gerekebilir. Fakat bu sefer seninle savaşan bu kadar çok enerji varken bunu yapmak mantıklı olabilir. Doğum günün için mutlaka daha kısa bir rota seçmeyi düşünmelisin.

Önümüzdeki ay kesinlikle güçlü yönlerine doğru adım atacaksın. Ekim’in sonu seni önemli bir ilişki hakkında karar vermeye zorlayabilir. 31 Ekim’de ortaklık alanına bir dolunay geliyor. Normalde bu bağlanmak anlamına gelir ama Kasım ayının başlangıcını beklemek senin için daha doğru olur.

Grisayfalar.com Astroloji

İlgi alanları kitaplar ve astroloji olan birisiyim. Hedefim Grisayfalar.com bünyesinde astroloji ile ilgili bilgiler sunarak insanların bilgilenmesini sağlamaktır.

İlgili Makaleler

Yorum yapıp katkı sağla...

Başa dön tuşu